Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

příběh

Obrázek uživatele oox
Znáte to? Představím vám typickou situaci. Máte skvěle rozehranou hru. Hrajete bez mála už půl druhé hodiny a pořád se síly přelévají z jedné strany na druhou a pak to přijde. Break point, bod zvratu. Váš nepřítel udělá chybu a miska vah se pomalu, ale jistě přesouvá na vaší stranu. Máte výhodu. Nepřítel cítí, že se blíží jeho konec a nervy pracují. Srdce buší a vy víte, že je to vaše šance. Není na co čekat. Označíte si divize: control + 1 letectvo, control + 2 pěchota, control + 3 tankový oddíl a jdete zasadit poslední ránu, .. poslední, tu smrtící. Teď už jste si jistí, nepřítel přišel o většinu svých jednotek, regenerace jeho armády je pomalá a vidí pouze hlavně vašich tankových divizí, které vyčuhují z temného okraje neprozkoumané oblasti. Nervozita a kapky potu štípají v očích. Je to nevyhnutelné, ale váš protivník to neříjme. Vaše vojsko je připraveno na poslední povel, ale v tu ránu váš radar zahltí rudá barva, barva nepřítele. Snažíte se zorientovat, zjistit co se děje, ale než se vzpamatujete .. po vašem plánu, po vašem posledním úderu zbudou jen trosky. Zpětně si pak v hlavě promítáte co se stalo.. jak to? jak je to jen možné? Podivné objekty, známé i neznámé jednotky s obrovskou silou, zbraně s neuvěřitelným dosahem a výkonem.

Není divu. Stal jste se objetí cheatera. Dobře rozehraná hra byla zničena. Vše skončilo fiaskem. Váš protihráč neunesl pomyšlení na prohru, sáhl po zbrani nejmocnější, po zbrani nejhorší.. zneužil hráčskou důvěru, ztratil hráčskou čest. Je dobojováno.

Toto je moje hořká a docela častá zkušenost. Alespoň to tak bývávalo za dob RA2 a YR. V Tiberium Wars jsem se s tím ještě nepotkal. Vím, že s tím EA bojuje a docela se snaží, ale nevím jestli to funguje. Nebudeme si nic nalhávat .. všechno jde nějak obejít, ale doufám, že to cheaterům a všem zvrhlíkům moderního gamingu bude trvat nejméně věčnost.

Jaké jsou vaše zkušenosti? Narazili jste na chatera? V jaké hře to bylo? Co se dělo a jak jste to pak řešili?

 

Komentáře

Aktuální anketa

Syndikovat obsah | Zapnout přehrávač hudby