Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace
header

playlist

Obrázek uživatele oox
St, 17/10/2007 - 15:41 od oox

Po menší konzultaci s TiberExpem ... přichází pár novinek.

Přehrávač C&C hudby dle vašeho výběru, by měl být již o víkendu k dispozici. Doufám, že se mi to podaří vyladit a někdy v sobotu nebo v neděli šoupnout na web. Dále se rozhodně mrknu na dlouho opomíjenou sekci replays hall, kderou bych možná ještě trošku přejmenoval na download hall, kde by každý mohl nahrávat své vlastní jákékoliv legální soubory, tzn. že i replaye.

Rozhodně mi napište své návrhy na hudbu, kterou chcete do přehrávače umístit. Přehrávač by měl být globální pro všechny fanoušky, tzn. pokud máte své stránky můžete si přehrávač umístit i tam. Jinak by měl být k dispozici na všech stránkách C&C Web Aliance.
 

Mám i další docela šikovný nápad, jedná se o vlastní C&C videa, které jste natočili nebo plánujete natočit v reálu, třeba na kameře. V USA už nějaké fanouškovské reálné video se scénářem i režisérem vyšlo. Mělo to sice pár minut, mizernou kvalitu, jednoduchou pointu, ale ... více až v příštím článku. Mezitím pouvažujte, zdali i třeba přes mobil nemáte chuť natočit nějaké jedoduché minutkové video na téma C&C.. (-;

Komentáře

Aktuální anketa

Syndikovat obsah | Zapnout přehrávač hudby