Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

novinky

Obrázek uživatele oox

INFO #1

Bylo velice těžké sledovat nové přírůstky v Download Centru. Rozhodl jsem se dát do pravého bloku (pod formulář s
vyhledáváním) malinkatý přehled nejnovějších souborů v Download Centru. Takže pokud se šustne nějaká nová mapa, replay, hudba, obrázky, prográmky atd.. budete
mít přehled ihned z hlavní stránky. (aktualizováno každých 15
minut).

 

INFO #2

TiberExp, jako náhradu za web "tiberexp.oox.cz", přidal (viz mrkněte se úplně dole) dočasný panel, kde naleznete ty nejdůležitější věci z jeho produkce - jsou to především tutoriály, mapy, návody a další...

 

INFO #3 / TiberExp

Změněn vzhled webu. Kane Wrath se blíží a my se tomu chceme také přizpůsobit. Nyní máte možnost vidět nový NOD design, na kterém se ale ještě stále pracuje.

 

Pokud nemáte rádi NODY, můžete si vzhled změnit zpátky.

Podmínka: Být registrovaným uživatelem 

Postup: Můj účet -> upravit -> A kousek níže si můžete vzhled změnit, pak už jen stačí nastavení uložit ( poslat ).

 

 

Všem přeji příjemnou zábavu a doufám, že tato malinká vylepšení přijdou vhod

Obrázek uživatele oox
Út, 08/01/2008 - 18:14 od oox

Tak, především bych chtěl představit, další povedenou parodii na KANEa.

Je opět z dílny TiberExpa a je velice podobná již známému KaneSong (ti, kteří ještě neviděli.. určitě se mrkněte)...

Nový KaneSong respektive "KaneSong 2" už není v takové kvalitě, protože tentokrát je streamován z YouTUBE, ale i tak určitě nadchne všechny cacčkaře. Posuďte sami:


 

 

No a poslední zajímavou informací by snad mohla být zmínka o kompletně novém designu našeho spřáteleného webu http://cac3.herniweb.cz

Je to velice netradiční řešení (netradičním rozuměno nezelené, netibériové), které jistě zahřeje na srdci všechny NOĎáky.., protože jen málokdy se vám potěší narazit na takto pěkně vylaďený cac web. A mimochodem.. ty kousky červeného tibéria různě umístěné po webu, opravdu.. nemám co dadat, prostě slast pro žíznící oči Bratrstva NOD.

Obrázek uživatele oox
Po, 31/12/2007 - 19:42 od oox

Zdravím všechny v posledním dni tohoto roku. Rok 2007 byl pro nás velice významný a zajímavý. Udála se spousta důležitých věcí - mimo jiné - vznik CAC.OOX.CZ

Přináším Vám poslední novinku a přeji skvělý a bezproblémový nadcházející rok 2008 !

 

NOVINKA:

Bylo velice těžké sledovat nové multiplayerové akce v Multiplayer Hall. Rozhodl jsem se dát do pravého bloku (pod formulář s vyhledáváním) malinkatý přehled nejnovějších akcí z multiplayer hall, takže pokud se šustne nějaká nová hamachi síť, výzva či turnaj, budete mít tak přehled ihned z hlavní stránky. (aktualizováno každých 15 minut).

Mimochodem doufám, že na "silvestrovké hamachi  fungame" byla velká a příjemná účast a samozřejmě dobrá a poslední hra tohoto roku. P.S.: Díky Čortymu...
 

Takže vše nej, a vzhůru do nového boje... 

Obrázek uživatele oox
Ne, 21/10/2007 - 11:47 od oox

Přesně jak jsem slíbil, taky plním. Download Centrum je v provozu a nyní i slibovaný hudební přehrávač. Je optimalizovaný především pro Firefox, ale funguje i na Internet Exploreru 6.0 i 7.0. Spustit jej můžete z hlavní stránky kliknutím na odkaz (vpravo nahoře v uvítacím rámečku).

P.S.: V případě, že máte dobrou CnC muziku na doplnění, neváhejte posílat vaše návrhy na: viciks [zavináč] centrum.cz

Doufám, že tato drobnost příjemně "doladí" c&c atmosféru .. (-;

S pozdravem
Oox (-;

Obrázek uživatele oox
Ne, 21/10/2007 - 01:24 od oox

S radostí mohu oznámit, že DOWNLOAD CENTRUM je již v plném 100% provozu, připravené přijímat veškeré vaše soubory! Uploadovat soubory můžete po přihlášení, přes nabídku "Vytvořit obsah".

S pozdravem a přáním krásného dne
Oox

Obrázek uživatele oox
Pá, 19/10/2007 - 13:40 od oox

Upozorňuji, že se zatím jedná pouze o návrh .. o koncept. Výsledný vzhled webu se může značně lišit. Prozatím to nechávám na vaší kritice a návrzích.

Autorem konceptu je TiberExp. Pokud by někdo chtěl přiložit ruku k dílu, meze se nekladou. Vaše grafické stvoření rád vystavím a společně ohodnotíme, popřípadě použijeme ve výsledné (nově upravované) grafice webu.

 

(pro zvětšení klikni na náhled)

 

Obrázek uživatele oox
St, 17/10/2007 - 15:41 od oox

Po menší konzultaci s TiberExpem ... přichází pár novinek.

Přehrávač C&C hudby dle vašeho výběru, by měl být již o víkendu k dispozici. Doufám, že se mi to podaří vyladit a někdy v sobotu nebo v neděli šoupnout na web. Dále se rozhodně mrknu na dlouho opomíjenou sekci replays hall, kderou bych možná ještě trošku přejmenoval na download hall, kde by každý mohl nahrávat své vlastní jákékoliv legální soubory, tzn. že i replaye.

Rozhodně mi napište své návrhy na hudbu, kterou chcete do přehrávače umístit. Přehrávač by měl být globální pro všechny fanoušky, tzn. pokud máte své stránky můžete si přehrávač umístit i tam. Jinak by měl být k dispozici na všech stránkách C&C Web Aliance.
 

Mám i další docela šikovný nápad, jedná se o vlastní C&C videa, které jste natočili nebo plánujete natočit v reálu, třeba na kameře. V USA už nějaké fanouškovské reálné video se scénářem i režisérem vyšlo. Mělo to sice pár minut, mizernou kvalitu, jednoduchou pointu, ale ... více až v příštím článku. Mezitím pouvažujte, zdali i třeba přes mobil nemáte chuť natočit nějaké jedoduché minutkové video na téma C&C.. (-;

So, 11/08/2007 - 17:56 od Brutalis

Jelikož se na webu téměř nic neděje (protože TiberExp pravděpodobně vytváří slibovanou Hour Glass), rozhodl jsem se, že zde uvedu krátký popis toho, co chystám...

Obrázek uživatele oox

Článek si vřele doporučuji přečíst.
Naleznete jej v sekci Admin Info (vodorovné menu, vpravo nahoře).


Na mušku jsem si vzal 5 bodů:

  • 1. Tajemná EA
  • 2. Komentáře, stoupající obliba webu a Multiplayer Hall
  • 3. Menší vylepšení webu (přibyla nová funkce)
  • 4. Uživatelé TiberExp, PomFrit a Brutalis
  • 5. Úprava přidělování points, bodování
Obrázek uživatele oox
Ne, 24/06/2007 - 21:42 od oox

Přidal jsem nové Admin Info, ohledně budoucnosti tohoto webu... co se chystá a připravuje, co už je hotovo.. A také zde najdete podrobnosti o dnešní novince jménem: HRÁČSKÝ PROFIL. Každý registrovaný uživatel si může nakonfigurovat svůj hráčský profil. Je to velice užitečné a docela šikovné.

Více informací naleznete v Admin Info sekci.

Komentáře

Aktuální anketa

Syndikovat obsah | Zapnout přehrávač hudby