Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

novinka

Obrázek uživatele oox
Ne, 19/08/2007 - 09:31 od oox
  • Prozatimní označení mise: Den D
  • Vývoj: TiberExp a kdokoliv, kdo chce pomoci
  • BetaTesting: Oox a kdokoliv, kdo chce pomoci

Incoming Transmission 1 ...

Vítej veliteli. Mám velmi nepříjemné zprávy... Kane je mrtev.. Byl zabit v Sarajevu IONtovým kanónem. Naše část bratrstva si to alespoň myslí a věří v to.
Já jsem tvůj nový vůdce bratře. Náš otec je mrtev a musíme jej náležitě pomstít! Mé armády se nacházejí skryty na pobřeží Anglie
a jsou připraveny se vylodit ve Francii a započít novou Invazi! EVROPA bude naše! Ptáš se kdo jsem? Ne prozatím vám to neřeknu. tato mise bude pro vás určitou zkouškou.
Jestli ji splníte, řeknu vám, kdo opravdu jsem a povím ti i mé plány s Bratrstvem... Hodně štěstí veliteli..

 


... ČÁST PRVNÍ > > >

[ Mission Objectives 1 - Incoming Transmission 2 ]

Veliteli, na pobřeží Francie, byla objevena nepřátelská aktivita! Vašim prvním úkolem je zničit nepřátelskou základnu pomocí jednotky commando ( TATO JEDNOTKA NESMÍ ZEMŘÍT!!! ) a postavit na jejím místě novou!
Toto území musíte za každou cenu ubránit před nepřátelskými jednotkami, které vám toto území nedarují zadarmo! Takže... Jakmile zničíte nepřítelskou
základnu, bude k vám vyslán OUTPOST, který sám vybuduje základnu, která se vám bude nepochybně hodit! TENTO OUTPOST MUSI PŘEŽÍT!!!

=== konec první části ===

 


... ČÁST DRUHÁ > > >

[ Mission Objectives 2 - Incoming Transmission 3 ]

Dobrá práce, základ naší akce byl úspěšně položen! Nyní když máme vytvořenou základnu, můžeme commando vyloučit z důležitých jednotek.
Nyní musíme zachránit zničenou základnu bratrstva, která se nachází na severu mapy! Musíte však počítat s odporem, takže buďte na vše připraven!

=== konec druhé části ===

 

Po, 13/08/2007 - 16:06 od Brutalis

Dnes jsem přidal další mapu pro 2 Beach Battle (nebo Battle Beach?) a také jsem opravil hned několik chyb v Green Canyon (soubor již přepsán)

 

Toť vše přátelé, jdu totiž jíst.

Obrázek uživatele oox

Jsou to asi dva dny zpět, co jsem obdržel docela zajímavé zprávy.
TiberExp momentálně pracuje na zcela nové a věru revoluční mapě.
Rozhodl jsem se vás tedy informovat o blížící se “žhavé“ novince, na kterou jistě řada z vás dlouho čekala.

Hour Glass, .. říká vám to něco? Pokud ne, tak vězte, že Hour Glass je jedna z nejslavnějších oficiálních map v podání C&C 3D akce – Renegade (doporučuji zahrát).

 

 

Stručný popis: Dominantou celé mapy je obrovská hora (kopec), která půlí dva znepřátelené tábory (GDI vs NOD). Na široký prostřední vrcholek této hory (kopce) vede strmá plochá rovina, na které roste jediné tibériové pole. Přes kopec (přes pole) se dá dostat až k nepříteli, jde to ale také přímým tunelem uprostřed hory, nebo oklikou, která vede po úbočí hory z obou stran (zleva i zprava).

 

 

Ti, kteří tuší, že půjde právě o remake této mapy do prostředí Tiberium Wars, tuší správně. Ale to není všechno! Plánovaná mapa nám toho nabídne mnohem více.

Na mapě se stále ještě pracuje, takže kompletní seznam všech “vychytávek“ a “vymožeností“ prozatím nemůžu napsat, ale ty hlavní revoluční inovace bych již mohl zmínit.

 

 

1) Ovládání superzbraní:

 

MAPA UMOŽNÍ VYPNUTÍ SUPERZBRANÍ

 

2) Dle vzoru z Renegade:

 

STEJNĚ TAK JAKO V RENEGADE, KAŽDÝ DOSTANE PŘI ZAČÁTKU HRY OBRANNOU VĚŽ. MAPA UMÍ AUTOMATICKY ROZPOZNAT ZA JAKOU FRAKCI HRAJETE A PODLE TOHO VÁM NADĚLÍ PŘÍSLUŠNOU ELITNÍ OBRANNOU BUDOVU.

 

A možná toho bude mnohem více! Nechejme se překvapit.. Já sám ještě nevím, každopádně.. jakmile mi TiberExp podá nové zprávy budu vás okamžitě informovat.

Obrázek uživatele oox


Co vám nová služba nabízí? .. čtěte dál !

Stručně:
Vkládání svých akcí, turnajů a soutěží; vyzývání ostatních hráčů na souboj atd..

Podrobněji:
Víte o nějaké pořádáte multiplayer akci? Nebo dokonce pořádáte nějaký turnaj, zápas, LanParty, odvetu, fight, duel, hamachi síť atd.. Chcete někoho vyzvat na souboj? Všechno můžete! Díky Multiplayer Hall, což je přehledný rejstřík všech pořádaných akcí od fanoušků a hráčů C&C 3 TW. Přidejte taky svou (nebo cizí o které chcete informovat) plánovanou multiplayerovou událost. Můžete velice snadno .. stačí jen kliknout, vyplnit a odeslat formulář, který se pak ihned objeví v seznamu na Multiplayer Hall. Tento seznam je přístupný široké veřejnosti a všem hráčům a fanouškům. Díky tomu, pak můžete velice snadno oslovit spoustu lidí.


Nebojte se Multiplayer Hall využívat! Cíl je jasný usnadnění širokého multiplayeru, tak, aby hráči a fanoušci nikdy neměli nouzi o dobrou hru s ostatními..


Poznámka: Zadávání nových multiplayerových akcí je přístupné pouze pro přihlášené reg. uživatele v sekci "Vytvořit obsah". Prohlížení vložených akcí je samozřejmě přístupné všem.


P.S.: Za každou přidanou multiplayer akci obdržíte 15 points (bodů).

Obrázek uživatele oox

Více informací naleznete v sekci Admin Info.

P.S.: Tento nový HALLový kousek byl vytvořen na podněty commandera Mammoth27, tímto také děkuji za projevenou iniciativu.

Komentáře

Aktuální anketa

Syndikovat obsah | Zapnout přehrávač hudby