Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace
header

nápad

Obrázek uživatele oox

Dle popisků, jenž se okolo RA3 hemží, to vypadá velice "nabušeně" a inovátorsky. Myslím, že se můžeme těšit na spoustu změn a rozšíření možností. Zatím se mi to až na jisté extrémní výjimky docela líbí. Nejvíce mě snad mrzí nemožnost pracovat s ekonomikou v rámci spojenectví. Třeba přepnout na vedení společných příjmů a výdajů. Kdy mají oba hráči jednotnou kasu a náklady každého z nich se pak právě odečítají z této jednotné kasy/pokladny. Nebo také nemožnost převodu peněz dle libosti. Škoda. Není nad to podpořit ekonomicky slabšího spojence a pomoci mu k rozkvětu, tak aby byl soběstačný a mohl vás např. podpořit v chystaném útoku. Je fakt, že pak by vznikla spousta hráčů, která je zaměřená vyloženě jenom na sběr surovin a následné distribuci svým spojencům, kteří by se zaměřovali pouze na obranu a zbrojení. Každopádně je to docela pěkná dělba práce a umožní to užší specializaci hráčů. Pokud by nebyl zájem, tak by se tato funkce jednoduše dala v "options" před startem hry vypnout. Nebo i při hře a hráči by si tak dynamicky mohli po společném souhlasu vybírat jakým ekonomickým stylem chtějí hrát. Přineslo by to spoustu flexibility a především jedinečnosti.

 

Nevím teda o žádné jiné gamesce, jenž by něco takového umožňovala - dle mého by si to hráči velice oblíbili.

Obrázek uživatele Tiberius
So, 15/09/2007 - 15:40 od Tiberius

Aktualizováno!!! - 15.9 / 19:35

Dnes mě napadla myšlenka, že bychom mohli udělat takový menší inweb turnaj, tzn. že by se ho účastnili zaregistrovaní členové tohoto webu. Nehrálo by se o nic, šlo by jen o zábavu a hlavně si zjistíte jak na tom jste mezi ostatními českými hráči. Čtěte více!

Obrázek uživatele oox
Po, 13/08/2007 - 22:16 od oox

Už delší dobu jsem přemýšlel nad možností vytvořit si vlastní mise. Pár minut jsem to probíral s TiberExpem - zajímalo mě, jestli to WorldBuilder umožňuje. Během našeho krátkého rozhovoru a chvilky bádání jsme došli k závěru, že je to možné. Každopádně je zatím všechno ve stádiu myšlenky.

 

Co by ale celé přenesení myšlenky do skutečné fungující podoby urychlilo?
Je to jednoduché..

Jsou to vaše nápady a návrhy.

Plán je jasný ! Vytvořit společnou "komunitní" misi. Nebo rovnou celý příběh a každý by pracoval na různých misích. Tak či onak .. pište vše co vás napadá.

Mě zrovna napadla mise, ve které by daná frakce musela opravit a uchránit poničenou základnu, která zabezpečuje komunikaci s vesmírnou stanicí.

Nebo mise, která by byla podobná jak vylodění v Normandii.

Teď mě ještě napadá mise, kde byste se museli bránit náletům Scrinské technologie. Tak 5x Mother Ship z každé strany.. musí pořádně namíchnout.

Nějaký nápad ?

Komentáře

Aktuální anketa

Syndikovat obsah | Zapnout přehrávač hudby