Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

multiplayer

Obrázek uživatele oox
Po, 31/12/2007 - 19:42 od oox

Zdravím všechny v posledním dni tohoto roku. Rok 2007 byl pro nás velice významný a zajímavý. Udála se spousta důležitých věcí - mimo jiné - vznik CAC.OOX.CZ

Přináším Vám poslední novinku a přeji skvělý a bezproblémový nadcházející rok 2008 !

 

NOVINKA:

Bylo velice těžké sledovat nové multiplayerové akce v Multiplayer Hall. Rozhodl jsem se dát do pravého bloku (pod formulář s vyhledáváním) malinkatý přehled nejnovějších akcí z multiplayer hall, takže pokud se šustne nějaká nová hamachi síť, výzva či turnaj, budete mít tak přehled ihned z hlavní stránky. (aktualizováno každých 15 minut).

Mimochodem doufám, že na "silvestrovké hamachi  fungame" byla velká a příjemná účast a samozřejmě dobrá a poslední hra tohoto roku. P.S.: Díky Čortymu...
 

Takže vše nej, a vzhůru do nového boje... 

Obrázek uživatele oox


Co vám nová služba nabízí? .. čtěte dál !

Stručně:
Vkládání svých akcí, turnajů a soutěží; vyzývání ostatních hráčů na souboj atd..

Podrobněji:
Víte o nějaké pořádáte multiplayer akci? Nebo dokonce pořádáte nějaký turnaj, zápas, LanParty, odvetu, fight, duel, hamachi síť atd.. Chcete někoho vyzvat na souboj? Všechno můžete! Díky Multiplayer Hall, což je přehledný rejstřík všech pořádaných akcí od fanoušků a hráčů C&C 3 TW. Přidejte taky svou (nebo cizí o které chcete informovat) plánovanou multiplayerovou událost. Můžete velice snadno .. stačí jen kliknout, vyplnit a odeslat formulář, který se pak ihned objeví v seznamu na Multiplayer Hall. Tento seznam je přístupný široké veřejnosti a všem hráčům a fanouškům. Díky tomu, pak můžete velice snadno oslovit spoustu lidí.


Nebojte se Multiplayer Hall využívat! Cíl je jasný usnadnění širokého multiplayeru, tak, aby hráči a fanoušci nikdy neměli nouzi o dobrou hru s ostatními..


Poznámka: Zadávání nových multiplayerových akcí je přístupné pouze pro přihlášené reg. uživatele v sekci "Vytvořit obsah". Prohlížení vložených akcí je samozřejmě přístupné všem.


P.S.: Za každou přidanou multiplayer akci obdržíte 15 points (bodů).

Komentáře

Aktuální anketa

Syndikovat obsah | Zapnout přehrávač hudby