Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

mise

Obrázek uživatele oox
Ne, 19/08/2007 - 09:31 od oox
  • Prozatimní označení mise: Den D
  • Vývoj: TiberExp a kdokoliv, kdo chce pomoci
  • BetaTesting: Oox a kdokoliv, kdo chce pomoci

Incoming Transmission 1 ...

Vítej veliteli. Mám velmi nepříjemné zprávy... Kane je mrtev.. Byl zabit v Sarajevu IONtovým kanónem. Naše část bratrstva si to alespoň myslí a věří v to.
Já jsem tvůj nový vůdce bratře. Náš otec je mrtev a musíme jej náležitě pomstít! Mé armády se nacházejí skryty na pobřeží Anglie
a jsou připraveny se vylodit ve Francii a započít novou Invazi! EVROPA bude naše! Ptáš se kdo jsem? Ne prozatím vám to neřeknu. tato mise bude pro vás určitou zkouškou.
Jestli ji splníte, řeknu vám, kdo opravdu jsem a povím ti i mé plány s Bratrstvem... Hodně štěstí veliteli..

 


... ČÁST PRVNÍ > > >

[ Mission Objectives 1 - Incoming Transmission 2 ]

Veliteli, na pobřeží Francie, byla objevena nepřátelská aktivita! Vašim prvním úkolem je zničit nepřátelskou základnu pomocí jednotky commando ( TATO JEDNOTKA NESMÍ ZEMŘÍT!!! ) a postavit na jejím místě novou!
Toto území musíte za každou cenu ubránit před nepřátelskými jednotkami, které vám toto území nedarují zadarmo! Takže... Jakmile zničíte nepřítelskou
základnu, bude k vám vyslán OUTPOST, který sám vybuduje základnu, která se vám bude nepochybně hodit! TENTO OUTPOST MUSI PŘEŽÍT!!!

=== konec první části ===

 


... ČÁST DRUHÁ > > >

[ Mission Objectives 2 - Incoming Transmission 3 ]

Dobrá práce, základ naší akce byl úspěšně položen! Nyní když máme vytvořenou základnu, můžeme commando vyloučit z důležitých jednotek.
Nyní musíme zachránit zničenou základnu bratrstva, která se nachází na severu mapy! Musíte však počítat s odporem, takže buďte na vše připraven!

=== konec druhé části ===

 

Obrázek uživatele oox
Po, 13/08/2007 - 22:16 od oox

Už delší dobu jsem přemýšlel nad možností vytvořit si vlastní mise. Pár minut jsem to probíral s TiberExpem - zajímalo mě, jestli to WorldBuilder umožňuje. Během našeho krátkého rozhovoru a chvilky bádání jsme došli k závěru, že je to možné. Každopádně je zatím všechno ve stádiu myšlenky.

 

Co by ale celé přenesení myšlenky do skutečné fungující podoby urychlilo?
Je to jednoduché..

Jsou to vaše nápady a návrhy.

Plán je jasný ! Vytvořit společnou "komunitní" misi. Nebo rovnou celý příběh a každý by pracoval na různých misích. Tak či onak .. pište vše co vás napadá.

Mě zrovna napadla mise, ve které by daná frakce musela opravit a uchránit poničenou základnu, která zabezpečuje komunikaci s vesmírnou stanicí.

Nebo mise, která by byla podobná jak vylodění v Normandii.

Teď mě ještě napadá mise, kde byste se museli bránit náletům Scrinské technologie. Tak 5x Mother Ship z každé strany.. musí pořádně namíchnout.

Nějaký nápad ?

Obrázek uživatele oox
Út, 19/06/2007 - 21:55 od oox

Uživatel Toto, který se nedávno (3 dny zpět) zaregistroval - zvládl během této malé chvíle přidat dvě mapy a docela slušný návod na kampaň GDI. Díky tomu se stal druhým nejlepším a nejaktivnějším C&C webovým fanouškem, hned za TiberExpertem. Avšak k mému obrovskému překvabení podnikl velice zvláštní krok.

Komentáře

Aktuální anketa

Syndikovat obsah | Zapnout přehrávač hudby