Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace
header

Mental Omega

Obrázek uživatele Red Pyramid
Ne, 13/04/2008 - 13:19 od Red Pyramid

I.F.V.

cena : 600

Jedná se o skvělou zbraň, která slouží v základním módů jako protiletecká jednotka. Můžete však do něho strčit jakéhokoliv vojáka a on se podle typu vojáka změní na jednotku vybavenou zbraní, kterou má voják uvnitř vozidla. Je to základní vozidlo spojenecké armády a zcela nahradilo Humvee.

Robot Tank

cena : 700

Stroj nemůže být ovládán myslí PsiCorps jednotek a tak patří mezi obávané jednotky spojeneckého arzenálu v boji s masově využívanými zbraněmi Yuriho armád, ale osobně ho využívám ještě k jedné věci. Pokud sověti vyrobí Centuriona, tak se stává u mě jedinou vyráběnou zbraní, je levný, vcelku účiný a může jich být vyrobeno mnohonásbně více než jiných zbraní. Celkem se mi zdá právě tato jednotka nejlepší proti Centurionovi spolu například s útokem Harriers a Rocketteers.

Grizzly Tank

cena : 800

Základní tank spojenců, v předešlých bitvách nebyl nepřevišoval Lasher Light Tank PsiCorps a proto byl modernizován... teď je daleko více použitelný u velitelů tankových divizí. Se sovětským Rhino Tankem však se stále měřit v síle zbraní a pancéřování měřit nemůže.

Defender

cena : 500

Jeho jediné poslání je hlídat základnu proti neviditelným jednotkám psiCorps. Pomerně důležitá součást komplexu spojenecké obrany.

Mirage Tank

cena : 1000

Skvělý tank. Může se schovat jako strom či skála a nemůže tak být objeven normálními jednotkaami. Vojáky zabíjí na jediný výstřel, jako jeden z mála se ukázal učíný proti Apocalyspe Atomic Tanku a Master Mind. Avšak jen v obraně a pokud nepřátele řídí počítač. Při útoku je jeho menší dostřel a velmi slabé pancéřování pravou kořistí pro většinu vozidel nepřátelských armád.

Prism Tank

cena : 1400

Prism technlogie vyhrála spojencům minulou válku, Prism tank patří i teď mezi nejlepší útočné tanky. Jeho Prism paprsek dokáže srovnat budovy během několika vteřin, ve větším počtu je velmi efektivní i na vojáků a v menší míře i na tanky. Používám jako jedinou útočnou jednotku po většinu doby.

Battle Fortress

cena : 2000

V minulých bitvách se stal velmi oblíben u svých posádek v boji proti PsiCorps jednotkám. Můžete do toho obrovského APC strčit až pět vojáků a ti mohou během jízdy střílet ze svých zbraní. Můžete tak vytvořit celou škálů vozidel které pak jen těžko můžete něčím zastavit. Snad jediný tank mimo Prism Tanku, kteý může být použit v útoku a být silný jak proti pěchotě, tak tankům a zvláště budovám. Může navíc jiné tanky přejíždět díky svým širokým pásům a opravdu velké hmotnosti.

Chrono Prison

cena . 2000

A.Einstein ho vyvíjel v minulé válce, ale stihl až mnohem později... naštestí pro PsiCorps. Tento tank je vybaven chrono dělem, které pracuje na stejném principu jako puška Chrono Leggionare stím rozdílem, že dělo tanku může vymazat všechny jednotky ( kromě Centuriona ) během sekundy. Je to jediný spojenecký tank schopný si to na férovku rozdat s Master Mind. Jeho dělo chvíli dobíjí a potom je tank nejzranitelnější. Tank nemůže mazat struktury, ale schopnost vymazat během sekundy pbrňené prapory je jevíce rozhodující síla, která by měla být vždy předpokládána.

Obrázek uživatele Red Pyramid
Ne, 13/04/2008 - 12:51 od Red Pyramid

ALLIED

Infarty :

G.I.

cena : 200

Je to základni voják spojenecké armády, může být přepnut do režimu kdy se opevní pytly s písku a je tak silný jak proti případnému útoku většiny vojáků, tak proti základním tankům ostatních armád. Osobně považuji za nejlepšího základního vojáka

Guardian G.I.

cena : 400

Je to protitanková verze spojeneckého vojáka G.I., může být přepnut do režimu stejně jako G.I. stím rozdílem, že tento voják využívá protitankovou zbraň LAW a stal se jedním z nejzákladnějších vojáků a dokonce jednotek ihned po jeho bojové premiéře v San Francisku.

Attack Dog

cena : 200

Skvělý pomocník jen ze začátku hry, později při nástupu tanků, letadel a mocněji vybavených pěchotních jednotek ztrácí na účinosti. Ale v základně patři mezi hlavní jednotky, protože dokáže rozpoznat agenta a zabít ho dříve než obsadí vaší budovu a je skvělý na ničení inženýrů, kteří by chtěly také zabrat vaše důležité budovy. Využívejte moudře, ale po celou hru.

Enforcer

cena : 600

Voják vybavený Comet laser zbraní, vlastně je to zmenšená Prism zbraň. Voják se dá využít ze začátku hru při rychlém útoku na nepřátelskou základnu, v ničení budov a vojáků patři v pěchotě ktěm nejlepším. Ve skupině více jak deseti je schopný úspěšně bojovat i proti základním tankům ostatních armád. Výborně se hodí však, pokud ho strčíte do Battle Fortress.

Medic

cena : 600

Jeho jedinou úlohou je uzdravovat vojáky, nebo ho dát do I.F.V kde pak bude sloužit jako opravářské vozidlo. Celkem zbytečný

Sniper

cena : 900

Je to voják vybavený sniperkou, pokud ho přepnete do reřimu jako G.I. vojáky, stává se zněj nejlepší zbraň na ničení pěchoty. Můžete ho dát do I.F.V a poté získá velmi slušnou pohyblivost. Rozhodně využívejte celou dobu. Pozor však na to, že proti tankům je naprosto neúčiný.

Navy SEAL :

cena : 1000

Elitní voják, jeden z nejlepších vojáků cel hry, dokáže zabít mnoho nepřátelských vojáků svojí MP5, navíc může plavat ve vodě a nebo na budovu nebo jednotku umístit C4. Skvělý pro záškodnické akce.

Rocketeer

cena : 500

Ze začátku hry se skvěle hodí na útok nepřátelské základny, když ještě nemá dostatek protivzdušní obrany nebo protivník se na ní přimo vykašlal. Osobně ho preferuji na Kirovi, kteří je nemohou hrozit a Rocketeer naopak celou dobu mohou po nich střílet. Navíc jsou mnohonásobně levnější, rychlejší a zdaleka rychleji se vyrobí + mohou být vyráběny dříve.

Spy

cena : 1000

Je to prostě agent, lterý může vlézt do základny a třeba vypnout na 2 minuty elektřinu, kteá může být nakonec pro nepřátelskou armádu vražedná. Můžete ho změnit za jakéhokoliv vojáka včetně psa.

Chrono Legionarre

cena : 1400

Jeden z nejmocněji vybavených vojáků hry. Může cestovat časem a uniknout tak všem nepřátelksým jednotkám včetně těm vzdušným. Jeho zbraní je chrono puška, se kterou může vymazat všechny jednotky a budovy ( kromě Centuriona a SW ). Bohužel při větší vzdálenosti se jeho cesta stává složitější a tak nějakou chvíli trvá než může znovu někam odcestovat. V tomto momentě se stává nejzranitelnější.

Tanya ( Hero Unit )

cena : 1500

Agentka Tanya je už veterán z První a druhé velké války, má dva Colty.44 se kterými je schopna během okamžiku srovnat celou skupinu vojáků. Může navíc plavat a pokládat C4 jako Navy SEAL.

Znovu se tato jednotka hodí spíše pro záškodnické akce, protože i na ní jsou mocné tanky a letectvo přiliš velký oříšek.

Komentáře

Aktuální anketa

Syndikovat obsah | Zapnout přehrávač hudby