Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace
header

informace

Obrázek uživatele oox
St, 17/10/2007 - 15:41 od oox

Po menší konzultaci s TiberExpem ... přichází pár novinek.

Přehrávač C&C hudby dle vašeho výběru, by měl být již o víkendu k dispozici. Doufám, že se mi to podaří vyladit a někdy v sobotu nebo v neděli šoupnout na web. Dále se rozhodně mrknu na dlouho opomíjenou sekci replays hall, kderou bych možná ještě trošku přejmenoval na download hall, kde by každý mohl nahrávat své vlastní jákékoliv legální soubory, tzn. že i replaye.

Rozhodně mi napište své návrhy na hudbu, kterou chcete do přehrávače umístit. Přehrávač by měl být globální pro všechny fanoušky, tzn. pokud máte své stránky můžete si přehrávač umístit i tam. Jinak by měl být k dispozici na všech stránkách C&C Web Aliance.
 

Mám i další docela šikovný nápad, jedná se o vlastní C&C videa, které jste natočili nebo plánujete natočit v reálu, třeba na kameře. V USA už nějaké fanouškovské reálné video se scénářem i režisérem vyšlo. Mělo to sice pár minut, mizernou kvalitu, jednoduchou pointu, ale ... více až v příštím článku. Mezitím pouvažujte, zdali i třeba přes mobil nemáte chuť natočit nějaké jedoduché minutkové video na téma C&C.. (-;

Obrázek uživatele oox
Ne, 19/08/2007 - 09:31 od oox
  • Prozatimní označení mise: Den D
  • Vývoj: TiberExp a kdokoliv, kdo chce pomoci
  • BetaTesting: Oox a kdokoliv, kdo chce pomoci

Incoming Transmission 1 ...

Vítej veliteli. Mám velmi nepříjemné zprávy... Kane je mrtev.. Byl zabit v Sarajevu IONtovým kanónem. Naše část bratrstva si to alespoň myslí a věří v to.
Já jsem tvůj nový vůdce bratře. Náš otec je mrtev a musíme jej náležitě pomstít! Mé armády se nacházejí skryty na pobřeží Anglie
a jsou připraveny se vylodit ve Francii a započít novou Invazi! EVROPA bude naše! Ptáš se kdo jsem? Ne prozatím vám to neřeknu. tato mise bude pro vás určitou zkouškou.
Jestli ji splníte, řeknu vám, kdo opravdu jsem a povím ti i mé plány s Bratrstvem... Hodně štěstí veliteli..

 


... ČÁST PRVNÍ > > >

[ Mission Objectives 1 - Incoming Transmission 2 ]

Veliteli, na pobřeží Francie, byla objevena nepřátelská aktivita! Vašim prvním úkolem je zničit nepřátelskou základnu pomocí jednotky commando ( TATO JEDNOTKA NESMÍ ZEMŘÍT!!! ) a postavit na jejím místě novou!
Toto území musíte za každou cenu ubránit před nepřátelskými jednotkami, které vám toto území nedarují zadarmo! Takže... Jakmile zničíte nepřítelskou
základnu, bude k vám vyslán OUTPOST, který sám vybuduje základnu, která se vám bude nepochybně hodit! TENTO OUTPOST MUSI PŘEŽÍT!!!

=== konec první části ===

 


... ČÁST DRUHÁ > > >

[ Mission Objectives 2 - Incoming Transmission 3 ]

Dobrá práce, základ naší akce byl úspěšně položen! Nyní když máme vytvořenou základnu, můžeme commando vyloučit z důležitých jednotek.
Nyní musíme zachránit zničenou základnu bratrstva, která se nachází na severu mapy! Musíte však počítat s odporem, takže buďte na vše připraven!

=== konec druhé části ===

 

Komentáře

Aktuální anketa

Syndikovat obsah | Zapnout přehrávač hudby