Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace
header

hour glass

Obrázek uživatele oox

Jsou to asi dva dny zpět, co jsem obdržel docela zajímavé zprávy.
TiberExp momentálně pracuje na zcela nové a věru revoluční mapě.
Rozhodl jsem se vás tedy informovat o blížící se “žhavé“ novince, na kterou jistě řada z vás dlouho čekala.

Hour Glass, .. říká vám to něco? Pokud ne, tak vězte, že Hour Glass je jedna z nejslavnějších oficiálních map v podání C&C 3D akce – Renegade (doporučuji zahrát).

 

 

Stručný popis: Dominantou celé mapy je obrovská hora (kopec), která půlí dva znepřátelené tábory (GDI vs NOD). Na široký prostřední vrcholek této hory (kopce) vede strmá plochá rovina, na které roste jediné tibériové pole. Přes kopec (přes pole) se dá dostat až k nepříteli, jde to ale také přímým tunelem uprostřed hory, nebo oklikou, která vede po úbočí hory z obou stran (zleva i zprava).

 

 

Ti, kteří tuší, že půjde právě o remake této mapy do prostředí Tiberium Wars, tuší správně. Ale to není všechno! Plánovaná mapa nám toho nabídne mnohem více.

Na mapě se stále ještě pracuje, takže kompletní seznam všech “vychytávek“ a “vymožeností“ prozatím nemůžu napsat, ale ty hlavní revoluční inovace bych již mohl zmínit.

 

 

1) Ovládání superzbraní:

 

MAPA UMOŽNÍ VYPNUTÍ SUPERZBRANÍ

 

2) Dle vzoru z Renegade:

 

STEJNĚ TAK JAKO V RENEGADE, KAŽDÝ DOSTANE PŘI ZAČÁTKU HRY OBRANNOU VĚŽ. MAPA UMÍ AUTOMATICKY ROZPOZNAT ZA JAKOU FRAKCI HRAJETE A PODLE TOHO VÁM NADĚLÍ PŘÍSLUŠNOU ELITNÍ OBRANNOU BUDOVU.

 

A možná toho bude mnohem více! Nechejme se překvapit.. Já sám ještě nevím, každopádně.. jakmile mi TiberExp podá nové zprávy budu vás okamžitě informovat.

Komentáře

Aktuální anketa

Syndikovat obsah | Zapnout přehrávač hudby