Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

grafika

Obrázek uživatele Tiberius
Čt, 10/01/2008 - 23:15 od Tiberius

Webové novinky

Jistě jste si všimli, že se zde něco docela významně změnilo. Stará grafika již potřebovala oživit, a tak mne napadlo - "Proč neudělat vzhledy pro každou CnC Frakci?" ...

Včera jsem začal s NODy a dnes jsem dokončil GDI ! Snažím se nahodit grafiku v co nejkratší době, tak aby se nemnožili stížnostii, že upřednostňujeme jednu frakci od druhé ( NOD for ever xD ).

Zítra se snad pustím i do Scrinů a budeme zde tak mít kompletní sadu frakcí + starý univerzální neutrální vzhled.

Jak jsem již jednou psal - Vzhledy se dají libovolně měnit a to v nastavení účtu, kde najedete na úpravy (ty horní) a pak v následující nabídce si vyberete vaši oblíbenou frakci.

Poznámka:

Nová webová témata jsou dostupná pouze registrovaným uživatelům. Pokud chcete využít volby vzhledu, zaregistrujte se prosím.

 

Ukázky vzhledů:

GDI:

GDI

NOD:

NOD

 

SCRIN: (v přípravě)

 

Doufám, že se vám tato změna bude líbit. */- TiberExp

Obrázek uživatele oox
Pá, 19/10/2007 - 13:40 od oox

Upozorňuji, že se zatím jedná pouze o návrh .. o koncept. Výsledný vzhled webu se může značně lišit. Prozatím to nechávám na vaší kritice a návrzích.

Autorem konceptu je TiberExp. Pokud by někdo chtěl přiložit ruku k dílu, meze se nekladou. Vaše grafické stvoření rád vystavím a společně ohodnotíme, popřípadě použijeme ve výsledné (nově upravované) grafice webu.

 

(pro zvětšení klikni na náhled)

 

Komentáře

Aktuální anketa

Syndikovat obsah | Zapnout přehrávač hudby