Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

datadisk

Obrázek uživatele Hanz_knife
So, 24/11/2007 - 14:20 od Hanz_knife

Dobrý den cnc komunito!

Dneska bych vám rád představil sbírku obrázků z datadisku.

Obrázky z datadisku- screenshoty,artworky a další obrázky z datadisku najdete na mém webu v galerii, která je nově vylepšená o subkategorie, takže by se v tom měl už každý vyznat a obrázky z datadisku nejsou smíchány s ostatními.

http://cac3.herniweb.cz/photogallery.php

Obrázek uživatele Tiberius
Ne, 04/11/2007 - 14:49 od Tiberius

R.A.P.T.O.R-SR našel na internetu další obrázky a koncepty z připravovaného datadisku. Je zde vidět nová NODská jednotka velmi podobná Avatarovy, která může mít i rakety pro sestřelování leteckých jednotek.

 

obr1 obr2 obr3

obr4

Po, 24/09/2007 - 14:39 od Brutalis
Novinky okolo Kane´s Wrath - edited podruhé
Obrázek uživatele oox
Každičký večer poklekám k mé zchátralé posteli, a před spaním se modlím k všemocnému bohu, aby na chvilku zrušil tu kletbu, co jsem seslal na Electronic Arts a nechal je plánovaný datáč dokončit, tak, aby to bylo důstojné pokračování. Prosím vás bratři... Modleme se spolu, za lepší zítřky, za nový chléb pro naše PC. Pokud nebudeme držet spolu a budeme se hádat.. pokud nebudeme navzájem jednotní a snížíme se k neracionální diskuzi, které jsou založené na citech a nadávkách, potom se nedivme, že nás náš C&C bůh potrestá a šikovní chlapíci z EA nám naservírují koňskou dávku komerčního plevelu.


Prosil bych minutu ticha.

Děkuji

S pozdravem
Služebníček C&C páně
Oox (-;

LaughingCoolInnocentWink

Komentáře

Aktuální anketa

Syndikovat obsah | Zapnout přehrávač hudby