Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace
header

cac

Obrázek uživatele Tiberius
Čt, 14/02/2008 - 19:35 od Tiberius

Primetime o Red Alert 3

 

Na oficiálním webu commandandconquer.com, vyšel nový krátký díl Battlecast Primetime, který je právě o Red Alert 3.

 

Video je přeloženo do mnoha jazyků... Česky to tam samozřejmě není... Jak taky jinak..

 

Battlecast Primetime RA3 special

Obrázek uživatele Tiberius
Čt, 10/01/2008 - 23:15 od Tiberius

Webové novinky

Jistě jste si všimli, že se zde něco docela významně změnilo. Stará grafika již potřebovala oživit, a tak mne napadlo - "Proč neudělat vzhledy pro každou CnC Frakci?" ...

Včera jsem začal s NODy a dnes jsem dokončil GDI ! Snažím se nahodit grafiku v co nejkratší době, tak aby se nemnožili stížnostii, že upřednostňujeme jednu frakci od druhé ( NOD for ever xD ).

Zítra se snad pustím i do Scrinů a budeme zde tak mít kompletní sadu frakcí + starý univerzální neutrální vzhled.

Jak jsem již jednou psal - Vzhledy se dají libovolně měnit a to v nastavení účtu, kde najedete na úpravy (ty horní) a pak v následující nabídce si vyberete vaši oblíbenou frakci.

Poznámka:

Nová webová témata jsou dostupná pouze registrovaným uživatelům. Pokud chcete využít volby vzhledu, zaregistrujte se prosím.

 

Ukázky vzhledů:

GDI:

GDI

NOD:

NOD

 

SCRIN: (v přípravě)

 

Doufám, že se vám tato změna bude líbit. */- TiberExp

Obrázek uživatele oox
St, 31/10/2007 - 19:39 od oox

Konečně je k dispozici první skutečný česko-slovenský C&C WEB TV video přehrávač ! Je to pro nás světová premiéra! A myslím, že stojí za to.. však sami posuďte.


Přehrávač naleznete v levém menu našich stránek v bloku "HALLové sekce".

Přímý odkaz je ZDE.

Přeji hodně zábavy (-;
Obrázek uživatele oox
So, 06/10/2007 - 18:02 od oox

Není sporu, že kvalitní hra má skvělý příběh, dobrou hratelnost a špičkovou grafiku. Často se ovšem zapomíná na hudbu. Zvukový doprovod byl v C&C vždy jedinečný. Pokud se autorovi podaří vtáhnout hráče do děje a uspokojit citlivé ucho... je vyhráno. Frank Klepacki je pro svět C&C živoucí legendou. Tento skvělý autor z velké části může za popularitu a fantastický zážitek ze hry. Nezbývá nic, jen smeknout klobouk a uznale pokývat hlavou... je to tak.

V této souvislosti mám pár dotazů na naši komunitu:

  • A) Co si myslíte o současné hudbě a zvukovém doprovodu v C&C 3 TW? Vyrovná se kvalitě z předešlých let?
  • B) Rád bych zde na web hodil hudbu z C&C 3 TW a možná i ostatních titulů. Nemáte nějaké linky nápady či rady, kde ji sehnat? Popřípadě nebyl by zájem o přidávání z vlastních komunitních zdrojů?

Díky za každý komentář

Oox

Obrázek uživatele Tiberius
St, 22/08/2007 - 12:56 od Tiberius

bye everyoneAno je to tak.. Odcházím pryč a opouštím vás. Je mi to strašně líto, ale bylo mi jasné, že tady nemůžu být věčně. Odcházím na dlouuuho. Nevím.. Doufám, že se tomuto webu bude dařit i bez mého neustálého administrátorského dohledu, ale doufám, že to tady oox zvládne.

 

Každopádně přeju PomFritovi a Brutalisovi hodně štěstí při mapaření a přeju Brutalisovi ať mě dožene v bodech xD. Ale vzhledem k mé nepřítomnosti to můžeš dokázat.

 

Pak už konečně EA milovníci mají volnou ruku, už jim konečně nikdo nebude kecat do toho, že EA je nej. Bude se mi po těch vašich kecech stýskat...

 

Hmmm.. kam půjdu... Asi skočím za Kanem, nebo se vrátím zpět do laborky a budu vyvíjet nové tibériové zbraně... Nebo prostě zabíjet mutanty... Každopádně odcházím.... Mějte se tu skvěle.

 

Ale jak by řekl Bobromil: " Já se vrátím! "

Dočíst zprávu

Komentáře

Aktuální anketa

Syndikovat obsah | Zapnout přehrávač hudby