Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

beam

Obrázek uživatele oox

Nejsem elitní hráč a všechny možnosti, zákoutí a tajemství hry jsem doposud neobjevil a nejspíše ještě nějakou chvilku neobjevím. Každopádně, rád testuji nové mapy a rovněž mám v oblibě černorudou frakci NOD. Nejvíce se mi líbí technologie přizpůsobená ke hře lstí a překvapením. Ve skirmishi (proti AI) tyto možnosti moc nevyužijete, ale multiplayer je pořádná chuťovka. Tak či onak – přejděme k jádru věci.

 

 

Chtěl jsem informovat o jedné drobnosti, které jsem až donedávna nevěnoval pozornost. Tato drobnůstka má co dočinění s Beam Canonem a Venomem. (Ti, kteří ví k čemu slouží Reflector Beam a jak jej lze využít, nemusí číst dál.) Jaký je oficiální český překlad, to nevím - každopádně se jedná funkci Beam Canonu, který díky Veníkům může odrážet svůj laser z jednoho jediného místa na jakýkoliv cíl na celičké mapě. Má to však bohužel několik podmínek. Beam Canony a daný cíl musí být ve Venomském pásmu viditelnosti. Nj, ale to co mi stále unikalo, byla ta skutečnost, že ono “venomské pásmo (okruh / pole) viditelnosti“ není pouze vzhledem k jednomu Veníku, ale ke všem vyrobeným.


( kliknutím na obrázek zvětšíš náhled )

 

Pokud chcete zničit cíl, který je na druhém konci mapy, aniž byste se hnuli se svými Beamy ze základny, musíte daný cíl a pozici vašich Beamu „propojit“ pásmem viditelnosti jednotlivých Veníků tak, že se jejich vlastní okruhy viditelnosti navzájem propojují a tvoří tak široké a celistvé pásmo přímo od vašich Beamů až k požadovanému cíli. No a pokud máte hodně Beamů, tak není problém zničit jakýkoliv cíl během mžiku. Díky tomuto, se mi poprvé podařilo zničit vybalancovaného brutálního GDI v pokročilém stádiu vývoje, bez krtkaření či jakýchkoliv jiných fíglů (např. mosty). Jinak všechno jsem testoval na mapě Dead Zone od PomFrita. Chtěl bych jen podotknout, že je to velice kvalitní mapa pro tři hráče. Je jednoduchá rychlá a má jasně stanovaný klíčový bod - navíc se mi líbí (na rozdíl od TiberExpertových map) vyšší umístění kamery a v neposlední řadě právě velice dobré uplatnění, této funkce - kdy z prostřední pozice mapy můžete odstřelovat kohokoliv na větší vzdálenosti než se slavným Juggernautem.

Komentáře

Aktuální anketa

Syndikovat obsah | Zapnout přehrávač hudby