Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

Tajemná schopnost

Obrázek uživatele Fidla

Dívenka byla schopná rozpoznat blížící se iontové bouře. Ač jsou tyto jevy v modrých zónách, kde stále ještě Laila žije velmi vzácné, vždy když se takováto bouře blížila, tak toto, ještě ani ne tříleté dítě začalo brečet a celé se klepat. Jak bude později zjištěno, není to její jediné spojení s Tibériem.

Laila se touto zvláštní schopností dostalo do speciálního programu na výzkum mutantů, ačkoliv mutantem nebyla, s kódovým označením Leopard. Velitelství tohoto programu sídlilo v Londýnské modré zóně a Laila zde strávila mnoho let v prostředí značně odlišném od jejího, v té době již tibériem zamořeného, rodiště.

O jejích výjimečných schopnostech se brzy dozvěděla i zpravodajská služba bratrstva Nod a na její chycení byla vypsána odměna. Toho se chytnul jeden muž který znal její rodiče, člen Nodu pocházející z hranic České republiky a Slovenska, Karel Mucho.

Komentáře

Obrázek uživatele general_D

Tak i já přidávám část

Tak i já přidávám část příběhu.

Obrázek uživatele Rimtech

:D

:D good

jo a nebo

tibériové oko . je to schopnost ovládat tibérium . Vytvoření , zničení tiberia . Přemněnění v tibériové monstru a vytvoření jej , přilákání , odlákání tib. monstra, vrhnutí tibériového krystalu . prostě totální kontrola nad tiberiem . A sou dva typi zelené a modré tib oko.
To sem vymislel :D

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Komentáře

Aktuální anketa

| Zapnout přehrávač hudby