Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

Všeobecná diskuze

Obrázek uživatele Fidla
Pá, 03/12/2010 - 15:32 od Fidla

Celkem smutná zpráva zasáhla všechny dosavadní hráče značky Battle for Middle Earth, EA stojící za vývojem a distribucí si ke dni 31. prosince 2010 přichystala takový malý povánoční dárek a to ten, že všechny BFME hry se po tomto datu nebudou moci zakoupit a také že se ukončí veškerá online podpora včetně uzavření online serverů. Důvodem bylo jednoduše to, že EA si někdy v roce 2004 vypůjčila licenci na značku Lord of the Rings od společnosti Warner Brothers a tato licence vyprší právě začínajícím rokem 2011. Nějaké spekulace ohledně ukončení podpory jsem od fanoušku četl přibližně před měsícem ale nějak jsem je nebral vážně, protože všechny hry s touto značkou oplývaly celkem slušnou základnou hráčů, o match zde rozhodně nebyla nouze, což se o Kane's Wrath rozhodně říct nedá, tam čekáte na zápas třeba i deset minut. Troufám si tvrdit, že zde bylo větší množství hráčů než u C&C. Vím to, protože v poslední době jsem celkem aktivní v Rise of the Witch King a v mnoha ohledech je i lepší než Tiberium Wars, zejména v systému bojů.

Seznam her:

V oficiálním prohlášení se píše:

„Spolu-dobrodruzi, dnes k vám přicházíme s tíživým srdcem, po dlouhé době bojů a zábavy o Středozem, vám s lítostí musíme oznámit, že hry s tímto licencovaným produktem již déle nebudou dostupné pro koupi a online servery po 31. prosinci již déle nebudou aktivní. Doufáme, že jste si užili značku Battle for Middle Earth tak jako my. Prosím navštivte commandandconquer.com a EA.com pro přístup k ekvivalentním strategickým titulům a nahlédněte do našich následujících projektů.

Za všemi výše psanými tituly stojí vývojářské studio EA Los Angeles (před tím Westwood), které před prvním Battle for Middle Earth vyvíjelo C&C: Generals, poté tedy přišly boje o Středozem a rokem 2007 Tiberium Wars, o rok později Kane's Wrath a Red Alert 3 až nyní Tiberian Twilight.

Na tomto příkladu je jasně vidět, že v herním světě se může stát cokoliv, spíše v herním světě EA se může stát cokoliv, nejdříve vybuduje silnou komunitu a poté ji zbortí jako domeček z karet, my můžeme jen doufat, že nic podobného nepostihne třeba C&C.

 

Ne, 24/10/2010 - 22:56 od al-caid

skusate sa niekto v hre rypat? su nejake alternativy ku Carniovmu veldielu? tiez sa vam dviha zaludok ked vidite Nod Militantov strielat z pusky jednou rukou?

snazim sa momentalne rozlozit tuto hru na kusky a poskladat ju naspat s nejakymi pridavkami, ak mate niekto skusenosti a hlada dalsie, rad by som sa podelil

ide mi: vytvorit mod, pridat text, upravit staty, zmenit abilities, pridat novu texturu a cameo, vymenit animacie

(zatial) nejde: pridat novy model (bugly plugin?), vytvorit novu frakciu

St, 20/10/2010 - 15:43 od EjBi

ahoj, chcem sa spytat ci existuje nieco take ako amaterska liga, ked by si clovek mohol zahrat 1v1 alebo 2v2

Pá, 04/06/2010 - 10:58 od Smrtka

Zdravím, už je to několik let co jsem tu na tento web zašel, ale zvědavost mi nedá. Vzhledem k tomu že tady není v této sekci vlákno, kde bych přesně mohl zařadit tuhle diskuzi tak hold improvizuji.
Budu se snažit být stručný. Značka C&C mě z hratelnosti nikdy moc neoslovila proto mě až závislacky zaujal TW konečně po to byla hra mého kalibru, rychlá pružná, náročná, hra kde se taktiky nevedly pár hodin, ale v řádu minut, dobře zpracována proto jsem se té hře začal věnovat, někteří pamětnící si tu na mě ještě možná vzpomenou z dob začátku toho serveru. Zkrátka TW byl pro mě mezník, neboli přechodná dobře hratelná hra mezi SC a SC 2, dokázal mi vyplnit mezeru i svou náročností a zábavonosti (bohužel hra mě lákala do verze 1.04 pak už mi přestávala sedět) následný datadisk jsem projel z nutnosti a až s vyděšením nebot drtivá většina taktik z TW, které jsem pužíval už na něm špatně fungovala (snížil se zřejmě faktor produkce surovin). Jedním z mnoha faktoru co mě na TW zaujal byl i příběh proto, když jsem si četl recenzi C&C 4 tak jsem se těšil hlavně na příběh. Když jsem konečně našel čas k otestování tak po 10 minutách hry mě přešla chut, přes moji praxi v TW jsem v C&C4 často tupě ziral a snažil se pochopit princip hry nakonec jsem došel k závěru, že hra mi vubec nesedne a i přes donucovací prostředky a obrovskou snahu tu hru projet to končilo po 20 minutách jejim vypnutím. Po dlouhé době to je hra, kterou nehraju protože mě to baví, ale kvuli poutavému příběhu bohužel se pomaličku smiřuji s faktem, že ji nedohraji.
Proto vás prosím napište mi aspoň stručnou verzi toho příběhu, nebo postnetě nějaké savy či něco, kde bych si ten příběh mohl projít a uspokojit moji zvědavost, vím že ta žádnost je extrémní, ale princip této strategie není vůbec moje krevní skupina.

NO VIDA!!!

 

http://cac.oox.cz/themes/abac/cnclite/images/litebackground.jpg); background-attachment: scroll; background-position: 50% 0%; background-repeat: no-repeat no-repeat; ">

Jak se nám počet ovčanů GDI rozrůstá! Politický systém GDI zastává již více než polovina lidí! Kde jsou všichni fanoušci a cyberlidé Nodu? Kde jsou všichni hrdí bratři a bojovníci za Kaneovu vizi?

Možná jsem udělal chybu. Neměl jsem o jedněch psát jako o diktatuře a o druhých jako o demokracii (ačkoli parafrázovaně, no, očividně už ani nepotřebujete demokracii, jste ochotni spokojit se s demokraturou).

Nicméně, jako takový malý průzkum to posloužilo dobře.

 A co jsem zjistil? Údajně je více fanoušků a cyberlidí Nodu. Bratrstvo Nod je oficiálně vykreslováno jako zlé, diktátorské, nelidské atd., politický systém GDI je oproti tomu vykreslován jako podobný, nebo v podstatě stejný, jako dnešní politická situace v západních zemích. 

Z výsledků této ankety tedy plynou 3 možnosti:

a) většina lidí je víceméně spokojena se současnou politickou situací, ale většina lidí má též jakousi radost z toho, být alespoň virtuálně na straně "těch zlých". Čím to bude, to by byla otázka dalšího výzkumu.

b) většina lidí je nespokojena se současnou politickou situací, ale má strach z radikálnějších změn, což je nicméně pochopitelné, avšak nikoliv nutně oprávněné. Častějším hraním za "ty zlé" pak uspokojuje potřebu svůj vztek a nespokojenost vybít.

c) prostě nikdo vlastně pořádně neví, jaký je politický systém té které frakce. Nebo to vědět nechce.

 

Obrázek uživatele sonics31
Ne, 27/12/2009 - 20:03 od sonics31

Lidi myslíte si že žijou Holky co Hrají CNC ? :-D

Kámoš se mě nedávno ptal ale nedokázal jsem mu odpovědět jelikož ani já sam nevěřím že existuje nějáká holka na světě co by znala titul COMMAND AND CONQUER :-D

Pá, 25/12/2009 - 01:45 od Tmac

 zdravim,mam problem pri hrani pres lan, mam pc s vistami a s xp,  na vistach xp ve hre vidim ale obracene ne, zkontroloval sem firewall a tak ,ale vse v poradku ,takze nevim cim to muze byt,diky za rady

Obrázek uživatele sonics31
Čt, 17/12/2009 - 10:53 od sonics31

Nedávno jsem dodělal 25 minutové video k CNC tak mě napadlo jelikož je tak dlouho nemužu ho vložit na jakekoli stranky typu youtube nedalo by náhrát zde aby se na to mohlo podívat více lidí ?? :-D

Je to vve WMW formátu ...... :-/ ale inak si myslím že se celkem vyvedlo .

Obrázek uživatele sonics31
St, 16/12/2009 - 11:06 od sonics31

Tak mě dneškem Napadlo Jelikož Jsme Věrní Fanoušci CNC a Ctíme Myšlenku Peace Trough Power  :-D Nezaložíme Novy CNC STYLE ???

Určitě plno z vás Zná Styly typu Hip Hop ,Ghotic ,Šampon,Emo .....

Byl by to první Herní Style Na světě a odvíjel by se Však víte .....

Pokud někdo z vás je Vyznavač těhto Stylů Vzdejme se jich A založ me Zcela nový kteří Si lidé Určitě Oblíbí

Pokud se vám to zdá jako špatný nápad tak to napište Mě osobně by se mi líbilo založ Zcelá Nový Směr Který Ještě Nikdo Nikdy neviděl a Nezná !! :-)

Pokud si myslíte že jsem blázen ,tak to opravdu nejsem ,Jenom mám kapku horečky v poslední době

to znáte ta horečka :-D A když sem tak fáral co by se mohlo líbit lidem tak mě napadlo tohle .. :-D

Mno Nic Doufam že se tu bude hodně diskutovat a nebude tu nuda :-D

Než se Konečně Dočkáme Nové Tiberium ESSENCE !!! :-)

Syndikovat obsah | Zapnout přehrávač hudby