Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace
header

Jak replay z RA2

Obrázek uživatele general_D

 Nemáte někdo tip na program co udělá replay z RA2, v režimu pozorovatele ( tedy plně odkrytou mapu ) ? Nějaký odkazy jsem přes Google našel, ale nevím jak to bude funhovat v praxi ( a na win osmičkách ). Nepsal tady jednou Rimtech o takovým programu ? Dík za rady.

Obrázek uživatele general_D

Jak replay z RA2 /up

 

 Nemáte někdo tip na program co udělá replay z RA2, v režimu pozorovatele ( tedy s plně odkrytou mapou ) ? Nějaký odkazy jsem přes Google našel, ale nevím jak to bude funhovat v praxi ( a na win osmičkách ). Nepsal tady jednou Rimtech o takovým programu ? Dík za rady. 

-----------------------------------------------------------------------------------------

</

Obrázek uživatele Rimtech

Replay

Replay nejde udělat v RA2 protože to hra nepodporuje bohužel žadnou formou ale mužu ti poradit třeba program FRAPS který umí natáčet videa i v dobré kvalitě navíc je jednoduchý já jsem v něm delal vydio do TE ;) cele sem to natočil pak to vyříznul a upravil v Sony Vegas (to je program primo pro upravovaní videi ) viz 1.4 trailer :)

zde

   

 

Obrázek uživatele general_D

 A nezkouÅ¡el se někdy

 A nezkoušel se někdy tohle  http://xwis.net/forums/index.php/topic/174940-xgs-guide-for-new-users ? Jestli to dobře chápu, tak by pak mělo jít tu hru prohlížet jako pozorovatel a vidět co dělal soupeř. Pak asi na video ten Fraps, díky za tip :-)

 

----------------------------------------------------------------------------------------

</

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Komentáře

Aktuální anketa

| Zapnout přehrávač hudby