Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

Command & Conquer 3 - Tiberium Wars

FórumTématPříspěvkůPoslední
Zjistili jste nějakou chybu ve hře? Něco nefunguje tak, jak by normálně mělo? Zdá se vám něco podezřelé a divné? Napište, o co se jedná, možná se to děje i druhým.
848napsal Agri!!!! (bez ověření)
před 7 let 21 týdnů
Víte co a kdy použít? Znáte funkce všech jednotek a víte jak je využít? Víte co je vhodné na ničení budov, letadel, tanků či pěchoty? Diskutujte s námi na tyto otázky právě zde.
00není
Chcete vzájemnou podporu a pomoc? Pak tedy můžete užitečné rady, informace a instrukce hledat právě zde. Pokud nenajdete odpovědi na váš dotaz/problém, jednoduše se zeptejte vytvořením nového diskusního vlákna.
26277napsal Anonymní Commander (bez ověření)
před 2 roky 13 týdnů
Vaše dotazy, názory a kritiky na nové PATCHe pište zde.
529napsal Fidla
před 9 let 51 týdnů
Chcete pomoci a poradit se správným postupem k vítězství? Nevíte jakou taktiku použít na svého nepřítele? Máte domluvenou bitvu proti kamarádovi? .. Napište vše, co víte o svém nepříteli a plánované hře. Společně s ostatními prodiskutujeme nejlepší strategické postupy k vaší výhře.
225napsal Fidla
před 9 let 25 týdnů
Pokud by se hodil váš nový příspěvek snad do všech kategorií, pak využijte právě toto souhrnné fórum. Zde máte volnost. Můžete diskutovat na široké téma o C&C 3 TW.
29264napsal Fidla
před 8 let 10 týdnů
Sháníte nějaké šikovné doplňkové prográmky pro hru? Znáte všechny drobnůstky a vychytávky? Víte jak hru správně, rychle, efektivně a snadno ovládat? Zde máte k dispozici diskuzi k těmto otázkám.
413napsal Commander Slavick (bez ověření)
před 8 let 30 týdnů
Co si myslíte o vyváženosti frakcí - GDI, NOD a SCRIN? Má někdo značnou převahu? Jaké jsou vaše názory na jednotky? Odpovídá cena jednotek jejich výbavě, síle a rychlosti? Vaše názory a návrhy na vyrovnání poměru sil mezi jednotlivými stranami pište právě zde.
339napsal Rimtech
před 9 let 14 týdnů

Komentáře

Aktuální anketa

| Zapnout přehrávač hudby