Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace
header

cac.oox.cz TEAM

Nick: Oox
CZ komunita
Pozice: Administrátor webu
Funkce: Správa webu


  Kontakty:
 • ICQ: 252231702
 • E-Mail: oox [zavináč] oox (tečka) cz

O mně:
Gamesy s titulem C&C si mě získaly už jako malého šprčka .. a zůstalo mi to do dneška. Došlo to až tak daleko, že se nyní společně s ostatními podílím na budování skvělého webu - the true home of cnc commanders!
Nick: General_D
CZ komunita
Pozice: Redaktor a správce obsahu
Funkce: Články, překlady


  Kontakty:
 • E-Mail: general-d [zavináč] oox (tečka) cz

O mně:
Na tomto webu se věnuji psaní článků o všem, co se nějak týká C&C a do budoucna bych se chtěl více zaměřit na "staré" Westwood tituly. S mou prací se rovněž můžete setkat na partnerském webu, jenž se věnuje hře Red Alert 2.
Nick: Rimtech
CZ komunita
Pozice: Hlavní správce map a módů
Funkce: Redaktor Hall sekcí


  Kontakty:
 • ICQ: 467649828
 • Xfire: rimtech00
 • E-Mail: rimtech00 [zavináč] seznam (tečka) cz

O mně:
Na cac.oox.cz se starám o mapy a módy všeho druhu. Současně pracuji na vývoji několika módu (Rise of Yuri, Tiberian Sun Apokalipse) a občas se dostanu i k tvorbě map. K C&Cčkám jsem se dostal už v sedmi letech. Od té doby se toho sice spoustu změnilo, ale moje nejoblíbenější série pořád zůstaly Tiberian Sun, Tiberium Wars a Red Alert 2 / Yuri's Revenge. Do budoucna se chci pokusit o rozšíření webu, další funkce, více možností a také o větší propagaci.

PS.: Společně s DJ Killerem jsme založili vlastní clan, a každého z CZ/SK komunity radi přivítame! (-;
Nick: Fidla
CZ komunita
Pozice: Redaktor a správce obsahu
Funkce: Články, info, novinky


  Kontakty:
 • E-Mail: cok1 [zavináč] seznam (tečka) cz

O mně:
K C&C jsem přičichl již za mlada a chytlo mě to až dodnes. Můj nejhranější titul byl jednoznačně první RA (u zcela jiného titulu -Generals- jsem se až tak nebavil.). Pak se ale objevil TW a skvělý web, který mi dává svobodu vyjádření a možnost publikace svých vlastních článků, na které jsem náležitě pyšný. Našel jsem motivaci, našel jsem opravdu to, co mě baví. Na webu bych se chtěl především zaměřit na datadisk KW, který zůstává mým nejoblíbenějším titulem z celé série, a doufám, že dlouho i zůstane.
| Zapnout přehrávač hudby