Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

Turnaje ČMSP

147
points

Zdravím úplně všechny,

 

chtěl bych kontaktovat nějakého admina, ale nějak se mi nedaří sehnat kontakt, nevadí, napíšu rovnou zprávu "do pléna"

 

Píšu z důvodu, že bych chtěl vás všechny pozvat na turnaje pořádané na cactw.vokr.com (brzy změněné na cncczech.com), doufám, že si to nikdo nebude vysvětlovat jako že chci přetahovat lidi z tohoto serveru na druhý, naopak, chtěl bych více provázat naše servery například tím, že vás zvu na turnaj ;) ... Proč to dělám? Protože komunita CnC3 není v ČR zrovna obrovská a nemůžeme si dovolit turnaje rozdělovat na 1 web - 1 turnaj, ale naopak. Chtělo by to jeden turnaj pro všechny, čímž je možno při dostatečné účasti hráčů získat podporu EA Czech.

 

Právě je v projednávání turnajová reforma, ale pár informací je jistých:

 

- hrajeme 1v1 turnaje, systém závisí na počtu hráčů

- hrajeme přes EA server

- hrajeme o body do ČMSP žebříčku

- pokud se na první turnaj dostaví dostatek lidí, bude možno požádat EA Czech o podporu jako ceny do turnaje jako například podložky pod myš, oblečení, ...

- užíváme si mnoho legrace

 

Kdo z vás by měl zájem o tyto turnaje, zkuste mi, prosím, čistě nezávazně, napsat na ICQ 228116307 nebo na e-mail V453000@seznam.cz, že byste zájem měli, abych orientačně věděl, s kolika lidmi se dá počítat z tohoto serveru =)

 

!!!!!!!!!!!POZOR!!!!!!!! 

Jak si někteří mohou myslet, turnaj neznamená, že musí někdo být dobrý nebo nedej bože závodit jak šílenec, například já hraji turnaje pouze a pouze a pouze 4 fun, proto se opravdu NIKDO nebojte přijít, uvítáme naprosto všechny (co se umí chovat)  ;)

 

 

Děkuji moc, V453000Laughing

Komentáře

re: V453000

Samozejmy suhlas.Ehm na Slovensku neni ani ofic.komunita.

V453000

Jasně, chápu, v multiplayerových akcích máte hned náš turnaj zařazen a detailní informace můžete zjistit na cactw.vokr.com ;)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
| Zapnout přehrávač hudby