Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace
header

End of Nations - Trochu jsem četl

Obrázek uživatele Tiberius
156
points

 

Tak jsem se znova podíval na web této připravované hry a přečetl nějaké informace o ní abych se dozvěděl něco o pár věcech.

 

Strategie

 Tahle hra kombinuje prvky RTS a MMO.. Tedy um hráče se rozhodnout a taktizovat s např. buffovaním ( posílením ), nebo debuffováním ( oslabením ) jednotek apod..  Tedy.. Početní výhoda neznamená vše! Pokud dokážete dobře ovládat jednotky a dobře využívat jejich schopností ( každá jednotka má své unikátní schopnosti ) tak můžete zvítězit i když jste v početní nevýhodě. Takže nepůjde o to udělat armádu a nakopat všem prdel. Bude to chtít jistý skill. Poté jsou zde ještě super zbraně které mohou vaši armádu v boji podpořit.

Levelování

 Jakožto v každém MMO i zde budete získávat zkušenosti a levely.. Buďto solo, tedy sami, nebo budete spolupracovat s dalšími hráči a vzájemně si pomáhat. Díky vyššímu levelu získáte přístup k novým jednotkám, schopnostem a novým prvkům do vaší permanentní základny.

Level up!! :-D

Základna

 Základna bude permanentní tedy na pořád. Bude nedotknutelná a bude sloužit pro skladování surovin, vojsk a k obchodování s dalšími hráči. Do základen nepřítel můžete posílat špiony a zjišťovat tak co ten zmetek nepřítel, co vás pořád prudí, zrovna kutí a kolik má materialu apod.

Základna

Uvnitř základny

Suroviny

 Získáváni surovin je v této hře obtížnější.. Není žádný pevný zdroj surovin jako jsou doly, nebo rafinerie, nebo tak něco.. Suroviny budou získávat těmito způsoby:

  1. Zničením jednotek jiného hráče a sebráním kořisti ( lootu )
  2. Za splněnou misi
  3. Prodejem věcí
  4. Od jiných velitelů ( spoluhráčů )

Classy

 V každém MMO má hráč možnost vybrat si class za kterou bude hrát. A jinak to nebude ani v této hře. Ve hře si budete moci vybrat velitele s unikátními jednotkami a schopnostmi. Bližší informace na webu ještě nejsou.


Dále ještě zmíním web s náhledem jednotek ze hry: http://www.endofnations.com/en/armory/units.php

Web s informacemi o hře: http://www.endofnations.com/en/game/overview.php ( ENG )

 

 

To je odemne momentálně vše, díky za pozornost ;-)

Obrázky z webu hry http://www.endofnations.com/

Komentáře

\Fakt super článek,

\Fakt super článek, uvidíme kdo s koho EA vs Petroglyph

Obrázek uživatele Rimtech

Ty Vole !

 Ty Vole O.O čumim jak buk tomu říkam pořadná strategie s fakt ukazkove nadhernou grafikou tak tohle bude fakt pecka konečně to tý EA nandaj a ukažou jim kvalitní hru !

jinak good článek tiberiusi a super překlad ;-)

 

              

Obrázek uživatele general_D

End of Nations

 Vypadá to luxusně

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

NOMINUJTE ČLÁNEK MĚSÍCE

Obrázek uživatele Fidla

Fakt dobrej článek

Fakt dobrej článek Tiberiusi je mi ale divný, že v tom videu jsou slyšet původní zvuky umírajících vojáčků což by podle mě nemělo být, protože i na takové dílčí věci se stahují autorská licenční práva, která nejspíš drží electronic arts ve značce C&C. Šlo by ale s tim materiálem nakládat jako se spoluautorským ale stejně by si na to měli chlapci z Petrohlyphu dávat majzla.

Obrázek uživatele Tiberius

Ty zvuky...

Tam ted sice jsou ale později být nemusí takže to bych ted moc neřešil. Oni možná ještě nemají hotové své vlastní a tak tam dávaj starší.. Nehledě na to že nechápu jak může mít autorská práva EA na něco na čemž se nijak nepodílela, jen dělala distributora. Ale to je už ta demence dnešní pošahané doby.


CnC, RA, CnC: TS, RA2, RA2YR / Generals.. WTF? / G: Zero:hour - omg WTF? / CnC3 TW/KW - huh.. / RA3 - Bad joke.. / CnC4 - OMFG WTF PWN... By €letronic Art$
Obrázek uživatele Fidla

Takhle: Studio Westwood =

Takhle: Studio Westwood = Studio EA Los Angeles a to je pod distribuční společností Electronic Arts, ty licence bych řekl se předávají, tudíž jsou v plném vlastnictví tvé €$ (čti íej). xD. Může to být ale i tak, že lidé vytvářející End Of Nations se také podíleli na původních zvucích tudíž mají spoluautorství a můžou s nimi nakládat jak je libo.

Obrázek uživatele Rimtech

Nechci nic řikat

 ale ty zvuky sou v mnoho hrach ne jen v command and conquer ;-)

 

              

Obrázek uživatele Tiberius

Jako já to chápu

No já si myslím že autory jsou lidi z Petroglyphu a ne EA. Autorská práva a licence na hru.. Asi nebude totéž.. Pač licence se vztahuje jen na titul ale na zvuky apod. snad ne, nehledě na to že autory jsou jak jsem psal lidi z Petroglyphu.. Pak bych se ptal jestli držení licence na jméno produktu a používání zvuku ze strany EA např zvuky z RA2 použité v RA3 nejsou porušením autorských práv :-D Ale už píšu chujoviny, nečtěte to :-D


CnC, RA, CnC: TS, RA2, RA2YR / Generals.. WTF? / G: Zero:hour - omg WTF? / CnC3 TW/KW - huh.. / RA3 - Bad joke.. / CnC4 - OMFG WTF PWN... By €letronic Art$
Obrázek uživatele sonics31

Hra

to bude parádní ... už se těším

Co se týče mne zvuky bych neřešil jelikož je hra ve vyvoji a tohle byla ukázka podle me se i zlepší grafika tahle hra bude pecka ...

Obrázek uživatele Fidla

tak kdo to sakra rozbije?

tak kdo to sakra rozbije?

Kouknete screeny na abcgames

Kouknete screeny na abcgames :D ty katuse nemaji chybu tohle stahnu :D 

stáhneš, ale uděláš s

stáhneš, ale uděláš s tím leda houby, je to MMO!

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
| Zapnout přehrávač hudby