Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace
header

Avatar

Obrázek uživatele Tiberius
412
points

Avatar:

Je to nejvyspělejší jednotka frakce NOD. Mezi jeho hlavní přednosti patří možnost se vylepšít o nějakou tu jednotku a to o Stealth Tank, Beam cannon a Flame tank a attack bike.

 

Avatar sice nepatří mezi nejsilnější elintní jednotky, ale pokud si hráč vymyslí šikovnou taktiku, je Avatar podle mě dostačující.

 

Jeho hlavní mínus je asi to, že nemůže za chůze střílet a že se nemůže bránit leteckým útokům.

 

Jeho plus je v ceně, která je od verze 1.05 - 2200 a rychlosti výroby 22 s. Dále je to tedy možnost neviditelnosti po převzetí Lazaruse ze stealth tanku... A taky rychlost pohybu, není zrovna k zahození.

Komentáře

Vylepšení

Avatar se neda vylepšovat scorpion tankem ale motorkou

Mammoth vs. Avatar

ty píšeš že Avatar je nejhorší z elitních jednotek, ale přitom s laserem možná i Mammoth Tanka porazí, když je vylepšen u vše, tak je více než důstojný protivník. Ano Mammoth Tank dokáže porazit sice také uplně všechny jednotky co jsou ve hře, útočí na vše - pozemní i letecké cíle, je v mnhem větším počtu než Avatar nasazovám ale kdyby se střetlo 10 Mammothů a 10 Avatarů a Mammoth vylepšen o railgun a Avatar o laser z beam Cannonu, jak víš že by Avatar nevyhrál, sice můžeš mít když by si stavěl 10 Avatarů o něco více Mammothů a tri by vyhrály ale i tak je dost dobrá konkurence

Stale tu niekdo zabuda na Ekonomiku.

Avatar 2200 kred.22 sec.
Mammonth 2500 kred.25 sec.
Zakladna verzia Avatar sa nemoze rovnat mamutovy.
Po vylepseni o Beam canon 1000 cas vyroby nepoznam ale pod 10 sec.to nebude.Avatar s Beam canon 3200 kred.min 32 sec.vyroba.Takze mamut dostava navrch v cene a casu stavby.A kludne si vyskusaj ze ani po uprgrade Avatar o beam vs Mamut to s nim nevyzera dobre :-).Tiez Avatar nemoze strielat pocas pochodu co je obrovska nevyhoda.Awatar sa skor hodi na specialne akcie ako suboje Face to Face.

Obrázek uživatele Hanz_knife

zapomínáš na ekonomiku :)

nj jenže GDI jsou jediní,kteří nemají nic na zrychlení růstu tibéria,takže tím pádem mají pomalejc peníze a musí toho víc vynaložit na harvestry,kdežto scrini maj urychlovače a nod má to letadlo,které vypustí tibérium

-----------------------
www.cac3.herniweb.cz

já vím

já vím ze je Mammoth ( nej )lepsi, ale prsto je dobrý mech

a tajto !!!!

a o ekonomice nemluv protze já jsme psal takové vec v mých clancích takze o tom me vubec neupozornuj !!!!

asi takhle

to řeknu takhle, nejlepší voják je Shadow team, tank Mammoth tank a letadlo PAC

dulezitejsi je ...

jo ale mnohem důležitější je jiný faktor. Mammoth stojí 2500 tím pádem se staví 25s. když postavíš jakkýkoliv druh jedntoky např. chceš za stejnou dobu vyrobit stealth tanků, kolik jich postavíš ?? Jednoho a když si odštu 5 vteřim tak dva stealth tanky a ty neporazí ani náhodou Mammoth Tank. A tak je to u čehokoliv, jestli vyhraje PAC nebo mammoth nevím, ale můžu si k tomu dokoupit např. jednu skupinu nebo dvě skupiny rakětáků nebo Pitbull a vyhraje kdo ? vozidla GDI !!!

TAK MÁTE ASI ...

Tak máte asi všichni tak trochu pravdu. GDI sice má nejhorší ekonomiku, ale Tibéria je celkem dost a jelikož má GDI nejsilnější tanky, dá se celkem snadno ubránit Tibériové pole tanky Dravce a obrněným osobním vozidlem. Poté stačí mít v chodu technologické centrum, výzkum pulzního děla a desítku tanků Mamut. Poté už jen záleží, jak umíte s těmito tanky zacházet.

A PRO RAPTORA.SK

Nevím, kde jsi přesně psal, že tank Mamut je král bojiště, že porazí i trojnožku, ale to je jedno. Hlavní je, že to vý každý. V Každém díle se jednalo o nejsilnější jednotku hry, která si ze vším věděla rady a mohla a to velmi úspěšně bojovat i s mnohonásobnou přesilou. Ať je to tank Mamut provedení I., tank Mamut z Red Alert, tank Mamut provedení II., znovu tank Mamut provedení I. ve online hře Jediný pozůstalý, nebo apokaliptycký tank, po třetí, tentokrát v Odpadlíku, tank Mamut provedení I. či tank vladař nebo poslední tank Mamut provedení III.. A tak to bude i v nadcházejících dílech, co kdy od EA pod značkou C&C vzniknou.

nehadejte se porat ktera

nehadejte se porat ktera jednotka je nejlepsi a zkuste tu napsat neco k taktikam a strategiim je nda ze porat pisete to samy o mamutoj avataroj adt ... :D

Obrázek uživatele -NOD-Sakal.sk.zm

ha

za chlu to skonic ked ijde path c1.09 mamuth tank nebude mat sancu proti avatarovi ha to teraz avatar bude najlepsia jednotka prito tankom kazdynk uz rozjebe ekd si upgradne aj beam a mozno aj bez beamu ho zoondi a proti vojaokm atd na to su venomy  venomy+avatare pap nehc sa kazda strana boji NDoskej armady

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Komentáře

Aktuální anketa

| Zapnout přehrávač hudby