Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

Tiberium Essence v německem časopise ! A také pár zajímavých informací.

Obrázek uživatele Rimtech
299
points

Ano je to opravdu tak, náš milovaný mód do Tiberium Wars - Tiberium Essence se dostal na stránky známého časopisu GameStar :

 

Jeden z mála módů, který se opravdu dostal až takto do recenze v časopise.

Velmi pevně věřím, že brzy tento mód dosáhne opravdu velkých úspěchů a myslim si, že to nejlepší ješte teprve přijde.

 

Jinač GRATULUJU Carniusovi za skvele odvedenou práci a ať se daří víc a víc.

 

 

Informace k mému připravovanému překvapení :

 

Mapka pro 8 hráčů 6 vs 2

 

Na mapce pracuju už pár týdnů

 

Obrázky :

 

Na mapě jsou také zimní textury, zkoušel jsem něco trošku nového
(písek se sněhem :-D)

 

Mapka je dělaná z kampaně, je to takový remake, možná že ji poznáte podle obrázku :-)


Mapka zatim ještě neni ke stažení, je třeba dodělat ješte nějaké detaily a nascriptovat ji, ovšem všechno uz bude brzo hotové. Rozhodně se máte na co těsit.

 

Byl jsem teď delší dobu tak nějak off kvůli mému zdravotnímu stavu.

 

A také pracuju ješte na takovém projektu z jednou hrou, připravuju do ní mód, který ji dá do cnc. Hratelné asi budou GDI vs NOD a nebude to strategie ale střílečka ;-) (taková blbost ale bude se to dát hrát dobře :-D )

 

Nechte se překvapit :-D :-)

 

Komentáře

Obrázek uživatele Fidla

Už jsem to sice jednou

Už jsem to sice jednou říkal ale musim to zopakovat : ty vole ! (narážka na Essenci ;-))

Obrázek uživatele Mo11er

NIIICEEE

 Vite co je to za achievement? Dit je to nejvetsi narez. Ceskej mod v Nemeckym casaku? Pecka. Jo a ta FPS ze sveta CnC typuju ze to bude delany v Source enginu nebo maximalne v UT3 :) ale necham se prekvapit.....narez...proste narez.....(odchazi se napit neceho studeneho)

Obrázek uživatele Rimtech

LoL :-D

FPS ? Surce Engine ? UT3 ? :-D no uvidime ale to rozhodne ne :-D spise cekej neco jako liero,worms :-D 2D je taky good xD 

 

Reborn

 

Top - 12 :-)

Obrázek uživatele MikeZZ

mam na teba jednu otazocku

v KW worldbuilderovi ked chcem dat do mapy par agresivnych mutantov ako to mam spravit?... teda ako mam spravit tu agresivitu aby strielali na ine jednotky...pretoze v hre len tak tupo stoja a nic nerobia:(...len zavadzaju

Obrázek uživatele MikeZZ

TE ma nejak moc neohurila

TE ma nejak moc neohurila ale klobuk dolu pred takymito ludmi ako je carnius ze vobec dokazu nieco taketo spravit...a este ktomu sa dostat do takehoto casopisu..

a ta mapa...podla tych obrazkov mi to pripada ako z kampane za GDI ked obliehali kaneov chram...teda aspon myslim...a tiez to vyzera super:P...ja som mapy...ak sa to tak da nazvat:D...zacal robit len pred par mesiacmi...cize mam sa co ucit:D

Obrázek uživatele Tiberius

Paráda :))

Gratuluju tvůrcům modu :)

Zelená barva, dělá dobře na oči... U tibéria by se o tom dalo diskutovat :)
Obrázek uživatele MikeZZ

google vie secko:D

...okrem prekladu obrazkov teda:(

Obrázek uživatele Carnius

Tak trochu, vesměs se tam

Tak trochu, vesměs se tam píše o tom co se dá v modu očekávat, tedy o nových jednotkách, také že se přidáním nových jednotek zvýšila obtížnost, jako příklad dávají misi za GDI v alexandrii, a zmiňují pár nových efektu - kouř u raket a railguny a že tam létají pěšáci vzduchem jako v down of war 2.

Finalní hodnocení grafiky trochu zamrzí, ale zase tak moc proti tomu říct nemužu, na texturách a paár modelech by to ještě chtělo zapracovat, hlavně že se u modu dobře bavili, což je hlavní

Textury a modely

Náhodou jsou tvoje nové jednotky daleko lepší než ty pojízdné krabice potažené texturou v jiných TW modech.

A že v TWA jsou nové jednotky zpracovány kvalitněji je nejspíš způsobeno tím, že jsou to všechno v podstatě okopírované a lehce upravené jednotky z KW a nebo upravené jednotky stávající (také střely u Nodských rychlopalných zbraní upravili - místo žlutých/oranžových/červených střel teď střílí střely zelené - pravděpodobně obohaceny tiberiem) . Ale ve verzi 1.53, případně 1.6, pokud obnoví vývoj modu, by měla být konečně fungl nová jednotka - nodský letoun Wraith, který vypadá jako Banshee, má raketové motory a plazmová děla - a zpracovaný je myslím celkem dobře.

a Němci čuměj jak trubky... zase

No jo, Němci se nad nás vždycky povyšovali a pak vejrali, když se ukázalo, že jsme my (Čechoslováci) v mnoha věcech lepší než oni. Např. před 2. světovou válkou, byly naše zbraně a technika vyráběná ve Škodovce údajně jedna z nejlepších v Evropě, ne-li na celém světě (kam se hrabali Američané se svými M1, M2, M3, M4 atd.), no každopádně byla o dost lepší než tehdejší německá, což si Němci uvědomovali. Ale zpátky ke hrám. Třeba česká Mafia zaznamenala v Německu snad ještě větší úspěch než v Česku.

Ale je to skutečně obdivuhodné, když si vezmeme, že většina modifikací na C&C3 se nehne ve vývoji celé měsíce, spousta z nich nakonec ani nikdy nevyjde a když už konečně vyjdou, tak stejně stojí za zlámanou grešli (výjimku tvoří např TWA, který je, pokud vím, německý). Ale Essence přišel jako blesk z čistého nebe a už tehdá byl skvělý, za měsíc další verze a hra bylo o hodně lepší, zanedlouho další aktualizace atd.

A teď by bylo dobré, kdyby ten německý časopis zaplatil tvůrci TWA, aby makal pokračovat na ukončeném TWA a my by se zase složili na TE. A udělal by se takovej závod v modifikacích (samozřejmě ve kvalitě, nikoliv kvantitě).

Obrázek uživatele Rimtech

To snad

Nemyslis vazne ? Zavody ? ty chces aby se carnius zblaznil s casove bohuzel zadny takovy tohle nedovolim tohle by byl leda tak duvod zrusit TE...  sry tohle byl dost blbej napad -.-

 

Reborn

 

Top - 12 :-)

si to nepochopil

Já nemyslím závod na čas, kdo tu modifikaci udělá dřív. Myslel jsem spíš takový závod ve kvalitě modifikace. Kdo jí udělá LÍP. Kapišto?

Obrázek uživatele Rimtech

Ne

Ne Kvalita se neda srovnavat kdys na modu pracuje jeden clovek a na druhim celej team -.-

 

Reborn

 

Top - 12 :-)

A ty s Carniusem na modu nespolupracuješ?

Tak by jsme taky udělali team s Carniusem. A co ty víš, třeba by jsme se pak z toho nezbláznili my, ale TWA tým. A udělal bych to tak, že kdo by se zbláznil jako první, ten by prohrál. :-D

Obrázek uživatele Carnius

Ahh, ta odvěká rivalita

Ahh, ta odvěká rivalita němci vs češi, cožpak teď nejsme jedna velká šťastná evropská unie :D

Ale teď  vážně. Tak předně nemám potřebu soutěžit s jakýmkoliv teamem ať je to TWA nebo třeba TSR, a kdyby se do toho zapletly i peníze tak to teprv nemusím, to by už byl nějaký závazek a takhle by mě to nebavilo, mě práce na TE baví jen za předpokladu, že  je to takové volné, řídím si co tam dám na čem zrovna pracuju a kdy vydám další update, je to bez závazků a nemusím se kvůli ničemu stresovat.

Co se týče tvorby nějakého teamu tak zatím nevím, mám ještě pár nápadů, které bych chtěl do modu přidat sám, ale je tu jistá možnost, že by se začalo časem pracovat na nějaké kampani až bude hotové to hlavní jadro modu a pak asi budu uvažovat o vytvoření menšího teamu nebo alespoň blízké spolupráce se schonými mapery, popřípadě dalšími nadanými moddery, ale momentálně je to hudba budoucnosti a ještě sám nevím jestli na to vůbec dojde.  

 

 

Obrázek uživatele -NOD-Sakal.sk.zm

ach rad si vypocujem nekdy

ach rad si vypocujem nekdy na cnc strankach tych starych veteranov kery maju pribehy s 2. sv :D:D normal az slza mi pada do oka :D

...

No já jen dával příklad, jak se Němci nad námi povyšují a ve skutečnosti nejsou o nic "nadřazenější", než Češi nebo Slováci. I když to pořád není nic proti Angličanům nebo Američanům, kteří neví kde leží ČR, vnímají nás jen jako "východní Evropu". Myslí si, že doma nemáme ani ledničku, splývá jim dohromady ČR a SR s Ruskem, Rumunskem, Maďarskem, Ukrajinou, zeměmi bývalé Jugoslávie apod. (pokud o těchto zemích vůbec někdy slyšeli). Rovněž v dějepise jim splývají dohromady dinosauři, nacisté a komunisté. Zato jsou si však jisti, že jsme něco méně než oni a že jsou ten nejúžasnější stát na světě, protože jim to říká propaganda.

Obrázek uživatele Carnius

Takováhle propaganda

Takováhle propaganda funguje i u nás, a vůbec všude v evropě, vyzdvyhují se kdovíjké nesmysly a prusery se zametaji rychle pod koberec, nejlepší byla milionová reklama "evropě to osladíme"  a že sme jí to fakt osladili ta šaškárna s pádem vlády a pak ta příšerná entropa taky asi 10 milionu kč (všechno státní peníze tedy naše daně),  já nevim jak ty, ale ja jsem se jako čech za naše vládce styděl až do morku kostí a stydím se dál, nebýt pár opravdu špičkových vědců a jejich vynálezů tak bych ani nechtěl být Čech. Co se týče té inteligence národa tak se obávám, že nastupují generace vymité televizí už nejsou o moc lepší než ti američani, co občas z některých českých  hlav vypadne nad tím zůstává rozum stát, někteří například ani netuší kdy byla 2sv války či kdy se slaví její konec (to jen takový příklad že to bylo nedávno)

Ještě co se týče toho, že američan neví kde leží ČR tak to bych opravdu nebral jako vážnou chybu, já taky neznám všechny státy usa, a co třeba taková afryka tam znám taky jen pár států, což by si ten zbytek mohl vzít osobně a považovat mě za tupce :)

Tak jinak

No nejde o to, kdo zná zeměpis USA nebo UK, ale většina Čechů zná alespoň světadíly a oceány (tak např. Clintonová, kandidátka na prezidenta USA, neví, že Afrika je světadíl) má alespoň přiližný přehled o životní úrovni v jednotlivých oblastech světa, ví alespoň přibližně, kdo to byl Hitler nebo Stalin, kolik bylo světových válek nebo KOLIK STRAN MÁ TROJÚHELNÍK.

To jsou znalosti, na které v USA potřebují odborníky. A že ve vládě mají místo inteligentních a vzdělaných lidí, kteří by vládnout měli, tupce, kteří neví, že Afrika je světadíl, zůstává rozum stát. I když třeba to je záměr. Čím blbější, tím méně přemýšlí a tím lepší loutka.

Jinak souhlasím, že úroveň vědomostí evropské (i české a slovenské) mládeže klesá přímo úměrně s růstem amerikanizace Evropy. I naše mladá generace se Americe v inteligenci brzy vyrovná. Viz. tupí a agresivní blbečkové, které lze dnes vidět běžně na ulici.

Obrázek uživatele Fidla

Němci maj hlavně dementní

Němci maj hlavně dementní zákazy, hlavně ta jejich Merkrlová či co je zač. Při studentském masakru na střední škole, vinu svalili jak jinak než na videohru, konkrétně na GTA IV. Jsou tu desítky jiných her kde lítaj hlavy, končetiny a vnitřnosti vzduchem a oni to svedou na GTA IV. Chápu, že kdybych si doma vyrobil mamoth tanka a brázdil s nim ulice hlavního města tak je viník jasnej. I Tiberium Wars se dočkalo cenzůry, úřadům se totiž nelíbila jednotka s názvem "Fanatics" což je sebevražedná jednotka, v německé verzi musela být pozměněna tak že, fanatici místo aby se odpálili, bomby pouze položili na nepřátelskou jednotku. V současné době chtějí zakázat už tak oblíbený paintball, který prozměnu obviňují za agresivnost některých dětí ve školách.
Aspoň je vidět že tamnější vláda aspoň něco dělá.

Než snášet takové dementní zákazy, to už sem radši, že naše vláda nedělá nic a poslanci berou šesticiferný plat za klimbání se na židli. Na druhou stranu je pravda, že pořádek je v Německu daleko větší než zde (ale přičmoudlé a zuhelnatělé tam mají taky, konkrétně Turky, Pákistánce a Afroamíky).

Zpět ke hrám. Myslím že násilí ve hrách by měli zakázat v první řadě v USA, kde už je inteligence dětí mládeže na dostatečně nízké úrovni, že si pletou realitu s virtualitou.
A zrovna v Německu a Rakousku, když už něco ve hrách zakazovat, tak spíše erotické než násilné prvky. Násilí tam ve hrách myslím ani moc nevadí, zato pedofilů a podobných úchylů je tam více než dost. Ale s tim nic dělat nebudou. Holt humanismus.

PS. To už ty Fanatiky rovnou mohli odstranit a nemuseli se s prominutím srát s takovými dementními změnami.

nj, jenže mi si nalháváme

nj, jenže mi si nalháváme (já ne) že za to, že se střílí na školách můžou PC hry, ale jsou to rodiče, kteří se o děti nestarají, posadí je k televizi a myslí si, že je televize vychová. V česku se také neválí pod peřinami brokovnice, to je taky důvod, proč tu zatím nejsou masakry, jednoduše než to zrealizují, přijde se na to.
Jinak nevím co máš proti afroameričanům, turkům, pákistánců, jsou to lidi stejně jako my, všichni máme stejné kořeny, takže asi takhle, pokud se alespoň postupně začleňují, ale zanechávají si své tradice, pracují, nic mi nevadí. Pokud nepracují a dělají bugr, je to jen o neschopnosti daného státu s tím něco dělat.

Neříkám že proti nim něco mám

Ale své tradice ať si provozují tam odkud přišli a nenarušují tím civilizovaný život ve vyspělých státech. Pokud nejsou schopni se přizpůsobit tradicím daného státu (když už tam chtějí žít) a dělají bordel, pak v tom daném státě nemají co dělat.
Pokud se Turci v Německu chovají tak jako se tam chovají Němci, tak mi nevadí (stejně bych byl raději, kdyby zůstali v zemích svého původu) ale většinoví Cikáni v ČR se tak rozhodně nechovají a je to jednak jejich neschopností se přizpůsobit a jednak demencí naší vlády, která jejich kolektivnímu parazitismu hraje do noty.

Já hraji násilné PC hry a sleduji násilné filmy už od dětství, skutečné zbraně jsem měl v ruce nesčetněkrát a nikdy jsem necítil potřebu je obrátit proti lidem nebo třeba jen zvířatům, jsem mírumilovný a nikdy si na mě nikdo nestěžoval, že bych byl nějak zvlášť agresivní. Takže tím to asi taky nebude.
To, že dítě jde a vystřílí školu je hlavně o výchově rodičů (kteří si pak pro svoji nezodpovědnost a nedbalost nachází obětního beránka v podobě her) a např. v případě USA je to myslím i o jednání státu - Američané jsou neustále ve válce a pak tam děti snadno berou násilí jako nejlepší způsob řešení problémů.

paradox ale je, že

paradox ale je, že neutíkají jentak, ale kvůli problémům, které mají kořeny v agresivní kolonizaci či zásazích(např. CIA) do věcí jiných zemí.
Jinak podle mě je dobré, když si tradice uchovají, když jde třeba o romský tanec, ale samozřejmě zahalenou dívku s průkazkou bych do autobusu nepustil, protože to je o špatném výkladu koránu a například v Afgánistánu před invazí sovětů se oblíkali skoro evropsky.

jj

A dostáváme se k tomu, že Američané a jejich evropští spojenci - tedy i my, také nemáme v jejich zemích co dělat, když tam provádíme agresivní zásahy. To samozřejmě dnes nejvíc platí pro USA (války pod záminkou boje proti terorismu za skutečným hlavním účelem boje o nerostné suroviny, zejména ropu, a peněz do kapes mocných z VPK USA). A v minulosti to platí zase hlavně pro velkou Británii - rovněž kolonizace, utiskování a ždímaní neevropských zemí.

Obrázek uživatele -NOD-Sakal.sk.zm

boze moj :D tu sa to od modu

boze moj :D tu sa to od modu pretiahlo do historie :D

No,

měli by jsme se už vráti k tématu článku, to je pravda. Páč když se nadhodí socio-politické téma, hádka je jen otázkou času.

takovéto diskuse, pokud

takovéto diskuse, pokud jsou v rámci pravidel jsou spíše dobré, na tato témata by se mělo právě více mluvit a když už se na něco takového narazí, lidé by to ze sebe měli vyventilovat ven

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Komentáře

Aktuální anketa

| Zapnout přehrávač hudby