Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace
header

Tiberium Essence 1.4 Relased !

Obrázek uživatele Rimtech
753
points

Tento update je opravdu ohromný a je tu mnohem více změn než v kterékoli předešlé verzi. Ty nejdůležitější změny sem vypíšu ale něco vám necham na překvapení !

Důležité změny! :


 

  1. Světla u jednotek i mechů !
  2. Lepší gameplay !
  3. Balance !
  4. Nové barvy !
  5. Muzika ve hře !!!
  6. Upraveno mnoho bugů a textur
  7. Trošičku poupravené hlavní menu
  8. Další jednotky
  9. Mnoho grafických úprav !
  10. Railguny se nyní už trefují (ten bug je totiž opraven)

                                                                    GDI

 


Falcon - rychlé vznášedlo s větším dosahem vidění, je vyzbrojen RPG Luncherem a po postavení a vyzkoumání EMP granátů ma EMP granáty, které na 1 nebo 2 sekundy dokazi vyřadit jakoukoli budovu či vozidlo.

Doporučení - k této jednotce vám chci doporučit zacházet s ní opatrně i když se to nezdá je velmi křehký ale za to má něco co žádá jiná jednotka neumí - ochromovaní. Je to opravdu velmi silná věc, i když se to někomu možná nezdá. Když je používáte tak je určitě používejte ve větším počtu !

Goliatch - Nové GDI APC které umí to samé jako to předchozí akorád má bonus; když střílí na letectvo je težce pancéřovaný a velmi efektivní proti pěchotě.

Doporučení - v této jednotce doporučuji převážet engineera nebo commando či disk thowry. Tato jednotka je velmi dobrá v kombinaci s Titány nebo s rushem Falkonů, pokud v tom máte jakoukoli pěchotu, nevyplací se používat ji samostatně, jedině když rushujete s engineerem.


Mammoth MK2
- Obrovský 4 nohý kolos, o kterém se píšou legendy v Tiberium Essence a hlavně, on je důvod proč vůbec vzniklo Tiberium Essence. Tento kolos má v sobě ohromnou palebnou sílu, která je nejsilnější ze hry. Jako jednotka pozemní, je vyzbrojen kulometem, railguny, raketami a také dostal schopnost, že si u něj můžete vybrat další 2 věže ale pouze jednu z nich. A to proti vzdušným cílům - railguny a nebo disk thower gun. Když umře, tak spadne a vybuchne, ne jako v KW že všechny jednotky roztajou.

Doporučení - Mammoth MK2 je jedna z jednotek, která se o sebe dokáže postarat i sama. Nikdo ho nedokáže jen tak přemoct, jediná jednotka... ale to se dozvíte až dál :D. Jinak doporučuji tuto jednotku používat hlavně proti pozemním jednotkám a letectvu.

Jumpjet - jedna z nejlepších protipěchotních jednotek, je velmi efektivní hlavně na pěchotu, je vyzbrojen rotačním kulometem, velmi rychle a brzo ho můžete postavit.

Doporučení - no, tak u této jednotky je spoustu různých zajímavostí, hlavně je skvělej na prohlížení a hlídkování. Hlavně kvůli jeho dohledu je velmi dobrý, je také efektivní proti skupinám pěchoty, jeho největší nepřítel je Shock Trooper a Black Hand Leader.

                                                                     NOD

 


 

Attack Buggy - lehká bugyna, skvělá proti pěchotě, po upgradu má tiberiové blastery, u kterých je nový efekt smrti a to je tiberiová smrt. Je lehce pancířovaná ale dost efektivní hlavně ve větším počtu.

Doporučení - skvělá věc na pěchotu hlavně na Scrinskou pěchotu, která opravdu umírá rychle. Je levná a hlavně rychlá, skvěle se hodí na zabíjení engineerů a v kombinaci s tankama je velmi efektivní.

Basilisk - velmi efektivní jednotka proti pěchotě a budovám. Dokáže nabíjet Obelisk a má velmi zajímavou zbraň a to je trojitý lejzr, kterej se dokáže rozdělit na 3 a tim pádem ničit 3 jednotky zároveň.

Doporučení - je to lehké dělostřelectvo, které je opravdu velmi dobrým doplňkem pro podporu tanků a Avatarů. Je lehčí, takže se dá lehce zničit ale dávejte si pozor, i když se to nezdá je opravdu silné.

Phantom - podpůrné vozidlo, které se dokáže rozložit na stealth generátor a v obyčejném módu může opravovat jednotky. V žádném případě nepoužívat do přímého boje, je to podpůrné vozidlo a nemá se jak bránit a navíc nemá nějak extrémní výdrž takže si na něj dávejte pozor.

Doporučení - velmi výborná taktika je spojení Cobry a tohoto děla v nimž jsou Cobry i po rozložení neviditelné. Pak je také dobré na zneviditelnění různých menších základen apod... A určitě se využívá i do bojů jako opravovací vozidlo.

Cobra - velmi silné dělostřelectvo, velmi skvělá jednotka na budovy. Nedoporučuji s ní kempit a bránit základnu, protože to je opravdu delostřelectvo a ne nějaká obranná věž, určitě se vyplatí ji používat se Stealth tanky a Avatary. 

Doporučení - nejlepší je snad s ní jet někam do rohu nepřítelovy základny, nenápadně se vyplížit a zničit s ní budovy. S kombinací Stealth tanků a Avataru je teměř nic nezabije ale dávejte si na ně pozor, protože velmi málo vydrží.

Cyborg Reaper - tak tato nová pěchota se staví po jednom, je velmi efektivní proti vozidlům. Je vyzbrojen auto kanóny a na zádech má připevněný mortar, který je jako jeho schopnost, která vystřílí mortar a když dopadne, tak se zavrtá do země a poté vybuchne. Velmy efektivní proti budovám a pěchotě.

Doporučení - využívat hodně i s obyčejnými cyborgy, jsou opravdu velmi silní. S pouzitim cyborgu urcite využívejte jejich schopnost co nejvíce; hodně se vyplatí. 

                                                                 Scrin                                                              

 


Razorback - lehké útočné vozidlo s velmi velkou kadencí, přináší scrinům nejlepší protipěchotní jednotku. Je to lehčí vznášedlo s dvěmi pulzními plazmy, které je velmi dobré i na vzdušné cíle.

Doporučení - používat proti pěchotě a leteckým jednotkám, určitě používat v kombinaci např. se Seekery nebo Mantamy.

Conqueror - obrovský Scrin, který je největším dílem Scrinů. Jako podzemní jednotka tato velká, obrovská stvoření můžou rozsévat tiberium a můžou assimilovat vraky svých nepřátel. Můžou se z nich značne vylepšovat, z Tripoda má další lejzry, z Avatara ma také další lejzry, z Juggernauta má zase dělostřelecký cannon a to všechno přidává jestě další bonusy ke štítům.

Doporučení - jednotka, která se o sebe dokáže postarat take téměř sama. Akorád dávat pozor na letecké cíle, po vyupgradovaní všech věcí je silnější než Mammoth mk2, tento tvor nikdy nepotřebuje žádné tiberiové nasávání, protože tiberia v sobě má pořád dost.

Mothership - nová mothership alias battleship je opravdu Scrinská. Největší zbraň, jedná se o větší loď, která má na palubě pár Storm Riderů, které se nedají ovládat. Pak má několik proton cannonů, které jsou velmi efektivní. Tato loď nemá žádný problém téměř s ničím. Nejlepší je proti jednotkám ani mammoth mk2 neni tak silný aby ji zabil.

Doporučení - těžká invazní loď, se kterou je nejlepší podporovat PAC nebo Devastatory kvůli jeji megastorm, která velmi dobře podporuje scrinské letouny kterehokoli typu. Co na ni opravdu platí? Nejlepší jsou Benshee a MLRS a nebo pěchota, pokud jste chytří tak ji opravdu velmi jednoduše sestřelíte. V kombinaci s Conqerorem je opravdu velmi silná věc ale na to tu jsou Firehawky nebo Benshee, Venomy či Jumpjety.

Defiler - střední dělostřelectvo, scrinská velmi dobrá podpůrná zbraň. Nejlepší proti pěchotě a budovám, pěchotu dokáže přeměňovat na visceoridy. Velmi efektivní menší podpůrné dělostřelectvo, dokáže také tvořit tiberiové mraky, které jsou pořád na místě a zraňují vše co nimi projede.

Doporučení - dobrý je hlavně na pěchotu, střílejte s nim do pořádné armády pěchoty, kterou potom přemění na visceroidy. Na budovy je také užitečný ale zase a opět nevydrží zrovna nejvíce proto s nim zacházet opatrně. 

                                                                       Obrázky :

                                   

                                         

               

 

                      

 

                        KONEC, mnohem více se dozvíte až si to pořádně zapaříte! ;-)


Tiberium Essence menší shrnutí

Command & Conquer 3 Tiberium Essence je mód pro Command & Conquer 3 Tiberium Wars. Snaží se hlavně o návrat atmosféry z Tiberian Sun, který doufam každý hrál. Většina jednotek je právě z tohoto dílu, my se snažíme o to, aby tyto jednotky opravdu vypadaly velmi dobře a aby napodobovaly ty z Tiberian Sun. Jako například Mammoth mk2, jde nám hlavně o to, udělat z toho pokračování Tiberian Sun.

Tento mód začal tím, že jednou si jeden clovek jmenem Carnius (Jíři Chalupa) řekl, že mu v Command & Conquer 3 Tiberium Wars chybí Mammoth mk2. Tak se ho rozhodl zkusit udělat, no a poté se rozhodl, že když už je v tom, tak udělá takový svůj malý mód, který bude publikovat na moddb.com a ppmsite.com. Poté když to uděal, tak se najednou tento mód Tiberium Essence lidem velmi zalíbil a začaly ho docela dost hrát. Mód prošel uz mnoha updaty a stává se z něho možná nejznámější a nejlepší mód do Tiberium Wars. Dělá ho jenom jeden človek, tento mód se může pyšnit velmi výborným hodnocením na moddb i když je to docela málo ale i tak 9.8 z 10 je velmi pěkné.

Tento mód je český a už byl také publikován v Nemeckem Casopise Gamestar  což je velmi výborný úspěch, mód má také své fórum v (ENG) na ppmsite, mód se do budoucna budeme snažit více propagovat protože si myslím že každý fanoušek, který kdy hrál Tiberian Sun by rád viděl svého Mammoth mk2 jak pochoduje v 3D grafice.

 

                                         Nejlepší videa z Tiberium Essence !


 

           

 

 

             

 

 

           

 

 

Mappack made by Rimtech


 

I já jsem si připravil nové mapy pro Tiberium Essence, teda spíš hodně moc upravil, ale pár jich tam je také nových, tak se poďte společně na ně mrknout.                                                   

Mappack bude, akorád potřebuju více času takže strpení prosim :-)

                                       

 

            Tiberium Essence  1.4 DOWNLOAD

                 starší verze najdete na http://www.moddb.com/mods/tiberium-essence

 

 

Instalace Map


 Windows XP - C:\Documents and Settings\Username\Application Data\Command & Conquer 3 Tiberium Wars\Maps

Windows Vista - C:\Users\Username\AppData\Roaming\Command & Conquer 3 Tiberium Wars\Maps


 

 Instalace Tiberium Essence

1) Musíte mít patch 1.09


2) Rozbalte zip a složku TiberiumEssence dejte do Dokumentů -> Command & Conquer 3 Tiberium Wars -> Mods


3) Pokud nemáte ve složce "Command & Conquer 3 Tiberium Wars" složku "Mods" vytvořenou, tak jí vytvořte a dejte to do ní ;)


4)Dejte vlastnosti na zástupce TW na ploše a do řádku cíl dejte uplně na konec -ui  
Takže řádek cíl bude vypadat asi takhle: "C:\Program Files\Electronic Arts\Command & Conquer 3\CNC3.exe" -ui


5)Spustě TW normálně zástupcem a dejte herní prohlížeč


6)V herním prohlížeči je nahoře záložka Mody(pokud máte v EN tak Mods)


7)V záložce Mody si najděte TiberiumEssence a dejte "Spustit hru"

 

Šťastné a veselé Vánoce, mnoho úspěchů a zážitků, štěstí, lásky, zdraví a peněz vám přeje celý náš WEB a celý náš TEAM Tiberium Essence hohohoho :D

 

 

 

 

Komentáře

Obrázek uživatele Rimtech

VESELE VANOCE VAM VSEM !!!!

 VESELE VANOCE VAM VSEM !!!!

 

            

Obrázek uživatele lubo444

 najlepsi a najkrajsi

 najlepsi a najkrajsi darcek na vianoce inac us som hlasoval a verim ze vyhrate  a vsetkym STASNE A VESELE VIANOCE :)

Obrázek uživatele sonics31

Vánocesc31

:-) Táke přejí štestné a veselé vánoce + štastný nový rok :-)

Mnoho propařených hodin a hlavně zustaňte věrní COMMAND AND CONQUERU ! :-)

Tož kurňa

Nejlepší dárek na tyhle Vánoce! Můj hlas na MODDB už máte.

Obrázek uživatele Fidla

hurá, já to věděl!

hurá, já to věděl! xD

_______________________________________________________________________
The brotherhood and Kane wish you Merry Christmas! xD

Co jsi věděl?

Teď mě napadá jisté podezření, že ses vsadil, že to nevydržím a stejně sem za čas opět napíšu... :-) Nebo se mejlím? 

Zkrátka mě naštvalo to C&C 4. A že zrovna tohle má být vrcholem série. Ale Tiberium Essence jsem zůstal věrný!

Obrázek uživatele Fidla

Upřímě mě chyběly ty

Upřímě mě chyběly ty tvé oroginální příspěvky :D

_______________________________________________________________________
The brotherhood and Kane wish you Merry Christmas! xD

Obrázek uživatele Fidla

;)

Obrázek uživatele sonics31

Command and conquer 4 Tiberium Shitlight

Já Tiberium shitlight testuji už pár dní a jedno mi tam je celkem příjemný a tím je NEMASOVÁNÍ JEDNOTEK NEPŘÍTELE TO SE = NEZALAGOVÁNÍ POČÍTAČE = TO SE ROVNÁ PLYNULÉ HRATELNOSTI = Mno tak tady nevím co napsat ale stejně to omezení Jednotek je celkem příjemne jinak co se týče enginu hry, tuningu jednotek ,ovládáni ,rychlosti , těžení , a spoustu dalších hovadin To je Nejstrasnejší Kravina co kdy byla kdy vymišlena :-D

Obrázek uživatele general_D

 no vypadá to pěkně,

 no vypadá to pěkně, jednou určitě vyzkouším. Ale teď hraju Silent Hunter 4 , perfektní hra a bohužel není čas na TE :(

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

General_D je teď na  Twitteru: http://twitter.com/general_D_ra2&

Mám dotaz, kdypa vyhlásej

Mám dotaz, kdypa vyhlásej vítězné modifikace na ModDB?

Obrázek uživatele Rimtech

Za par

 za par dni

a laskave vy ostatni se vyjadrujte k tematu OT bude neuprosne smazano ! pokud si neco takoveho chcete vyridit rict atd.. sou ruzne programy ze ? :-) 

            

Obrázek uživatele Rimtech

VOTE FOR TE ! SME V TOP 100 !!!!!!!

VOTE FOR TE ! SME V TOP 100 !!!!!!! ZA KAZDY VAS HLAS DEKUJEME ! :D :D :D 

            

Obrázek uživatele Rimtech

Tiberium Essence

 potrebujem akutne od vas hracu aby ste se ozvali popripade co vam a TE vadi nebo co by ste uvitaly cokol bugy balancni nesrovnalosti budeme jenom radi dekuju za kazdy post

            

Obrázek uživatele sonics31

Mothership Overpowered

Jako bych ti to nepsal mothership je extreme overpowered nekonečná ion storm když pořád klikáš no a banschee by potřeboval zrychlyt na nadzvukový bombarder to líta opravdu pomalu ;-)

Obrázek uživatele Rimtech

Jo jenze tys

my sice psal ale tohle je zrovna chyba asi v engenu a navic potrebuju vedet nazor ostatnich taky jenze kdys vsichni mlcej jak hrob tak je to tezky vsak ono vam to bude lito za rok za dva... 

            

Obrázek uživatele Rimtech

AT ZIJE TIBERIUM ESSENCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 AT ZIJE TIBERIUM ESSENCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

            

TE je už zastaralý,

TE je už zastaralý, stejně jak mile překvapil tak odchází... a nevztekej se prosím tě, je to tak. Radši mi na to ani nereaguj, je těžké to pro "spolutvůrce" hry číst, ale ty si až příliš cholerický a blbý

Obrázek uživatele Rimtech

Hehe

az na to ze TE prekvapuje porad tak jako ostatni mody TT se zachvili opotrebuje a nakonec se vsichni vrati k zakladum jako je TS,TW atd.. zacnou vice vyhledavat mody a nebo se zacnou koukat po jinich hrach to je muj nazor rozhodne mody budou zit na vzdy a je to super a pokud je nekdo opravdovy fanousek CNC serie tak mu v pc urcite TE ne chyby a to by ses divil jak se TE hraje... jeste o tom neco vedet ;-) a nevim kdo je u tebe blbec kdys se neumis ani podepsat kamo.... :-D

            

Obrázek uživatele sonics31

te

hraju pořád snažím se bugovat ale nejde to Sakra :-D

Protože nemužu nají žádný bug na novou revku :D

Obrázek uživatele Rimtech

Njn

 nejhosy je ze bugy sou hlavne v engenu te hry jinak carniusovy se ted podarilo nekolik bugu viresit coz je SUPER.

 

btw stou mothership se to zrejmne take jeste bude resit je mozne ze ta jeji schopnost bude uplne jina no nechme se prekvapit... 

            

Přesně o tom jsem mluvil

Přesně o tom jsem mluvil kašpárku. Já ti to řekl slušně, ale tvůj neotřepený sarkasmus jen podtrhuje, co jsem už psal.

Obrázek uživatele Rimtech

Hmmm

 slusne je sice dobre ale rejpes do mne a to mne stve tak se klidni.... nemam rad lidi co pisou ne pravdu.... bye a ja se nevstekam kvuli TE ale kvuli tomu ze se do mne navazis ;-)

            

Obrázek uživatele Rimtech

Tak urcite

budeme jenom radi cim vice tim lepe brzo bude zrejmne update takze se mate zase na co tesit :-)

a urcite sme radi za vsechno video obrazky cokoliv grafiku proste vsechno za vsechno dekujem za jakou koli pomoc ;-) sme jen radi ze tu je nekdo takovy kdo je schopny neco takoveho udelat tim nikoho nechci urazit ale lide by se mohly snazit vic :-D :-D 

takze video klidne udelej budem jen radi :-)

            

Ahoj, stáhnul jsem si to,

Ahoj, stáhnul jsem si to, udělal jsem přesně to co jste řekli ale neobjebví se mi tam ta složky mody? Co mám dělat? Díky

Obrázek uživatele -NOD-Sakal.sk.zm

buď si holka abo jsi gay

buď si holka abo jsi gay lebo normálne sa chalan chalanom nezdravý AHOJ :D a pochybujem že tu je nejaká holka ktorej by si povedal ahoj :D 

Obrázek uživatele sonics31

GHAY(už není sranda)

AHOJ AHOJ A AHOJ KURDE TO NEVÍŠ CHALANI NEJSOU NEEXISTUJOU SOU JEN HOLKY SME HOLKY JAKO CHÁPEŠ TO MY SME HOLKY DIAVČATA NE CHALANI CHÁPEŠ TI NEJSOU NEBUDOU JE TAKŽE PROTO AHOJ AHOJ AA ZNOOOVUUU AHOJ CHÁPEŠ ??? :-D

Nedělej si už srandu z komunity CAC OOX To se šakal nehodí !! :-)

Obrázek uživatele -NOD-Sakal.sk.zm

nereaguj keď nevieš

nereaguj keď nevieš o čo sa jedná :DDD 

a píšem to vždy a je mi to jedno aká to je stránka :D takže u mňa to je bežné že hentak reagujem v komentoch keď chalan napíše AHOJ keby mi preziden tiež povie ahoj tak sa ho spýtam že či je buzerant :D 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Komentáře

Aktuální anketa

| Zapnout přehrávač hudby