Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

Rise of the Reds 1.8

Obrázek uživatele Rimtech
288
points

Rise of the Reds je čtvrtým modem dělaný od SWR Productions ale ma vetší slávu než mod shockwave který je jeden z nejlepších modu vubec do Command and Conquer Zero Hour ROTR už z před chozích verzách přináší kompletně rekonstruovaná rasy a stranu Russia kde mužete hrát za ruskou stranu která má nejlepší tanku a helikoptery ECA je velmy zajímavá strana a není jednoduche za ní hrát mají nejlepší dělostřelectvo že hry a mají novinku která je je u nich a to jsou prototypy Pandora,Manticore.

  1. Protokol : Pandora změní smart bomb na neutron bomb a tear gás na viral gas je to naprosto nejlepší dělostřelectvo ze hry dokáže jedním vystřelem sundat ohromnou armádu jednotek dokáže také střílet neutronové miny které se po 10 sekundách zakopou do žemě a zneviditelní se kdyš na ně někdo najede má to devastujicí učinek.
  2. Protokol : Manticore podpurný tězký heavy tank ktery má u sebe několik bludiček (nevim jak to jinak nazvat) které opravuji každy poškozený tank okolo po vyskoumání protokolu se nám také zpřístupní upgrady na Leopard Tank,Jagd Mammut,Mole Miner,Gepard.

 

vyzkoušejte určite ne uděláte chybu mužu říct že SWR productions děla z této hry fakt divy a občas mě až udivuje co všechno dělají... v další verzy která zřejmě bude trvat dlouho budeme mít ke každé rase k dyspozici nové generaly frakce které si nebudeme vybirat v menu ale přímo ve hře zřejmě něco jako company of heroes nechme se překvapit.

 


 

           

 


Rise of the Reds 1.8                                DOWNLOAD

Rise of the Reds 1.801 patch                DOWNLOAD

Instalace : spuste soubor exe nainstalujte do složky se hrou pak stačí na ploše spustit launcher a pařit ! ;)

 

 

 

Komentáře

Nechce se spustit..,vždycky

Nechce se spustit..,vždycky najede GENERALS ROTR zatmí se a sem zpátky na Ploše :/ co stím?? já už nevím

Obrázek uživatele Rimtech

Reinstalace

reinstalovat hru po případě musís všechno v registrech vymazat jakou koli zmínku o generals.. a znovu nainstalovat pak už jedině reinstal systemu..

 

 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Komentáře

Aktuální anketa

| Zapnout přehrávač hudby