Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

Když se dva hráči hádají ...

Obrázek uživatele oox
135
points

Má reakce na jednu menší hádku, která se rozpoutala u tohoto článku:
http://cac.oox.cz/blog/tiberexp/avatar
Aktualizace: TiberExp ty komentáře už bohužel smazal

Poznámka: Za zmínku stojí tento komentář od nového uživatele Bambi.

Pánové .. Takováto diskuze je zcela zbytečná. Každý má tak trochu pravdu. TiberExp pouze upravoval článek a chybička se vbloudila... Na druhou stranu není to žádná věda. Fantic3 (autor originálního článku) si tohoto všiml a napsal upozornění na nesrovnalost. TiberExp měl nejspíše reagovat rychleji a článek opravit, ale to není určitě důvod k hádce. Hlavně není na místě oháňet se tím kdo je jak a v čem dobrý. Každý máme nějakou úroveň, každý děláme chyby a pokud se dokážeme z těchto chyb ponaučit, pak se zlepšujeme a dostáváme se na vyšší "level". Čtěte více ...


Pokud se někomu nelíbí stará anketa a zajímalo by ho něco jiného, nebo si myslí, že může přispět lepší anketou, tak může! Každý může tvořit nové a lepší ankety.

Články? To nemusí být jenom články! Jsou to prostě blogové zápisky. Pokud si třeba našel zajímavou informaci, nebo máš cokoliv co stojí za zmínku si dát do svého hráčského blogu, tak proč ne? Ke článkům se dá přiložit libovolný soubor, tak můžeš třeba nahrát své nejlepší replaye a trochu to popsat. Udělat takovou minirecenzi. Nebo třeba můžeš testovat mapy a psát k nim rovněž recenze. Např.: Tato mapa se hodí nejlépe pro bratrstvo NOD, protože... atd. atd. Těch možností je spousta. A neboj se, že by to nikdo nečetl. Cac.oox.cz je tu sice krátce, ale už teď máme standardní návštěvnost okolo 5O unikátních lidí denně. A každý lepší hráč a fanoušek, co alespoň trochu něco znamená si jistě nenechá ujít možnosti, které mu tento web nabízí. Takže klidně napiš o čemkoliv, co tě jen napadne. Např.. záznam z LAN Party, nebo z ClanWARu.. cokoliv.

Díky za pochopení, a hlavě TAKE IT EASY !

Oox (-;

Komentáře

Obrázek uživatele Tiberius

njn...

Já doufám, že to nevadí, navíc... Tahle "diskuze" byla stejně o ničem takže nechápu to "bohužel"... Takže podle mě, je to tak trochu jedno...
Sorry, jestli se to nemělo stát.

PS: docela mě udivuje z čeho všeho jsi schopen napsat článek... Já si myslel, že pakliže se někdo s někým hádá... je to jen jejich věc... Mám pocit, že jsi z toho udělal... em.. takový zajímavý sportovní zápas a ty jsi ten kdo jej komentuje... No nic.. Congratulation.

Who control the Tiberium, control the future!
Obrázek uživatele oox

No je to přílišná cenzura

Je to moc velký zásah do názorů ostatních lidí. Pokud vím nevhodný, vulgární, ani nelegální nádech ty komentáře neměly. Sice se některé možná trochu vymykaly obsahu ke kterému byli přidány, ale to je jen drobná vada na kráse. Tímto sice můj nový blogový příspěvek ztratil na významu, ale co už,.. snad pro příště..

Obrázek uživatele Tiberius

pak ovšem..

... platí to PS.. No... Tohle nebylo hezké... Ale ok.. Seru na to, stejně... Alespoň jsi měl o čem psát.

Who control the Tiberium, control the future!

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Komentáře

Aktuální anketa

| Zapnout přehrávač hudby