Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace
header

Jak být nejlepší a přiložit ruku k dílu ?

Obrázek uživatele oox
577
points
Jak se stát nejlepším C&Cčkařem na Internetu ?

Jednoduše. Každý registrovaný uživatel má spoustu možností, které mu umožňují tvořit obsah tohoto webu. Co všechno již v BetaVerzi můžete ? .. čtěte dál ! ..  • Chcete být aktivní a informovat ostatní? Tak pište své vlastní články (ve formě blogu) na hlavní stránku.

  • Jednoduchým "naklikáním" a odesláním můžete přidávat nové mapy do přehledného seznamu.

  • Zajímá vás názor ostatních? Vytvořte si vlastní anketu.

  • Chcete cokoliv řici? Zeptat se, poradit, pomoci .. ? Není problém. Všechno můžete jednoduše prodiskutovat na fóru.

  • Chcete hodnotit, stahovat a komentovat obsah od ostatních uživatelů? Jde to velice snadno. Na každé stránce je ve spodní části formulář pro odesílání komentářů k danému obsahu. Rovněž můžete i konkrétní druhy obsahu (mapy, články i samotné komentáře) jedním klikem hodnotit - formou UserTips.

Za vaši aktivitu dostáváte body - tzv. points !

Přidáte-li na cac.oox.cz jakýkoliv obsah (články, mapy, komentáře, hodnocení, diskusní příspěvky, ankety atd ...) automaticky tak získáváte body, kterým říkáme "points". Čím více jste aktivnější - čím více obsahu přidáte, tím dostáváte více points a posouváte se v žebříčku nejlepších uživatelů na vyšší pozice. Určité množství nasbíraných points vám pak přinášejí nejrůznější hodnosti (ranky) - viz. Generál, Tiberiový Profesionál, Commander I, Commander II, Kapitán, C&C Expert, Master of Tiberium atd..; Nejlepší uživatelé budou rovněž nějak odměňováni (sice ještě nevím, jak, ale něco se vymyslí.. jestli máte nějaké návrhy, tak napište do komentářů).

Pozn.: Tabulku hodností (ranků) vám brzy zveřejníme.


Typ obsahu
Počet bodů (points)
Přidání nové mapy 50 points
Nová multiplayer akce 25 points
Článek (blogový příspěvek) 20 points
Vytvoření nové ankety 5 points
Příspěvek do diskuze 3 points
Komentář 2 pointsZa kvalitu a oblíbenost dostáváte uživatelské TIPy - tzv. UserTips !

Určitě jste si toho už všimli. Je to taková oboustranná bílá šipka u komentářů a článků. Tato šipka směřuje nahoru i dolů - a pokud kliknete na část směřující nahoru - přidáte danému obsahu jeden kladný UserTip; logicky opačně - kliknete-li na spodní část šipky, jenž směřuje dolů - přidáte danému obsahu jeden záporný UserTip. Obsah, který má více kladných UserTips, je oblíbenější, více lidí si daný obsah chválí, souhlasí s ním a doporučuje ho; opět logicky opačně - obsah, který má více záporných UserPoints, není oblíbený apod...

Komentáře

Obrázek uživatele Hanz_knife

budu se snažit

budu se určitě snažit,ale uvítal bych kdyby někdo napsal návod na mise

Obrázek uživatele oox

Pro nováčky určitě

Jasan, díky za jakoukoliv podporu. Ohledně C&C Web Aliance a výměny ikonek a dalších vzájemně podpůrných věcí se domluvíme na ICQ či e-mailu. Jinak co se týče toho návodu... Hm, komplet návod by se pro začínající hráče určitě hodil. Některé mise mi daly docela dost zabrat a co teprve mají říkat nováčci. No určitě by to byl dobrý zdroj informací.
A jestli chceš můžeš ho psát zde. Ve formě blogu.. Něco jako seriály na pokračování od prvních misí až po poslední za všechny frakce. Však uvidíš, každopádně má podpora je zaručená. (-;

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Komentáře

Aktuální anketa

| Zapnout přehrávač hudby