Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

CZ/SK Command & Conquer WEB TV !

Obrázek uživatele oox
205
points

Konečně je k dispozici první skutečný česko-slovenský C&C WEB TV video přehrávač ! Je to pro nás světová premiéra! A myslím, že stojí za to.. však sami posuďte.


Přehrávač naleznete v levém menu našich stránek v bloku "HALLové sekce".

Přímý odkaz je ZDE.

Přeji hodně zábavy (-;

Komentáře

Obrázek uživatele Hanz_knife

Avatar by měl mít velký

Avatar by měl mít velký damage ale slabý pancíř, mamut oboje dobrém ale ten damage o trochu menší než avatar
-------------------------------------------------------------
www.cac3.herniweb.cz

Obrázek uživatele Hanz_knife

 tripod by zas mel mit

 tripod by zas mel mit vetsi damage na vojaky a o neco mensi na tanky, tot moje nazory

-----------------------------------------------------------------

www.cac3.herniweb.cz

Obrázek uživatele PomFrit

Tripod, Avatar, Mamut

Co se týče armoru měl by mít best Mamut ( 100 %, aby platila Mamutova hláška armor superiority :), jak tu někdo psal ) pak Tripod ( 85 %, 3 nohy = větší stabilita jak Avatar = větší armor ) a Avatar ( 70 % ), co se týče Firepower měl by mít best Avatar ( 100% ) pak Mamut ( 80 %, railguns 100% ) a Tripod ( 80 % ), co se týče Reaload Time Měl by mít nejrychlejší Tripod ( 100% ) a pak Mamut a Avatar na stejno ( 120% ), Co se týče Speed měl by mít best Avatar ( 100% ) pak Tripod ( 90% ) a pak Mamut ( 70 % ).

 

Z toho plyne že by měl Mamut výhodu v Armoru a všestranosti, Avatar v Firepower a Speed, a Tripod v Reload Time a možnosti střílet více směry.

 

Myslím že by nebylo od věci aby se dalo přímo ve Warfactory nastavit s jakou úpravou se má Avatar postavit, samozřejmě s upravenou cenou a rychlostí výroby, protože upravovat ho manuálně je děsná otrava a zdržovačka, ale pořád by měl mít tuto schopnost kvůli upgradování z nepřatelských tanků :), jen škoda že nemůže ukrást třeba děla z Predátorů a ostatní zbraně nepřátel :(.

Pomfrit si genius.

Nasiel si rovnovahu medzi realitou a hratelnostou!! Toto by si mal napisat do ofic.fora!!!

Výborně

Gratuluju, teď si to pořešil...

Pak přiletí PAC a můžete

Pak přiletí PAC a můžete se se všema rozloučit

Obrázek uživatele -NOD-Sakal.sk.zm

hahaha

hh pewknz odpisk >D>D>D

 

Vždyt je to pravda,

Vždyt je to pravda, diskutujete o tom jestli je lepší Mammoth, Avatar nebo Tripod. Každý je lepší na něco jiného ale celkově je jasné, že nejlepší je Mammoth, který jako jediný se aspon částečně může bránit před PAC, které přesto jsou nejsilnější jednotkou této hry právě s tankem GDI. Tripod má za úkol hlavně ničit Predator tanky a Scorpion tanky, protože Tripod střílí ze svých zbraní velmi rychle a tudíž jich zničí více než třeba kdyby se o zničení malých jendotek pokoušeli Mammoth nebo Avatar. Avatar je hlavně obranná jednotka když neviditelná čeká na nejsilnější zbraně GDI a Scrin ( pozemních). Mammoth je hlavní zbraň většiny útočných i obranných operací GDI. Scrin mohou používat díky rozmanitosti mnoho jednotek, které mohou zvrátit konečný výsledek ve váš prospěch. Hlavní je samozřejmě PAC, dále i Devastator je velmi silný na budovy. Tripod teleportací napáchá také mnoho škod, stejně tak Mastermind udělá díru do světa. Shock Trooper také dokazuje pro mě, že je stále platným členem Scrin útoků, ale až po vylepšení teleportací a plasma disků, které mohou střílet na letectvo ( všestrannost mi dává za to, že je nejlepší ). Obranné věžě má také nejlepší Scrin, Storm Collum může pálit i na letectvo a jednou rannou pošle k zemi všechny druhy letadla. Jen proti vojákům je slabší, což tolik nevadí, protože většina hráčů používá spíše tanky než pěchotu

Obrázek uživatele PomFrit

Hmm

To že je Mamut nejsilnější a dobrý na vše je pravda, to že je Tripod Skvělý na hromadu malých vehiklů je taky pravda, ale nevím na co je best Avatar, ten nemá výhodu proti ničemu a o tom že je všechny PAC hravě sundá se tu nikdo nebavil až ty, jseš trochu mimo mísu. My jsme se bavili o vybalancování Elitních Vehiklů, každá elitní jednotka by měla mít nějakou přednost a slabost, jenže avatar nemá přednost, možnost upgradu je sice dobrá, ale je to zdlouhavé a finančně dost náročné, takže se to jako přednost nedá brát.

Přesto že podle mě

Přesto že podle mě většinu věcí má nejlepší Scrin, tak i já s nimy porhrávám občas. Je to tím že i když je něco nejlepší neznamená to že musí rozhodnout o vítěztví. Tím chci ukázat že doskuze o tom kdo je lepší je zbytečná protože přesto s Avatary bitvu nevyhrajete, kdežto s Mammothy ano

Nemam sil ja to vzdavam...

Ak si myslis ze s Avatarmi nie no tak uz co.Take Sthealth s Flam.upgrade ta poslu k certu skor ako sa s Mamutmi vratis do Zakladne :-).Tiez pliest do toho taktiku je blbost drzme sa len tech.faktov.

promin, já to po tobě

promin, já to po tobě nepřečtu, skus trochu spisovněji nějak líp to i po slovensku napsat určitě de

Obrázek uživatele Tiberius

A nebo..

Se nauč číst... Nevím proč, ale já jsem to přečetl bez problémů. Ty na tom s psaním nejsi o nic líp. Stačí si přečíst to, na co odpovídám.

TiberExp
Tibérium, minerál jenž spadl sem k nám z vesmíru.

já narozdíl od některých

já narozdíl od některých píšu prakticky bez chyb, navíc slovensky opravdu neumím protože to není nijak důležitá věc

Obrázek uživatele Tiberius

hmmmm...

Ty si teda fandíš, tohle bych o sobě nikdy nedokázal říci... Pro tebe není ani trochu důležité rozumět slovákům? Díky takovým lidem jako jsi ty, budeme za několik let se slovákama mluvit Anglicky, bo si nebudeme navzájem rozumět.. Což je podle mě špatně bo si to tak jen zbytečně zkomplikujeme. Já totiž nevidím, mezi našim a slovenským jazykem tolik rozdílů. Možná bych si dokázal tipnout odkud pocházíš, tipoval bych okolí Prahy, neboť tohle by Moravák nikdy nedokázal říci.

TiberExp
Tibérium, minerál jenž spadl sem k nám z vesmíru.

Obrázek uživatele -NOD-Sakal.sk.zm

OMG

bol by som taki lamak ze by som akoz e heto nevedel precitat po raptorovi zase nepotrebujes tam aj gramatcike hhcyby OMG

Promfite nebo jak se to

Promfite nebo jak se to píše sorry ale nevím : hele žádná z těch jednotek není elitní nevím co to plácáš elitní, elitní je to co jde vyrobit pouze jako jedna jeidná jednotka a teprve až po zničení či smrti v případě TW ( Komanda ) se může znovu vyrábět, to si ty trochu mimo mísu. A PAC že všechny sundá, tím jsme chtěl říci že je jedno kdo je z nich nejlepší protože prostě nejsou všestranné a stejně obré na všechny typy zbraní protivníků. Takže to je vlastně jedno kdo je nejlepší a Avatar když je neviditelný je velká výhoda.

Obrázek uživatele Tiberius

...

To o těch elitních jednotkách je naprostá kravina Nike 4never, ale je to tvůj názor, že. A co se týče PAC... Kdybych srovnával letecké jednotky, tak ty tvoje PAC uplně s přehledem rozsračkujou tři firehawky. Nebo také stačí Hafo Venomů, které nejsou vůbec drahé a s lasery jsou opravdu silné. Takže pokud PAC zrovna nepoužije iontovou bouři tak je proti Venomům bezzbraný, ale ono taky stačí s venomy poodletět kousek dál a sundávat jen ty malé kravinky co z PACU vylétavájí, že... Navíc u Venomů je velké plus v tom, že s přehledem sundají jakoukoliv protivzdušnou jednotku, kromě mamuta, ale ten se dá obletět, že. A pak je ještě good jejich síla proti budovám, stačí vymazat nepřátelovy elektrárny a pak už si jen užívat xD

Tohle píšu z vlastní zkušenosti, bo mě ještě skoro nikdo se scrinkým letectvem nedal, zatím co já s GDIským a NODským ano.

TiberExp
Tibérium, minerál jenž spadl sem k nám z vesmíru.

Obrázek uživatele Hanz_knife

skus si najít co znamená

skus si najít co znamená slovo elitní, protože třeba takový commando je elitní voják vycvičený pro speciální akce, mamut zase elitní tank atd.
-------------------------------------------------
www.cac3.herniweb.cz

Obrázek uživatele PomFrit

Omg

Dobře víš jak jsem to myslel, jen slovíčkaříš ( o Obelisku, Sonicu a Strom Column se také píše že jsou to elitní věže a přitom jich můžeš mít víc, proto nevidím důvod proč by elitní mělo být jen comadno ) Avatar sice může být neviditelný ale pořd je to něco co není standartně a stojí to na každého Avatara další prachy navíc což pořád není výhoda jako mají Mamut a Tripod.

Mimochodem ja tvůj nick taky přečtu bez problémů tak nechápu že ty nepřečteš můj.

Elitní jsou věžě jo ty

Elitní jsou věžě jo ty tomu vůbec nerozumíš prosimtě. Navíc PAC je s přehledem nejlepší letecká jednotkaa, to je mášš psáno naprosto všude. A já píšu spisovně takže nevím co po mě nejde přečíst a ani 4 Firehawky nesundají upgradovaný PAC !!! A ktomu 4 Firehawky stojí více jak 1 PAC musejí se vracet a pokud zničíš letiště je po nich !!!

Obrázek uživatele Tiberius

jn....

Pokud zničíš letiště, přesně tak xD

TiberExp
Tibérium, minerál jenž spadl sem k nám z vesmíru.

a Nike a 4ever je naprosto

a Nike a 4ever je naprosto lehké - Nike je druhá nejslavnější značka na světě a Forever vý každej blb co znamená

Obrázek uživatele Tiberius

nj...

Nike 4ever všechno ví, všude byl, dělá vše nejlíp, že? Kura že mi to něco připomíná? Ne to je směšné.. Ale je vidět, že Scriny máš opravdu rád.

TiberExp
Tibérium, minerál jenž spadl sem k nám z vesmíru.

Obrázek uživatele -NOD-Sakal.sk.zm

ALKE DPC

AKOYE PROSIM TA ANI TIE IONTOVE BURKI RPED VENOMA VED STACI  ASI 6 VENOMOV NA JEDNEHO A KED SI ICH VZROBIS DVCE LETISKA A ZACNE TI DRBAT S VENOMAMI PPA PACI SA MOZU ROZLUCIT A A ESTE SAM SITE + NEVIDITELNOST

Obrázek uživatele Hanz_knife

 omg co je těžkého na

 omg co je těžkého na tom, rozumět slovákům, já s tím nemám absolutní problém a pokud pro hru není ofic. čeština, najdu si slovenčtinu a dám si jí do hry......

 -----------------------------------------------------------------------

www.cac3.herniweb.cz

a co jako pro me není

a co jako pro me není slovenstina jednoduchá no, nekdo má zase porblém ve skole treba a to taky nechápu

Obrázek uživatele -NOD-Sakal.sk.zm

podla mna

podla mna je tripod najlepsia jednotka lebo ked sa ich ukaze na bojisku viac no takavatare a mamth tankinemozu mat boh vie kau sancu tripod sa rozehne dopredu a prid pri tanki bud ich prejde ale b ich da do EMP avatar vs tripod avatar nemoze strielat zabehu tak tripod by vyhral  a ekd by chel avatar uteict nemal by sance lebo by mu tripod od zadu robil vacsi dmg ptm mamth tank vie si ce zabe strielat a je vsestrani no ale tripdje ryhcljei tka by na mamth rozbehol a teiz by ho dal ofline TRIpodove vyhodi EMP srelba zaehu najrychlejsie prebijanie a strelba na viac cielov a to ked h podpuruju pacy a volaki ten davastetor proti pechte je to fakt dobra taktika alebo shcko troperi

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Komentáře

Aktuální anketa