Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

Tank Mamut proti Ztělesněncovi

401
points

Protože jsem tu viděl několik pěkným ( ale nepřesným ) článků, napsal jsem pro Vás další článek zabívající se těmito zbraněmi. Jedna je legendární zbraň, která se objevovala a vždy bude objevovat v každém díle C&C, Druhá je unikátní zbraň lstivých bratrů Nod. Toto je naprosto vyzkoušené jak se můžete na konci tohoto článku dočíst a můžete si to i potvrdit na internetu nebo při hraní této legendární hry .

 

Tank Mamut porazí bez vylepšení Pulzní děla nevylepšeného Ztělesněnce. Tank Mamut s vylepšením Pulzní děla porazí nevylepšeného Ztělesněnce. Tank Mamut s vylepšením Pulzní děla porazí Ztělesněnce vylepšeného o paprsek. Tank Mamut s vylepšením Pulzní děla porazí Ztělesněnce plně vylepšeného ( avšak na vzdálenost, kdy plamenomet nemohl být použit ). Ztělesněnec vylepšený o paprsek porazí tank Mamut bez vylepšení. Ztělesněnec plně vylepšený porazí tank Mamut s vylepšením Pulzní děla ( avšak musí Ztělesněnec být dost blízko, aby mohl být použit plamenomet ).

1. Tank Mamut stojí 2500 kreditů Tibéria, vyrábí se 25 sekund, rychlost pomalá, síla zbraní velká, síla pancíře velká. Účinný na všechny vozidla a struktury. Může odrážet útoky letectva. S vylepšením Pulzní děla je účinný navíc na všechny druhy pěchoty. Ultimátní zbraň, která vás až na ojedinělé případy nenutí nic jiného vyrábět.

2. Chodec Ztělesněnec stojí 2200 kreditů Tibéria, vyrábí se 22 sekund, rychlost pomalá, síla zbraní velká, síla pancíře velká. Účinný na všechny vozidla a struktury. S vylepšením o paprsek se rychlost střelby zvyšuje a má dva paprsky. S vylepšením o neviditelný štít je Ztělesněnec neviditelný. S vylepšením o plamenomet má stejnomennou zbraň. S vylepšením o detektor neviditelných jednotek může detektovat všechny neviditelné jednotky. Bezbranný proti letectvu.

Toto je vyzkoušenné a naprosto pravdivé, odpovídá to hře se spravením 1.05.

 

Komentáře

Menší taktický dodatek

ano to souhlasí, ale není pravda, že plně vybavený je bezbranný proti letectvu, navíc se moc nehodí s ním jít do tzv. "dynamické" bitky... pač bohužel neumí střílet za chůze. Dle mého názoru se celkově vzato moc k Nodům nehodí. A rozumné je ho stavit až když jste vážně v balíku. Co tedy proti Mamutovi použít? Musí se dělat guláš jednotek. Prostě stavit všechno. Od letectva po pěchotu a všechno to zároveň používat v boji. Pokud se za Nody zaměříte na stavbu jedné jednotky.. jste v pasti! GDI je v tomto ohledu "jednodužší tým"..

NEMYSLÍŠ ?

Ano, máš pravdu, že Ztělesněnec je dobrý k výrobě, až když jste opravdu v balíku, ale mít pět Ztělesněnců v obraně plně vylepšených je dobré, nemyslíš ?

neni to az take jednoznacne

toto co si popisal je boj typu "postav oboch proti sebe a cakaj kto vyhra" co sa k NODu nehodi, takto by nevyhrala asi nijaka jednotka NODu proti GDI.

Avatar (Ztelesnenec je fakt blby preklad) moze mat stealth abilitu zo stealth tanku, cize moze zautocit ako prvy (lebo Mammoth nema stealth detection) ale hlavne moze zautocit odzadu a Mammothovi chvilu trva kym nanho natoci vezu a vystreli, dovtedy sa Avatar moze pokusit zmiznut, obist ho a zautocit znova, cize partizanska taktika, ktora je pre NOD specificka. Nezabudaj ze GDI je nieco ako regulerna armada a NOD su zasa partizani, im nejde o priamy boj ale o prepady zo zalohy a podobne, preto maju najviac stealth jednotiek

souhlasím s klaymen já si

souhlasím s klaymen já si myslím že kdyby hrál zkušený hráč za avatara jen proti mamutovi ovládaného také zkušeným hráčem avatar by zvítězil a pokud by mu to vyšlo vždy zmizet před tím než vystřelý mamut tak by mu neubral ani život.

Obrázek uživatele -NOD-Sakal.sk.zm

>D

 HA ALE TED JE AVATAR LEPSI NEZ MAMMOTH ALE KED S LEPSILI AJ STEALTH TANKO TIE SU TERAZ PRE MNA BEST KKS 6  stealth tankov abo aj dokonca3 steatlth tank ti narobia peknu pseku a rzchlo sa rankuje a ked ma rank na plnej urovni as peken rychlo dpln aHP takye pokim nemas as apson5 pittbull zo zoen troperimi dovi dopo lebo ekd sa znevidtelnia sa im to za 5 cele HP dobre ze nedoplni ale to asi zato ze maju na pi.. shiel ale su proste vyakane v patchi 1.09 a avtara taktiez

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Komentáře

Aktuální anketa

| Zapnout přehrávač hudby