Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

Nový mód - C&C3: Tiberium Icestorm

Obrázek uživatele Hanz_knife
220
points

Obnova módu, který si snad ani nikdo z vás nepamatuje, se stala realitou. Práce na módu opět začali a dnes konečně můžeme zhlédnout první screenshoty z módu. Ukazují krásně tmavé tibérium ve stylu Tiberian Sun a to barvy zelené i modré. Obsah módu - nová muzika - nové jednotky - nové budovy - nové stíny a atmosféru TS - nové vylepšení - nové efekty - nové zvuky - nové mapy a další věci...Datum vydání módu není znám a autoří žádají, ať se fanoušci pořád nevyptávají, že to sami neví. Mód si budete moct zahrát i na Macu, pokud patříte mezi nějaké to promile českých či slovenských uživatelů... Zdroj: cac3.herniweb.cz

Komentáře

Eh..Carniusi...ty hňupe..

Tím, že dal carnius volně ke stažení ten model tibéria si sám sobě škodí, toto je už druhý modifikace, která jeho model jen vzala a popřípadně lehce upravila a konec...

jj

To dělat neměl. Pro dobrotu na žebrotu.

Obrázek uživatele Hanz_knife

Carnius snad ví co dělá

Carnius snad ví co dělá ne? není to nesoběstačný mentál, takže to nedal na stáhnutí jentak, aby se tím někdo kochal v počítači a dost.

Navíc Carnius nebyl první koho napdalo vytvořit TS style tiberium, prohlédněte si jiné na moddb.com, jejich novinky a srovnejte datumy. Navíc upřímně, kdybych měl čas a uměl bych dělat modely, také bych se pokusil udělat TS style tibérium.

Dalším faktorem je, že mód již existoval před několika měsíci, ale kvůli SDK byly práce pozastaveny, pohledejte a najdete například koncept tibériového stromu, který carnius přidal docela nedávno.

Ač to tak nemusí vypadat, Carniusovy práce si cením, odvedl a odvádí skvělou práci, ale napadat jiné módy a to ještě nepodloženě zavání subjektivitou a protekcionalismem, dejte šanci každému a nenadávejte na každý mód, který se začne pokoušet o navrácení TS feelingu.

________________________________________________________ www.cac3.herniweb.cz

Laskavě se uklidni, Hanzi, jo?

"ale napadat jiné módy a to ještě nepodloženě zavání subjektivitou a protekcionalismem, dejte šanci každému a nenadávejte na každý mód, který se začne pokoušet o navrácení TS feelingu."

Tak to pozor, já nikoho nenapadám a ten protekcionalismus si laskavě taky odpusť, díky! Pouze jsem tím chtěl naznačit, že uvolněním modelů Carnius ulehčuje práci "konkurenci" a tím pádem si vlastně sám "škodí", nic víc...nic míň. Takže si to laskavě odpusť a přestaň napadat Ty mě!

Teď k modu icestorm...neboj, taky o něm vím a taky vím, proč to bylo pozastaveno a tomuhle modu jsem fandil. Já tu žádnou modifikaci, "která se začne pokoušet o navrácení TS feelingu" , neodsuzuji a nenadávám a jak říkáš, každý má šanci.
Já prostě jen konstatuji, že už je to druhá modifikace, která si podle mě asi tak na 99% :-D stáhla ten model od Carniuse a popřípadně ho trošičku upravila a tím to skončilo.

Ano, Tiberium Essence budu vždycky fandit nejvíc a to díky tomu, že v poslední době mohu na modifikaci z nějaké té malé části spolupracovat s Carniusem, stejně jako Rimtech.

Hanzi, promiň, ale tímhle jsi mě s prominutím dost nas*al.

DJKiller a Hanz knife

Klíííd!

Obrázek uživatele Hanz_knife

v prvé řadě se uklidni

v prvé řadě se uklidni ty, já žádné konflikty nechci, také fandím Carniusově módu, ale zase chci být objektivní. Těma důkazam myslím například to, že ten model může být za a) výtvor týmu icestorm b) výtvor původně módu Original Tiberium model (mód který měl model jako carnius tuším ještě dříve) a za c) model původně Carniuse, přičemž tím že uveřejnil zdroják mají právo ho použít ve svém módu.

Jinak konkretizuj čím jsem tě tak vyloženě jak říkáš nasral, protože jediné co jsem udělal, tak jsem napsal o módu, protože to někoho například zajímá a hájil jeho nepodložené napadání.

 

________________________________________________________ www.cac3.herniweb.cz

....

Čím jsi mě nas*al? viz. začátek mého minulého příspěvku - to napsané kurzívou. Dál k tomu nemám co říct.

Btw. Opět důrazně říkám, že já nikoho nenapadám, pouze jsem na to upozornil, tím, že Carnius ten zdroják uvolnil mají právo ho používat, to je pravda a nic proti tomu nemám.

P.S.: Buď dál nereagujte, nebo to tu pak rovnou promažte. Já jsem jen tak "nahlas přemýšlel", jak se říká, ale tu se vždycky najde někdo, kdo to pobere jinak, musí se toho chytit a za každou cenu oponovat a teď už se to tu opravdu zvrhuje ve flamewar.

Myslím si, že Carnius nemá důvod se k tomu vyjadřovat (Co by k tomu měl asi tak psát?). Zroják prostě uvolnil, takže to, že ho někdo stáhl, použil, poupravil, na tom nic není a vyčítat se to komukoliv nedá. Já na to prostě jen upozornil, protože je mi to tak trochu líto, ale nenapadám je. Ale to je jedno myslete si co chcete (To je spíš asi hlavně pro Hanze), ale dál přímo k modelu toho tibéria a k mému příspěvku zbytečně nereagujte, už teď je tu kvůli tomu bordel!

Obrázek uživatele Hanz_knife

v prvé řadě jsem mód

v prvé řadě jsem mód bránil hlavně díky tomuto tvému příspěvku, který nepovažuji za korektní

Carinusi ty hňupe atd.

Chtěl jsem jen úpoukázat, že mód sice zveřejnil zatím jen to tibérium, ale nemáš důkaz, že použil právě Carniuse model, mohl použíte model z módu jiného, řekněme si to na rovinu, vytáhnout něco z big souboru není problém to za prvé, zadruhé carnius v tom nebyl první ať se vám to líbí nebo ne, takže laskavě počkejte až mód vydají nebo ukážou další obrázky a pak suďte.

Těším se na situaci, až zveřejní tibériový stromek, to zas bude flamewar

________________________________________________________ www.cac3.herniweb.cz

Obrázek uživatele Rimtech

Naprosto

souhlasim...

 

Reborn

 

Top - 12 :-)

Obrázek uživatele Rimtech

Naprosto

souhlasim...

 

Reborn

 

Top - 12 :-)

Obrázek uživatele Fidla

Tak pokud je to jeho, tak je

Tak pokud je to jeho, tak je to pěkná sviňárna. Ale myslim, že někdo tu už v minulosti psal, že tento model viděl v módu ještě před essencí, tak nevim.

Obrázek uživatele general_D

no když uvolnil zdrojáky

no když uvolnil zdrojáky tak nemůže nikomu nic vyčítat

Obrázek uživatele Hanz_knife

neuvolnil je proto, aby si

neuvolnil je proto, aby si někdo ty soubory dal na plochu a kochal se jima, taky bych nenadával, kdybych udělal program, zveřejnil zdroják a někdo by udělal lepší verzi vycházející z mého zdrojáku

________________________________________________________ www.cac3.herniweb.cz

Já ano

Protože bych ulehčil práci konkurenci. Ale ať se k tomu Carnius raději vyjádří sám, sic se to tu ještě zvrhne ve flamewar.

Obrázek uživatele general_D

Tak pořád máš tu

Tak pořád máš tu možnost zdroják neuvolnit. Ale na druhou stranu si nejsem jist, jestli jde takovéto módy vůbec vydávat pod nějakou uzavřenou licencí, protože je to zásah do programu, jehož autorská práva vlastní EA a ta může eventuálně požadovat aby všechny módy byly "open source".

Obrázek uživatele Carnius

No jak se to vezme,

No jak se to vezme, všechny modely, které člověk vytvoří jsou považovány za intelektualní vlastnictví (intelectual property) a vztahuje se na to nějaká mezinárodní ochrana, ale detaily neznám, jinak tím pádem EA muže akorát tak ten mod zakázat, ale nemuže tvůrce  donutit aby svoji tvorbu pro ten mod vydal jako open source. (tady mužeme být opravdu rádi za to že se EA  obsahy modu moc neřeší a nevim o tom, že by někdy zakázali nějaký mod, narozdíl třeba od blizzardu, který už zakázal několik modu snažících se o obnovení starcraftu ve w3)

Obrázek uživatele general_D

no řekl bych že lidi co

no řekl bych že lidi co mají Mac s TW by se u nás dali spočítat možná na prstech jedné ruky

Obrázek uživatele Hanz_knife

mimochodem, již jsem ten

mimochodem, již jsem ten mód hájil dost, ale jen pro "zajímavost" proštudujte toto fórum http://forums.cncsociety.com/forumdisplay.php?f=59, carnius není jediný kdo něco zveřejňuje volně ke stažení....

_______________________________________________________ www.cac3.herniweb.cz

ty dva obrázky neukazují

ty dva obrázky neukazují nic zajímavého, ale vypadá to, že si stím vyhrají taky dobře, stejně jako s TE

Jen..

Jen mi akorát proboha vysvětlete, jak Hanzovi vysvětlit, že nenadávám, nýbrž pouze konstatuji, upozorňuji...tomu si už říkejte jak chcete ;-) Je fakt, že Hanz tomu může říkat nadávání :-D To je jendo :-D

Obrázek uživatele general_D

myslím že Hanzovi nic

myslím že Hanzovi nic vysvětlovat nemusíš :)

Jinak Hanzi, termín "protekcionalismus" neexistuje (respektive můj Akademický slovník cizích slov ho nezná), asi si myslel "protekcionizmus" , to je ale termín užívaný v ekonomice a s tímto problémem nesouvisí, nebo si myslel "protekcionářství", což už by asi byl ten správný termín

Jinak pokud by se to tady svrhlo v nějakou flamewar s nadávkami a podobně, tak diskuzi ihned zablokuju. Zatím je vše OK, jen upozorňuji.

Obrázek uživatele Hanz_knife

ok díky za připomínku,

ok díky za připomínku, nikdo není dokonalý

________________________________________________________ www.cac3.herniweb.cz

Obrázek uživatele -NOD-Sakal.sk.zm

ty kks toto je sila :D to co

ty kks toto je sila :D to co sa tu niekedy rozpise UPLNY OFF TOPIC od cnc zanru :D

Obrázek uživatele Rimtech

hmmm

tak za 1 jesli carnius uvolnil svuj model tiberia nedavno.. tak o tom nic spekulovat o tom muzete ale stejne je mozne ze to je jejich model... ale taky ze ho upravily ale k tomu by vam uz neco musel rict carnius

Reborn

 

Top - 12 :-)

Obrázek uživatele Carnius

Chvíli tady nejsem a

Chvíli tady nejsem a nestačím se divit co se to tu rozhořelo za diskusi. Takže abych se k tomu vyjádřil když už se mě to týká.

Nemyslím si, že projekt ice storm použil můj volně stažitelný model, leda by ho opravdu hodně upravili, ta textura teda rozhodně není moje, ale rozhodně je to moc pěkný model tiberia a jsem rád, že to klasické wesdwoodské tiberium bude i v dalších modech protože to od EA je opravdu hrůza (modrý tiberium je doslova jak krystaly ze starcarftu!!! což teda moc originální není a svět cnc takové plagiatorství nemá zapotřebí)
pokud jsem je k tomu inspiroval já tím líp, ale spíš prostě okopírovaly styl tiberian sun jako já a nic víc v tom není.

A proč jsem vlastně vydal můj model tiberia ke stažení? Právě proto aby si ho mohl každý přidat to svého modu místo toho hrozného od EA a hlavně pak pro ty fanoušky CnC kteří si neumí udělat vlastní, ale přesto by ho tam chtěli mít tak jako já než jsem začal s TE, hledal jsem volně stažitelný model tiberia, ale nikde nic a tak sem to prostě změnil a věřím tomu, že spousta fandů na světě je za to vděčná. 

Pokud mě kvůli tomu někteří považují za hňupa (jako DjKiller) tak mě to mrzí, ale očividně nechápou o co mi jde a hlavně, že počítám s tím, že si  ten muj model někdo přidá do svého modu, ovšem pokud tak učiní bez uvedení mého jména tak je to samozřejmě svinstvo, ale zatím jsem se s tím nesetkal tak nevim.  A argument, že tím pomáhám konkurenci mi taky přijde trochu směšný, každý mod je jiný a většina lidí si stejně vyzkouší všechny a zůstanou jen u toho který jim sedne, ani TE se nelíbí všem a stejné to bude s ice storm.

Tak doufám, že jsem to trochu objasni a nebude tu žádný zbytečný  flamewar.

:-)

Toho hňupa neber nějak vážně :-D

lenost :-D

Možná, že kdybych při psaní původního komentu nebyl líný a pořádně to rozepsal, tak jak jsem to myslel atd. , tak by jsme se vyhnuli téhle diskuzi o ničem :-D

btw. ty slova nejsou v uvozovkách jen tak ;-) Ale to je jedno, neřešme to proboha už xD

lenost :-D

Možná, že kdybych při psaní původního komentu nebyl líný a pořádně to rozepsal, tak jak jsem to myslel atd. , tak by jsme se vyhnuli téhle diskuzi o ničem :-D

btw. ty slova nejsou v uvozovkách jen tak ;-) Ale to je jedno, neřešme to proboha už xD

Jinak promiňte, že nepíšu přímo za sebe, nějak mi to blbne a nemůžu se lognout ;-) pokaždé, kydyž se lognu se mi obnoví stránka, ale přihlášený nejsem

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Komentáře

Aktuální anketa

| Zapnout přehrávač hudby