Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace
header

Tajemná C&C: Arena - concept arts

Obrázek uživatele general_D
211
points

Možná si ještě pamatujete na spekulace ohledně Command & Conquer: Arena, které jsme se i na těchto stránkách poměrně obsáhle věnovali. ( Bude Arena další Command and Conquer ??? , Další info o C&C: Arena , Electronic Arts hledá vedoucího výtvarného oddělení ANKETA: C&C: Arena je označení pro ? )

Stále není jasné, co vlastně Arena byla. Původní název pro TT ? Nový projekt ? Nebo už mrtvý koncept MMO hry, který byl EA zcela opuštěn ? Zatím nevíme, ale na osobním webu Cassia Domingueze, který na této hře pracoval, byly objeveny některé concept arts, ukazající jednotky a prostředí v Areně.

 


Na koncepty se podívejte: na cncnz.com galerii nebo na stránkách cnc fóra.


 

P.S. Nekteří fandové upozorňují na podobnost jednoho konceptu s něčím podobným ve StarCraft 2, podívejte se

Komentáře

Obrázek uživatele Fidla

Fakt skvěle napsaný

Fakt skvěle napsaný generale, chtěl jsem se na to zrovna vrhnout, líp bych to nenapsal. Jinak ještě doplním: v čem jsou vývojáři značky C&C laxní, tak jinde si to zase v klidu vynahrazují extrémní aktivitou, narážím na oficiální fóra, kde jsem nejen já několikrát zakládal nová témata týkající se dosud nevysvětlených otázek kolem c&c areny a všechny byly během několika minut někdy i sekund, né uzamčeny, ale rovnou smazány. V tomhle jsou pracovníci electronic arts velmi aktivní, škoda že takovým zápalem neoplývají i v produkci patchů a celkové podpoře svých her. Je vidět, že se o nápadech z tohoto projektu nechtějí s nikým ani bavit a šetří si je na pozdější možné hry ale mohli by už konečně objasnit co to vůbec je zač.

Obrázek uživatele general_D

dík

 Tak je vidět že o tom asi pořád uvažuj. Jinak řekl bych že to bude nějaký MMO , možná něco trochu jako wowko. Všimněte si toho obráku, kde je v menu vidět položka nazvaná STORE, to je řekl bych jasná stopa k MMO...

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

NOMINUJTE ČLÁNEK MĚSÍCE

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Komentáře

Aktuální anketa

| Zapnout přehrávač hudby