Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

Preview C&C 4 na Hrej.cz

Obrázek uživatele general_D
262
points

Na Hrej.cz se objevilo poměrně zajímavé preview Command & Conquer 4: Tiberian Twilight. Pro mě zcela novou a velice zajímavopu informací je, že v cnc 4 by měl být hlavní postavou slavný Michael McNeil z Tiberian Sun.
 


Několik zajímavých pasáží z preview:

"Píše se rok 2061, svět je na pokraji zkázy. Zapomeňte na modré a žluté oblasti z Tiberium Wars, planeta je nyní jedna velká rudá oblast, kterou skrz naskrz prorůstá Tiberium, jíž se nedostává kyslíku a životu na ní hrozí celkové zničení během pár let. Právě v tu chvíli se na scéně objevuje starý známý padouch Kane a nabízí GDI překvapivou nabídku – chce využít tiberium jako nový zdroj energie, čímž zároveň zamezí i jeho šíření. A jelikož se jedná o nabídku, která se (tváří v tvář záhubě) neodmítá, obě strany dohodnou křehké spojenectví a začnou okamžitě pracovat na své záchraně. Plán Tiberiové kontrolní sítě je na světě.
 

Posouváme se o 15 let vpřed, abychom se dozvěděli, že vše běželo jako na drátkách. Monumentální síť těžebních platforem se rozprostírá po povrchu Země, vesele užírá zásoby Tiberia a mění je na nevyčerpatelný zdroj energie. Lidstvo stojí na prahu nové éry rozkvětu a blahobytu a NOD a GDI dodržují mírovou dohodu. Pod povrchem však vřou staré spory. Nedůvěra vůči Kanovi stoupá s každým dnem – nikdo nevěří, že se den ze dne rozhodl stát spasitelem světa. Ve všem musí být něco víc, než se zdá, nějaký ďábelský plán, jenž musí nutně vyjít najevo. Válka je po dlouhých letech znovu na spadnutí."

 
"Podle toho, co autoři oznámili, se dá soudit, že kampaň GDI bude pro svátečnější hráče. Nebudete muset mít zkušenosti s předchozími hrami v sérii, abyste docenili celý její příběh, který bude jakousi akční kombinací sci-fi a špionážního Bourna (jakkoliv to u RTS zní podivně). Její název bude The man who killed Kane a jejím hlavním hrdinou – a nyní se podržte – má podle všeho být sám Michael McNeil, muž, který v GDI kampani Tiberian Sun Kana skutečně zabil. Mnozí se dohadovali, kde byl během událostí ve Firestorm a Tiberium Wars. Nyní by se měl vrátit jako vůdce rebelující frakce GDI, která se nehodlá smířit s tím, že Kane jen tak zachránil Zemi a nechce nic na oplátku. Bude to právě on, kdo rozpoutá další válku – a právě jeho prostřednictvím odhalíme nánosy špíny, které navždy pošpiní pověst GDI jako „těch dobrých“."

 
"Za každou zničenou nepřátelskou jednotku budete nyní získávat zkušenostní body, které posléze poslouží k vašemu levelování. Ano, ani C&C se nevyhnul RPG syndrom. Vše však zní velmi zajímavě – za každý level získáte novou technologii, bonus, či dokonce jednotku. V EA plánují neustále přihazovat nové kousky na internetové sítě, odkud si je hra bude sama stahovat a posléze vás odměňovat za vaše bitevní snahy. Hráč bude navíc XP získávat jak v singleplayeru, tak v multiplayeru a skirmishi. Čím výše postoupí, tím nabušenější bude jeho bojový repertoár."
 

Preview od Martina Kleknera na Hrej.cz si můžete přečíst na http://pc.hrej.cz/clanky/preview/command-conquer-4-tiberian-twilight/


Komentáře uzamčeny... Problémy reálného světa si řešte někde kde to lidi bude bavit číst, nebo si založte nějaké téma na foru.. díky Tiberius

Komentáře

"...navždy pošpiní pověst GDI jako ,,těch dobrých“."

Tak se nám GDI pěkně vybarvilo. Nakonec si hru přeci jen pořídím a to kvůli příběhu, na ten jsem opravdu zvědav.

Stejně jsem to tušil od začátku, že GDI je organizace finančníků, průmyslníků a dalších globalistických zohatlíků, kterým se nelíbilo, že někdo chtěl tiberium využít jako levný zdroj energie i nových technologií, díky čemuž by byla na Zemi konečně vymícena bída a násilí a globalisté by přišli o svůj zisk. Prostý hráč který tu hru bere jen a pouze jako hru a nezamýšlí se nad příběhem té hry, ten pravděpodobně nepochopí, o čem tu plácám.

Ale vězte, že Kane je skutečný ochránce a osvoboditel, kterého by potřeboval i skutečný svět! A GDI, USA, EU, NATO - TO JSOU SÍLY TEMNA!!! Události od začátku příběhu C&C3 tomu nasvědčují.

BROTHERHOOD, UNITY, PEACE! ONE VISION, ONE PURPOSE! PEACE THROUGHT POWER!!!

Pochopil jsem co Kane myslí tím "mír skrze sílu". Sjednocení silou je skutečně nejlepší způsob dosažení míru. A diktatura je nejlepším společenským zřízením, pokud diktátor nejvyšší je inteligentní, schopný, moudrý a spravedlivý, což Kane bezpochyby je.

Uvědomujete si tu podobu se skutečným světem? Vlastenci a bojovníci za svobodu jsou označováni jako extrémisté a teroristé! Přitom skuteční původci teroru se neschovávají někde v banánistánských jeskynních, v ušmudlaných hadrech, nescházejí se někde v úkrytech ve tmě noci a nespokojí se s tím, že jejich bojovníci mají starou sovětskou techniku a zbraně. Skuteční tyrané a superzločinci se scházejí v nejluxusnějších stavbách na světě, v kvádrech za tisíce USD, bydlí v luxusních supervilách a jejich armády jsou vybaveny nejmodernější technikou a zbraněmi.

Ale takhle to nemůže trvat věčně. Jednou se velký spasitel Kane objeví a nastolí na světě konečně pořádek, mír, blahobyt a spravedlnost. Společnost, ze které budou mít prospěch všichni slušní a poctiví lidé. No není to skvělé?

Teď mě napadá, že nakonec právě zdánlivě nezisková záchrana Země a aliance s GDI byl pro Kanea způsob, jak GDI zničit. Využít jejich blbosti a podezíravosti. Ani nemusel další válku nijak vyprovokovat, paradoxně přiměl GDI vyvolat válku právě svým dobrým skutkem. Nyní, když konečně všichni uvidí, co je GDI zač, bude mít Nod plnou podporu obyvatelstva a snáze zvítězí.

Ale zase ten příběh v EA neudělali tak špatně. Ono je to zajímavé pohlížet na jednu skupinu jako na "dobrou" a na druhou jako na "zlou" a pak se po tolika letech v x-tém pokračování dané hry ukáže, že nic není tak jak to dosud vypadalo a že skuteční zločinci jsou ti "dobří". Něco takového jsem viděl např. ve hře Deus Ex. Zpočátku děj také vypadá vcelku primitivně - bojujete za "hodnou organizaci" a střílíte "zlé teroristy". Pak se ale postupně ukáže, že vše je ve skutečnosti úplně jinak. Zajímavá hra, i když už 9 let stará.

Obrázek uživatele Fidla

Tiberium sice je zdroj

Tiberium sice je zdroj energie a nových technologií ale nesmíš zapomínat že ničí planetu Zemi, která se stává čim dál tim více neobyvatelná. Násilí by možná vymíceno mohlo být ale naopak bída by bylo o mnoho větší. Ale stejně (teď se budu opírat o příspěvek jednoho uživatele) stačilo by nasadit do akce pád desítek marvů a během několika dní by se z rudé zóny stala modrá :P.

DeusEx jednoznačně doporučuju, je to hra která má nespočet konců, napadnete li svoji frakci třeba ze začátku hry, děj se zcela překope. Na dnešní dobu je to hra, která jednoznačně zaujme namísto grafiky svým příběhem do kterého se hráč hluboce ponoří. Škoda že dvojka nedosahovala takových kvalit, snad to tředí díl, který je už hodně dlouho ve vývojí napraví. Jinak nedávno jsem si za dvě stovky koupil kolekci DeusEx kde jsou oba dva díly + Project Snowblind.

Obrázek uživatele RomanovCZ

Kane má klíč k bráně a může cestovat na jiné planety

nějak nevím proč proti mě PETER0123 brojil, když máme stejný názor ....

už mnoho činů GDI ukázalo světu, že jejich blahobyt a svoboda je jen pro ty nejbohatší.

Že obětují kohokoliv, kdo jim zrovna nepřináší velké oběti. Že jejich demokracie funguje dost nedemokraticky.

Potřebujeme vaše suroviny tak budete součástí GDI, ať chcete nebo ne ...

Nemáte žádné cenné zdroje tak neobtěžujte ... Jste teroristé a tak s Vámi naložíme!

Vůbec nechápu proč C&C 4 pokračuje na Zemi ? Vždyť Kane má klíč k bráně a může cestovat na planety obsazené Scriny . . .  Nějaký inteligent z GDI mne tu tvrdil, že zaútočit na planetu Scrin je sebevražda . . . 

pouze jakožto zabedněný příznivec prolhané a zkorumpované GDI nepochopil podstatu věci . . .

Kane, může celou svoji armádu přenést na jiné (méně chráněné) planety. Zdecimovat a kolonizovat mnoho světů dřív než Srinové zjistí co se děje. Prozkoumat scrinskou technologii aby lidstvo mohlo rovnocenně vzdorovat Scrinům  . . .

Kdo nepochopil tak asi nikdy nepochopí jak moc zkažená politika je ...

Odmítám reagovat na příspěvky slepých pohůnků GDI

těch pár desítek Marvů by nevyřešilo nic . . . Pokud si všimnete že Tiberium mění v sebe sama hmotu v hlubinách planety tak asi moc nepomůže zastřihnout konečky vlasů . . .

Obrázek uživatele general_D

 cestovat bránou na jiné

 cestovat bránou na jiné planety........ co mi to jen připomíná :D Kane by to mohl zkusit, ale bacha na Goauldy

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

General_D je teď na  Twitteru: http://twitter.com/general_D_ra2<

jine planety, jine dily :)

Co ty vis, co se chysta :) Kritizujes zbohatliky v virtualnim svete a plany zbohatliku v tom nasem jsou podobne. Prece si EA nezarizne slepici, co snasi zlata vejce, aby ukoncila pribeh C&C. Mozna se ukonci pribeh na zemi a dalsi dily budou o boji NOD na jinych svetech... Treba proti necronum, tyranidum, eldarum :))))))))

re:

Kdysi jsem proti Tobě brojil, neboť jsem byl zaslepen lživou propagandou zkorumpované GDI. Nyní jsem nucen přiznat svoji neomluvitelnou chybu. Ale jakožto inteligentní člověk jsem se vymanil z vlivu zla. Teď už su volný a otočený. A SERU NA NĚJ!!! Haleluja volééé!

Přesto však nesouhlasím s tvým názorem na kolonizaci. Alespoň zatím ne. Lidstvo je ještě příliš oslabeno. Jak bychom mohli bojovat proti Scrinům na jejich vlastních planetách? Vždyť jsme horko těžko ubránili svoji vlastní. Nelze zdecimovat a zkolonizovat mnoho světů Scrinů dříve, než zjistí, co se děje. Scrini jsou velmi vyspělá rasa a své planety si jistě velice dobře hlídají. Byl by nesmysl, aby Nejvyšší vládce Scrinů nevěděl o každé aktivace té které hvězdné brány. Zajisté mohou vyslat obrovskou armádu, která by nás byla schopna vyhladit nás jediným úderem.

A to ani nemluvím o tom, že v době C&C4 je lidská populace několikanásobně menší oproti době scrinské invaze. Ne, zatím na sebe nesmíme upoutávat pozornost.

Takže prvním krokem k úspěchu je svrhnutí tyranů ve vládě GDI a následné spojení GDI a Nod do jednotného impéria lidstva. Vize sjednoceného lidstva pak konečně dojde naplnění. Císařem impéria lidstva by byl sám Kane. Pak už nic nebrání rozvoji ve všech směrech. Až lidstvo dostatečně nabere síly, může se teprve vydat zkolonizovat cizí planety. Nastane terranský zlatý věk mezihvězdné expanze a všichni nepřátelé lidstva budou rozdrceni.

Kane nemuze byt cisar!

Cisar je prece jen tlejici zdechlina v zlate rakvi, ktere se klani jen hlupaci! Kane lives! Death to the false emperor!

Kane není nic jiného než

Kane není nic jiného než Hitler budoucí doby, a nedivil bych se, kdyby byl Kane na drogách. Navíc všechno, co Nod dosáhne, je veliteli a kapitány a vojsky Nod, Kane se nikdy nezúčastnil žádné bitvy. A Nod nejsou ti dobří, a Kane není vůbec spravedlivý, zabije každého podřízeného, který udělá chybu, ačkoliv sám jich musel spoustu udělat.
A už vůbec Nod nezvítězí.

Obrázek uživatele Fidla

Vojáci vyhrávají války;

Vojáci vyhrávají války; ne velitelé

Obrázek uživatele general_D

vojáci dělají to, co jim

vojáci dělají to, co jim řeknou velitelé...

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

General_D je teď na  Twitteru: http://twitter.com/general_D_ra2<

re:

"Kane není nic jiného než Hitler budoucí doby"

Co ti na to odpovím... když je přísně zakázáno a trestáno mluvit o Hitlerovi jakkoliv jinak než že je to hajzl a svině atd. atd. Na to ti odpovím maximálně po PM, nechci dostat BANána. I když to stejně asi nepochopíš. Nikdo z vás to nepochopí (snad kromě RomanovaCZ). Máte totiž svoji víru - vaší vírou je demokracie a konzum, a vaší biblí je listina základních lidských práv a svobod. A kdokoliv, kdo jakkoli zpochybní vaši víru je automaticky komouš, terouš, nácek nebo prostě debil. Nemá cenu se o tom dále rozepisovat.

Takže vy ostatní se musíte spokojit s argumentem, že Kane má do Hitlera daleko. A ideologie Nodu má k nacismu (nacionálnímu socialismu) ještě dál - už jen proto, že Nod je multirasová mezinárodní mocnost. Takže socialismus možná, ale né nacionální. A že by byl Kane na drogách? Nemyslím si, že by zfetovaný mentál dokázal manipulovat s oficiálním vládcem světa - vojenskou megakorporací. Ale Kane s ním manipuluje a docela se mu to daří. Takže s těmi drogami to asi taky nebude tak horké.

"Kane není vůbec spravedlivý, zabije každého podřízeného, který udělá chybu"

Kane zabíjí jen zrádce a zbabělce (ale jen když jde do tuhého, jako Stalin, když byli Němci u Moskvy). Ano, zrada je jediná věc, za kterou Kane trestá smrtí. Popřípadě ještě korupce a neschopnost, když se blbec nacpe do zodpovědné funkce, na kterou nemá a pak to podělá. A co on udělal za chyby prosímtě? Zatím jde v podstatě vše dle jeho plánu. Snad kromě Tiberian Sun - to se mírně řečeno přepočítal. Ale každý někdy dělá chyby. Dokonce i Spasitel.

"A už vůbec Nod nezvítězí."

Tak jako dnes už je v reálném světě pouhý blud, že USA jsou vládcem světa, od TW3 už je pouhý blud, že v tiberiovém světě má GDI Zemi pod kontrolou. Bojujte za své Jihokorejce a Afroamíky, ale GDI je jedna velká neschopná tragédie s ještě neschopnějšími vůdci. Manipulátoři byli zmanipulováni. Kane má Tacitus, klíč od hvězdné brány, stamiliony lidí z celého světa, kterým GDI zničilo životy, kteří nemají co ztratit, ale mohou jen získat a tak když se konečně objeví někdo, kdo jim vrátí naději v lepší svět pro všechny, není divu, že mu jsou věrní až za hrob. GDI je na pokraji zničení, Nod je blízko definitivního vítězství. Je pravděpodobné, že GDI ještě strhne s sebou do hrobu spoustu lidí, ale definitivní zkáza této zrůdné oligarchie je neodvratná.

Obrázek uživatele -NOD-Sakal.sk.zm

Ja sa snad rozbrečíím tak

Ja sa snad rozbrečíím tak kláásny popis o Brotherhood of NOD :D

SUHLAS SUHLAS LEN TAK DALEJ :D FANDIM TI MAM TABULKU A NA NEJ PETER123 IDES DO TOHO :D

definitivní zkáza zrůdné

definitivní zkáza zrůdné oligarchie :))) to je dobre receno. No jak Kane odhali neomylne zradu jsme videli na prikladu Kilian, ze.

re:

Kilian by ho stejně dříve či později zradila. Tady byla spíše Kaneovo chyba v tom, že dal slépku do tak zodpovědné funkce. O Alexe platí totéž. Ženské v zodpovědných funkcích přinášejí smůlu. A tyhle dvě svými intrikami způsobily Bratrstvu řadu problémů.

Obrázek uživatele Mo11er

tenhle kluk

Tenhle kluk ma jasno xD 

Obrázek uživatele -NOD-Sakal.sk.zm

ved to boli blondyni tak sa

ved to boli blondyni tak sa to dalo cakat ze budu tupe :D

Obrázek uživatele -NOD-Sakal.sk.zm

jezis klidek neber te to tak

jezis klidek neber te to tak vazne je to len hra sa chovate ako ja ked som mal 13-14 rokov

hmmmmmm

Tomu se říká diskuze, víš? Nemůžeme diskutovat o své oblíbené hře? Můžeme. Tak neruš, když se bavěj dospělí.

Obrázek uživatele -NOD-Sakal.sk.zm

no ok rozkaz budem sediet na

no ok rozkaz budem sediet na zadku a divat sa do blba :D 

Obrázek uživatele Rimtech

Podle mne

no nevim jesli by kane mnel byt zrovna ten dobry ale pravda je ze on ma napad jak se zmocnit celeho sveta ve svuj prospech a zadne GDI by nebilo kdyby tu nebil Michael McNeil

 ale kde tu celou dobu v tom pripade byl ze ? -.- (urcite nekde v podzemy si daval speky a chlastal 80% vodku ) :D:DxDxDxDxD

         

                Opravdu je to pravda Tiberium Essence je Opravdu

PETER ale neblázni, také

PETER ale neblázni, také mám rád Tolkiena, ale např. nevyrazím učiteli na matiku zuby, když řekne, že Sauron je hlupák.... A o Hitlerovi se může mluvit jak chce... ostatní co si vyprskl je neuvěřitelný blábol, na který velmi moudře nebudu reagovat, neboť není na co.

re:

A můžeš mi říci, CO konkrétně je neuvěřitelný blábol?

K tomu Hitlerovi: Ale nemůže, to by ses divil. Svoboda slova je jenom na papíře. Zkus na průměrném diskuzním fóru říci o tomto člověku (ano, byl to také jen člověk) cokoliv, co není v souladu s oficiální propagadou. Nebo třeba o Stalinovi. Uvidíš, jak tě zanedlouho většina lidí začne považovat za nácka/komouše a tím pádem už nikdo nebude brát žádný tvůj názor na daném fóru vážně. Mám to ověřené. Už jsem za to jednou dostal BAN. Heh, jsem si založil novej účet a psal jsem tam dál. Ale samozřejmě už poněkud umírněněji.

že si dostal BAN se

že si dostal BAN se nedivím, zasloužil by sis ho tím plýtváním tvých nesmyslných příspěvků i zde. To Hitler - Uznej; když to to trochu přitáhnu za vlasy, nebýt jeho, ty by si tady nepsal ty 'příspěvky'. M.J., ano, Michael Jackson o něm řekl, že byl frajer. Nemylsím, že kdyby se ukázal na nějakém fóru, tak by dostal BAN...

A můžeš mi říci, CO konkrétně je neuvěřitelný blábol?

VSJO ?

re:

Je pravda, že nebýt Hitlera, možná by jsme tady teď nepsali své příspěvky. Válka posunula vývoj hodně dopředu. Ale to nebylo to jediné, v čem Hitler uspěl. Ale máš pravdu, nemá smysl tady plýtvat časem a slovy. V tomto západním "demokratickém" zvráceném režimu totiž nemá smysl vůbec nic. Samozřejmě, že budu zase za debila (stejně jako Romanov), protože většina lidí tohle nechápe a nikdy nepochopí. Blbce totiž o pravdě po dobrém přesvědčit nelze, pokud jsou se lží spokojeni.

A odpověď "vsjo?" na otázku co konkrétně je neuvěřitelný blábol, nepovažuji za smyslplnou. Pokud nedokážeš přesně zformulovat, co KONKRÉTNĚ je na mém příspěvku neuvěřitelný blábol a proč, je to známka toho, že ti docházejí argumenty. A kde dojdou argumenty, nastoupí nadávky, že? Ó, jak přirozená lidská vlastnost.

Ok já ti povím co je

Ok já ti povím co je "vsjoů. Je to vše co píšeš, ty zřejmě žiješ ve světě Imaginatonionland, kde skutečně Kane přišel z Nodlandu a chce svrhnout lidi ničením a vražděním "pro větší dobro". Já ale píšu z planety Země a doufám, že většina ostatních taktéž. Vžíváš se do toho až moc, cokoliv co neřekne EA může být špatně, zrovna tvůj názor, ať můžeš mít k tomu jakkoli blízko. EA může z GDI udělat že jejich hlavním vůdcem je Vetřelčí královna a kane je Ripleyová, něco podobného je to s GDi že byli v jedničce dobří ochránci světa, teď ve čtyřce budou nakonec pomalu zločinci.

re:

Vím, co znamená "vsjo", ale jak už jsem říkal, to není argument. Samozřejmě že dokážu rozlišit realitu od virtuality, ovšem ty jaksi nedokážeš rozlišit pravdu od iluze. Ty tu meleš pouze oficiální propagandu jak skutečného světa, tak světa C&C. Já tady píšu o podobnosti příběhu C&C s globální vojensko-politickou situací skutečného světa, a je mi putna, jestli ten příběh tvoří EA nebo ňákej Venca. Podobnost se skutečností tam zkrátka je. Zlo vydávající se za dobro a oficiálního vládce světa (USA&EU - GDI). Rozdíl je v tom, že v C&C mají "ti dole", tedy obyčejní lidé, lůza, či jak je chceš nazývat, tedy ve světě C&C mají díky Kaneovi nějakou naději. A proti tomu zlu otevřeně bojují. Skutečný svět na "Kanea" teprve čeká.

Melu ? Možná sis to

Melu ? Možná sis to neuvědomil TY Uvědomile, ale to co říkáš ej tvůj prdplatný názor, který může napsat i desetileté dítě tak, jak to samo cítí. Rozeznat virtualitu umím, až příjde Agent Smith a vedle něho dalších padesát na tuty stejných, potom ti dám za pravdu, bulíku

Obrázek uživatele Rimtech

Jesli se okamzite

 neuklidnite tak vam to smazu doufam ze ste rozumneli a Morgoth327 laskave se prihlas kdys neco chces psat a ses tu zaregistrovani.

 

         

                Opravdu je to pravda Tiberium Essence je Opravdu

Nic ve zlém Rimtechu, ale

když už seš tady admin (pokud se nepletu), měl by sis najít někoho, kdo tvé příspěvky bude překládat do korektnější formy. Protože když se vmísíš do hádky se slovy "Jesli se okamzite neuklidnite tak vam to smazu doufam ze ste rozumneli a Morgoth327 laskave se prihlas kdys neco chces psat a ses tu zaregistrovani.", tak to IMHO účastníky hádky spíš pobaví, než aby se uklidnili. Kor když máš ještě podpis "Opravdu je to pravda Tiberium Essence je Opravdu"

Chápu, že za své problémy se psaním nemůžeš, ale když už s tím nemůžeš nic dělat, tak by tvé příspěvky měl někdo opravovat za tebe. Přeber si to jak chceš, ale myslím, že adminům (ani moderátorům) by se zkrátka tohle dít nemělo.

Ale abys neřekl, že ti nějak křivdím, tak třeba oproti Nod_Sakalovi píšeš myslím docela dobře.

Obrázek uživatele DJ Killer

Milý PETERE

Nebudu tu zpochybňovat nějakou Tvou inteligenci, či Tě nějak napadat. Ale bylo by dobré, kdyby jste se uklidnili, nemyslíte? Proč si třeba nezaložíte nový topic na foru a řešíte to zbytečně v komentářích, kterých tu je už hromada a nikdo se v tom nevyzná. A Rimtech Vás chtěl jen uklidnit, jeho psaní se tu řešilo milionkrát, takže do toho se vůbec nestrefuj. Co se týče jeho podpisu, no přeci jen se do tvé inteligence strefím a rád. Kdyby jsi byl opravdu inteligentní a všímavý člověk, tak zjistíš, že u všech příspěvků má v podpisu "Opravdu je to pravda Tiberium Essence je Opravdu nejlepší!" , to že se zde stala nějaká chyba zřejmě při odesílání, či něčem takovém a věta se tam nedala celá, to už není jeho chyba. Takže se prosím uklidni a nenapadej ostatní, děkuji. A bylo by dobré, kdyby jste to tu přestali řešit, podle mne je tu zbytečný chaos tak akorát. 

Přišel jsem, viděl jsem, nechápu, odcházím :-D - a nedávno jsem přišel i na Twitter a taky z něj nechápu, ale kldině mě můžete následovat http://twitter.com/DJKiller00

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
| Zapnout přehrávač hudby