Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

Hlášení rozvědky z Tiberium Wars

Obrázek uživatele general_D
342
points

Pokud si chcete  mimo zapnutou hru přečíst HLÁŠENÍ ROZVĚDKY (intely)  máte možnost podívat se na českou fanouškovskou stránku http://southeast.cz/ , kde naleznete všechna hlášení rozvědky z C&C Tiberium wars a několik z Kane´s wrath.

 

Jedno z hlášení :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Posvátné věže

ROZKAZ PRVOŘADÉ PRIORITY

Návštěvníci jsou zázračné nástroje. Nejsou zázrační sami o sobě, ale tím, co pro nás dělají, budují posvátné věže v srdci našich Červených zón. Návštěvníci jsou k nám nepřátelští, protože nevědí, co činí: jejich vidění je omezené a neuvědomují si svou úlohu v plánu, který překonává jejich cíl.

 

Žádný člen bratrstva se nebude chovat nepřátelsky vůči posvátným místům, na nichž v Červených zónách vyrůstají věže. Obrana proti návštěvníkům, kteří dávají najevo nepřátelské úmysly je pochopitelná, ale neútočte jako první.

Uvědomte si, že GDI vojensky zasahuje proti návštěvníkům na celém světě. Tyto operace pomáhají naší věci, protože budou odlákávat pozornost návštěvníků – ale pokud GDI ohrozí věž, musíme zasáhnout a ochránit posvátnou stavbu.

Věže jsou novými domovy bratrstva, a jejich důležitost – a význam – je mimořádný. Chovejte se k nim jako k vlastnímu chrámu.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Komentáře

Obrázek uživatele Fidla

Prej několik z Kane's

Prej několik z Kane's Wrath, jsou tam skoro včechny :D. Jinak dobrá stránka, dík za ní.

Obrázek uživatele Fidla

Nevíte jestli jsou intely i

Nevíte jestli jsou intely i v Red Alert 3 popř. v Uprising ?

Obrázek uživatele Rimtech

ne nejsou

ne nejsou.. 

Reborn

 

Top - 12 :-)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Komentáře

Aktuální anketa

| Zapnout přehrávač hudby