Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

C&C: Future wars - fáma nebo nová RTS ?

Obrázek uživatele general_D
299
points

Poslední dobou se objevují nové informace o zrušených cnccéčkách a koncepty z nich. ( asi způsobeno frustrací z toho jak cnc skončila a že se nic nechystá ).

A tak se i nedávno objevila na oficiálním fóru od jednoho fanouška zpráva, že se chystá nová C&C: Future Wars. ( a například na cncnz.com nevěří, že to je pravda a ani se jim nedivím ). Nakonec posuďte sami:

Autor příspěvku na fóru  píše, že jeho univerzitu ( to mojí univerzitu tým vyvýjející C&C asi nikdy nenavštíví navštívil tým programátorů z EA a měl tam přednášku o vývoji her, jejich produkci atd.  A jeden z těch programátorů se trochu rozpovídal:

  1.  nové cnc má vývojový název Future Wars, ale neví jestli takový bude i konečný název
  2. jsou plánovány 3 frakce, budou mít stříbrnou, červenou a černou barvu ( to mi nic nepřipomíná , ale že by červená Nod nebo SSSR ??)
  3. každá frakce bude mít jiný způsob závislosti na elektrárnách, červení pro budovy, jiní pro jednotky bez nutnosti elektřiny do budov ( tak to nezní špatně )
  4.  frakce se nebudou dělit na obranu, útok a podporu jako v CnC 4, ale spíše jako v CnC 3 a starých cnc budete moci budovat vše ( to je jedině dobře )
  5. balance je zatím hrozný, ten vývojář řekl že jednotka kterou navrhl - Tier 2 'Railsniper', byl odporně overpowered když byl garrisoned ( asi tím myslel v budově ), rudí taky mají mít jednotku Cataclysm Platform, jakési dělostřelectvo schopné oživovat mrtvé (to zní trochu šíleně )
  6. také prý byli vývojáři zklamaní z komand, ty mají být skutečně silná, například schopni létat ve stíhačce kterou si postaví, regenerovat se nebo dostanete 2 komanda za cenu jednoho. Komando červených je podobný Godzille ( Godzilla .... :D :D to snad ne :D)

Originální příspěvek a diskuze zde.

Komentáře

Obrázek uživatele zoidySVK

Tak to je

bullshit :D and maybe not.

Obrázek uživatele Fidla

zrovna jsem se na to chtěl

zrovna jsem se na to chtěl vrhnout! General_d bereš mi myšlenky xD. Godzilla ? Tak to je šílenost.

Obrázek uživatele Fidla

jinak ses taky zapomněl

jinak ses taky zapomněl zmínit o tom, že se v možné hře objeví jednotky typu pěchota, armor, vzduch. Vývojář se také zmínil o tom, že rudá frakce bude jediná, která bude využívat energii na budovy a obranné věže, stříbrná bude ji bude využívat k systému výrobě jednotek a a černá ji bude využívat pro ekonomicé účely. Jinak s tim balancem jak jsi psal, tak ten je přece hrozný ve všech c&c hrách to není ojedinělé.

Obrázek uživatele general_D

fake ?

 Ale stejně si říkám jestli to není FAKE. To že k němu někdo přijde na univerzitu a pak se najednou rozpovídá o zatím neveřejném novém cnc projektu, kde bude jako komando Godzilla mi přijde trochu divný....

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

NOMINUJTE ČLÁNEK MĚSÍCE

Obrázek uživatele Fidla

proč by vůbec chodili tu

proč by vůbec chodili tu hru prezentovat někam na univerzitu? Chtěli s ní snad pomoct od studentů ?

Obrázek uživatele general_D

Já to pochopil tak, že tam

Já to pochopil tak, že tam snad měl mít někdo z EA přednášku o game developing a po přednášce už soukromě tohle někomu vyprávěl. Ale tak je možný že tam fakt přednášku o hrách někdo z EA měl, někdo se ho pak šel zeptat na budoucnost CnC, a ten z EA si z něj udělal prdel a začal mu vykládat o Godzilla komandu a podobně si něco navymýšlel

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

NOMINUJTE ČLÁNEK MĚSÍCE

Pravda ale je že EALA na

Pravda ale je že EALA na novém C&C dělá, to už sami potvrdili, hra je prý v hodně pokročilém stavu... může se jednat ale třeba o FPS nebo datadisku ke čtyřce.. je to např. cncczech, ign, gamereplays...

Obrázek uživatele general_D

 o tom se tu už psalo

 o tom se tu už psalo http://cac.oox.cz/blog/general-d/novy-c-c-ve-vyvoji

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

NOMINUJTE ČLÁNEK MĚSÍCE

http://www.gamespot.com/news/

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Komentáře

Aktuální anketa

| Zapnout přehrávač hudby