Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

Act of Aggression - chystají se zásadní změny v pojetí celé hry

Obrázek uživatele general_D
216
points

 Pokud také hrajete AoA, asi posledního zástupce klasických RTS na trhu, možná vás potěší novinky, které nedávno její vývojáři uvolnili. Jedná se o vydání tzv. reboot edition, neboli zcela překopané hry, kdy se vývojaři chystají dramaticky změnit některé herní prvky, aby hra byla zábavnější, hratelnější a ještě více se podobalo klasickým RTS ( já dodávám - více se podobala C&C ). 

Dle vývojářů se nemá jednat o klasický patch, ale o novou verzi hry, zdarma dostupnou majitelům současné ( release ) verze, kteří se budou moci rozhodnout zda zůstanou u současné nebo přejdou k nové. Zřejmě tedy po instalaci bude možnost libovolně přepínat mezi starou a novou verzí podle toho, co zrovna chcete hrát.

A jaké budou změny ? Jako hlavní změna, kterou již vývojáři uveřejnili, je nová ekonomika, kdy již bude jen jeden zdroj k těžbě. Bude to tedy podobné jako například v Red Alert 2, kdy těžba rudy generovala peníze, stejně jako těžební plošiny. Zde místo těžebních plošin máme banky ( snad tedy zůstanou zachované ) a místo rudy různá pole se surovinami. Zda například těžba červeného pole bude generovat vetší zisky než zlatého, je otázkou, ale osobně bych to považoval za logické. Zatím se dle vyjádření ale zdá, že bude jen jeden druh pole.  Systém těžby jinak bude zcela překopán a rafinérie nebudou muset být na poli a budou i další novinky v této oblasti. Každopádně již nebudete řešit, že máte dostatek jedné suroviny a nedostatek druhé. Já musím podotknout, že současný systém nebyl nezajímavý a muselo se nad ekonomikou trochu více přemýšlet a rozhodně to mělo něco do sebe.

Další změnou by mělo být budování základny, kdy buldozer ( např. Kodiak u Chimery ) bude plně ovladatelný a právě jeho vybráním budete volit co stavět.

Článek od vývojářů uveřejněný na Steamu - http://steamcommunity.com/games/318020/announcements/detail/988910354445090983

 

Články na oficiálních stránkách hry věnující se změnám:

ekonomiky - http://aoa.eugensystems.com/lets-start-13-reboot-edition-economy/

budování staveb - http://aoa.eugensystems.com/lets-start-12-base-building-reboot-edition/

 

Co říkáte na tyto změny ? Napište do diskuze ! 

Komentáře

Obrázek uživatele Rimtech

No parada

no parada konečně ale jestli nepřidají lan tak to bude naprd :/ ale těším se už jsem to pěkně dlouho nehral ale tyhle zmený budou fajn... 

 

 

Obrázek uživatele general_D

 Jo. A taky by mohli

 Jo. A taky by mohli vydat nějaký nástroje na tvorbu map a modů. Těch map co je ve hře teď je hrozně málo.

Jinak hrál si tu kampaň za Chimeru ? Ta jejich poslední mise je snad to nejtěžší co jsem v RTS vůbec hrál... :) A nejsem jediný kdo to tvrdí.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

</

Obrázek uživatele Fidla

jeÅ¡tě jsem nezkouÅ¡el

ještě jsem nezkoušel ale je dobře že vývojáři velmi rychle reagují na požadavky hráčů a nebojí se předělávat systém hry

Obrázek uživatele general_D

Je to dobrá hra. Kampaň

Je to dobrá hra. Kampaň sice nemá nějaký extra příběh, ale zase je dost náročný ji dohrát, takže zabaví. Celkově bych AoA určitě doporučil vyzkoušet, je to hodně ve stylu klasických RTS jako Generals apod.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

</

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
| Zapnout přehrávač hudby