Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki

Obrázek uživatele Fidla
215
points

Jak mohou hráči zjistit, jakou třídu si vybrali ostatní spoluhráči?

Jakmile hráči vstoupí do utkání, tak mají omezené množství času k výběru třídy a k rozmístění svého Crawlera, tyto činnosti se provádějí ještě před tím než hra začne. Během této doby můžete vidět třídu, kterou si vaši spoluhráči vybrali a umístění prvotního Crawlera.

Jak dlouhé je průměrné utkání?

Zápasy se v průměru odehrávají mezi 15 a 20 minutami, mohou ale být kratší než 5 minut nebo i delší než hodinu, hodně závisí na dominanci každého týmu.

Budou iontové bouře ničit letadla jako v Tiberian Sun?

Budou je poškozovat ale nebudou je bezodkladně ničit. Technologie obou frakcí se značně zlepšila od dob Tiberian Sun.

Jsou na mapách nějaké struktury ke zničení?

Obě strany začínají s předem rozmístěnými budovami na mapě, které poskytují atributy k zahájení útoků či k obraně. Pokud jiný tým striktně ničí soupeřovy jednotky pro velitelské body, tak se může stát, že tyto budovy budou zanechané bez nepřátelských jednotek, poskytujíc příležitostný cíl. Dodatečně předem rozmístěné budovy jsou i tunely a štíty, pomáhajíc vašemu týmu se lépe bránit či se rychle dostat do nějaké lokace na mapě.

Mají jednotky visuální odlišnosti při upgradování?

Veškeré ofenzivní jednotky mohou být upgradovány díky získáváním modrých tiberiových jader, které se pravidelně objevují za ničení nepřátelských jednotek. Tyto jádra dávají unikátní visuální upgrade ke každé útočné jednotce, účinek tohoto upgradu je závislý na vyupgradované jednotce.