Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

Generals 2 bude další C&C hrou

Obrázek uživatele Fidla
271
points

 

S největší pravděpodobností se jedná o Generals 2. Nic oficiálně potvrzeno nebylo ale na stránkách Originu (spadající pod EA) http://cc.bingj.com... byl před malou chvílí doplněn titul jménem Generals 2 včetně dvou miniatur, které si můžete prohlédnout níže.

Také jsou známy systémové požadavky a také engine, ten se po skoro deseti letech mění ze SAGE na moderní Frostbite 2.

 


Požadavky: 

Minimální:

OS: Windows Vista (Service Pack 1) 32-bit
Processor: 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2.4 GHz or Athlon X2 2.7 GHz)
Ram: 2 GB
Harddick: 20 GB
Grafická karta (AMD): DirectX 10.1 compatible with 512 MB RAM (ATI Radeon 3000, 4000, 5000 or 6000 series, with ATI Radeon 3870 or higher performance)
Grafická karta (NVIDIA): DirectX 10.0 compatible with 512 MB RAM (NVIDIA GeForce 8, 9, 200, 300, 400 or 500 series with NVIDIA GeForce 8800 GT or higher performance)
Zvuková Karta
DirectX Compatible
Klávesnice and Myš
DVD ROM

Doporučené:

OS: Windows 7 64-bit
Processor: Quad-core CPU
Ram: 4 GB
Harddick: 20 GB
Grafická karta: DirectX 11 compatible with 1024 MB RAM (NVIDIA GeForce GTX 570 or ATI Radeon 6950)
Zvuková karta
DirectX
Klávesnice and Myš
DVD ROM

Překlad krátkého popisku:

V blízké budoucnosti, světoví lídři jsou pouhé sekundy od podepsání celosvětové smlouvy o ukončení války, jenže v tom se ničivý teroristický útok přežene přes mírovou konferenci, zabivší všechny návštěvníky. Ve zbylém světě bez politiků, diplomatů či aktivistů, jen generálové zůstanou. Záleží jen na vás, zda převzmete svou roli, své síly, a skoncujete s globálním terorismem jednou pro vždy

Totální válka - Kontrolujte jednu ze tří unikátních frakcí, které soupeří o zdroje, budují své základny a vedou obrovské množství tanků, vojáků a letadel do boje.

Nevídaný realistický pocit - Frostbite 2 technologie umožňuje instinktivní, vizuálně ohromující konflikt obrovských rozměrů. Neuvěřitelně detailní jednotky a prostředí, dynamická fyzika a vzrušující vizuální efekty přináší boj k životu způsobem, nikdy předtím neviděným. To je jediný způsob jak nejblíže být ve skutečné válce bez následků.

Nové způsoby hraní: spojte se s přáteli - Vyberte si, mimo klasického deathmatche, různorodé multiplayerové módy pro více hráčů, zaměřené jak na kooperaci tak na soutěživost.

Vzrušující kampaň - Velte ve válce proti terorismu v elektrizující kampaňi pro jednoho hráče. Zažijte dramatický příběh z několika různých úhlů - od hrdinských generálů až po šílené teroristy - při boji s nepřítelem v pulsních taktických bitvách.

Nově vznikající zkušenosti - Vylepšete svou hru o rozšiřující se spektrum obsahu ke stažení. Od map a jednotek k frakcím, kampaním a více, boj proti terorismu je větší než kdy jindy.

 

Komentáře

Obrázek uživatele zoidySVK

Práve som sa chystal

Práve som sa chystal napísať presne to isté :D :D Ale inak Frostibe 2 ! Skvelé v BF3 je to výborný engine hoci ako zvládne RTSku to netuším. 
Ďalej budovanie je speť !!! To som teda nechutne rád :D 

Nevídaný realistický pocit - Frostbite... Aby to stou realistikou zase neprehnali CnC ma byť o zábeve nie o realistike. Ako beriem realistický výzor a grafiku len dúfam že nie Gameplay.

Nově vznikající zkušenosti - Vylepšete sv... no ppc... uuž aj CnC zasiahla vlná DLCečiek ! Toho som sa aj bál... len aby to nebol koniec moderskéj komunite pokial budu chcieť EA predávať dodatočné nové jednotky a kampaňe.

Požiadavky... No raz ten update PC prisť musel :D 

 

Obrázek uživatele Fidla

Taky jsem si říkal,

Taky jsem si říkal, příběh no zajímavé téma nicméně známé z prvního dílu, jedeme dál skvělé! C&C se vrací do starých kolejí 3 frakce, základny, omezené zdroje, hodně výbuchů. Nový engine frostbite 2 no nevim zda to nebude krok do zadu ale riskantní změna, nové mody bych řekl že hodně chyběly, kooperace skvělá viz ra3. Kampaň, no nejdřív prubnu mulťák ale vyzkoušim také, poslední bod ... WTF co to zase má bejt? Takže když budu chtít zahrát multiplayer a narazim na někoho kdo do toho vrazil víc peněz než já tak vyhrál. Parádní

Obrázek uživatele zoidySVK

Nie nie tomu sa vraví DLC

Nie nie tomu sa vraví DLC je to niečo naspôsob expanzii čiže tý čo si kúpia to DLCčko tak budu mať akoby novú hru teda niečo ako zero hour v starom Generalsi. Blbe je že vetčšinou su tie DLCečka predražené a neobahuju toľko noviniek ako staré dobré datadisky.

Obrázek uživatele zoidySVK

VŠETKO POTRDENÉ ! 

VŠETKO POTVRDENÉ ! 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
| Zapnout přehrávač hudby