Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

EA chce zrestartovat C&C

Obrázek uživatele Fidla
64
points

 EA chce zrestartovat C&C

Dne 12. října 2018 se na fóru reddit objevila první oficiální zpráva od roku 2013  týkající se budoucnosti C&C.  Jim Vessela, který pracuje v EA od roku 2005 a který pracoval jako producent na všech C&C od roku 2007 napsal toto prohlášení:
 
Spolufanoušci Command and Conquer,
 
Jmenuji se Jim Vessella a jsem vedoucím produkce ve společnosti Electronic Arts. Před deseti lety jsem měl tu čest, být součástí vedoucího týmu u her Tiberium Wars a Red Alert 3, také jsem byl vedoucí producent datadisku Kanes Wrath. Během těchto let byly mé nejoblíbenější momenty interakce s naší oddanou komunitou, ať už to bylo na Komunitních Summitech, na fórech nebo při návštěvách různých akcí jako Gamescom.
 
Jak většina z vás možná ví, nedávno jsme oznámili nové Command and Conquer - Rivals. Mobilní hru, zařazenou do C&C univerzia. Po vydání jsme vás vyslyšeli; nahlas a jasně: komunita chce aby se značka navrátila zpět na PC platformu. A  já, jako fanoušek značky více než 20 let, s vámi nemohu o nic více souhlasit. Vzhledem k tomu jsme probírali velmi zajímavé nápady k oslavě 25 let (31. srpna 1995 - 31. srpna 2020) od vydání prvního dílu,  týkající se zremasterování původních dílů a již nyní se daly věci do pohybu.
 
Jsme nedočkaví vaším feedbekem, který nám pomůže ovlivnit naše současné myšlenky pro budoucnost. Po následující týdny budeme diskutovat s fanoušky o různých tématech. Mimoto můžete prosím využít i toto subfórum na redditu
 
 
Jako dlouholetý fanoušek a vývojář, jsem stějně zapálený do C&C značky tak, jako jste vy. Těším se na vaše nápady, které nám pomohou utvořit budoucnost pro Command and Conquer zde v EA.
 
Díky!
Jim Vessella. 
 
Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat:
 
Uživatel Electrifier: Prosím žádné microtrasakce, to je vše co chci. Chci si užívat hru, za kterou zaplatím jednou aniž bych musel platit navíc abych si ji musel nadále užívat. Nechci přeplatit hru pokud byste mi nedali nějaký datadisk jako Yuris Revenge nebo Kanes Wrath.
 
Jim Vesella: Díky za příspěvek. Nebudeme přidávat žádně microtrasakční služby do C&C remasteru.
 
Robord: Já si myslím že čím blíže originálu tím lépe:
 
Zde je to za co nezaplatím:
 
  • Pouze online bez singleplayeru kampaně (poučte se z Generals 2)
  • Lootboxy v jakékoliv formě 
  • Zpoplatněné frakce (opět Generals 2)
  • Žádné hybridy MOBA/RTS
  • Starcraftifikace nebo jinými slovy soustředění se na macromanagement a na actions per minute systém s cílem podporovat kompetitivní hraní
Zde co zakoupím rád a budu podporopvat:
 
  • Zbrusu nová hra, minimum bugů při vydání a maximum vyladěnosti
  • Plně funkční RTS s tradičními netknutými mechanismy
  • Single player kampaň a online multiplayer
  • Hru, která neni postavená na principu "být soutěživý" v esport odvětví, které v RTS neexistuje
Omlovám se že zním tak drsně ale tímto žánrem a touto specifickou herní sérií, jsem se jako malý dostal ke hraní. To co EA dokázalo udělat po skvělých výtvorech firmy Westwood je hrozné a vy byste měli být nesmírně vděční za každého fanouška série, který by vám chtěl dát další šanci.
 
Tak řečeno, začněte remasterem původních her, klidně i do Generals, to by bylo dobrým prvním krokem k tomu, aby se vaše společnost vrátila zpět do našich dobrých minulostí.
já bych je určitě zakoupil.
 
Jim Vesella: Děkuji za perspektivu, tyto typy příspěvků jsou velmi užitečné. Tyto informace přesně potřebujeme.
 
Kostandrea: Já bych si přál kompletně zremasterovat The First Decade do nějakého 3D enginu s lepším ovladáním a lepším hudem. Hud by měl být hodně podobný tomu z Tiberium Wars s výrobními knoflíky a s několika stavěcími cykly.
 
Jim Vesella: Ahoj Kostandreo. Díky za nápady se sidebarem a stavěcími cykly. Uživatelské rozhraní z Tiberium Wars byl nápad který jsem zrealizoval a líbilo se mi co jsme s tím udělali. Zajímalo by mě co si o tom ostatní myslí, implemetovat to do klasických her. Chtěli byste tyto úpravy do klasik?
 
TheStrange dark one: 100% ANO. Viděl jsem i Starcrafta 2, který měl uživatelské rozhraní z Tiberium Wars. Je to opravdu nejlepší HUD ve strategickém žánru.
 
BeigeMonk fish: Díky za příspěvek ale ve vší slušnosti, přestože to zní slibně, jsem velmi skeptický. Ale jako fanoušek dám tomuto projektu šanci. Je dobré že slyším nějaké ohlasy po tom debaklu Rivals ale v tomto okamžiku moje loajalita nespočívá ve společnosti, která drží tuto značku. po tom co se značka léčí již mnoho let se už nechci znovu spálit.
Díky, miloval jsem Kanes Wrath.
 
Jim Vesella: Díky za poznámku. Totálně si uvědomuji váš skepticismus ale určitě jsem rád, že máte otevřenou mysl. Myslím že budete příjemně překvapeni až budeme moci více sdílet. Díky za to, že jste fanouškem celá ta léta! Kanes Wrath je jedním z mých oblíbených.
 

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Komentáře

Aktuální anketa

| Zapnout přehrávač hudby