Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

C&C4: Tiberian Twilight - Crawler

Obrázek uživatele Fidla
289
points

Crawler je v C&C4 hlavní konstrukční budova, výrobní zařízení i výzkumná laboratoř. Vše  je zabalené do jedné jednotky. Může se pohybovat skoro všude na mapě, může vyrábět jednotky ale pouze v rozloženém stabilním stavu. K obraně dokáže postavit i obranné struktury.

Uživatelské rozhraní

1. Počet zkušenostních bodů, potřebných pro další level (toto nejsou populační body)
2. Nejpravděpodobněji toto jsou nahromaděné finance a rychlost nabývaných za sekundu (tento překládaný článek je z 2.srpna, teď se ví že žádné finance zde nebudou - dodatek autora)
3. Karty na přepínání jednotek a druhů stavebních budov
4. Seznam jednotek pro produkci

Můžeme vidět, že Crawler potřebuje zkušenostní body k tomu, aby dosáhl levelů.Obdržený level už nemůže být ztracen ale zkušenostní body, které nebyly utraceny na začátku nového levelu, ztraceny být mohou (např zničením - dodatek autora). Každý Crawlerův nabitý level, dává hráči přístup k novým jednotkám, upgradům a speciálním schopnostem, záleží jen a pouze na hráči čemu dá přednost. Crawlerovi se v rámci postupného nabývání zkušeností také mění vzhled což zkušenější hráči mohou využít ku prospěchu. Mohou totiž odhadnout v jaké technologické fázi se opponent nachází. Poslední bude level 40 ale ještě nepadlo konečné rozhodnutí.

Pokud je Crawler zničen, znovu se objeví na bezpečném bodě na mapě, obvykle to jsou místa, která mají vaše jednotky pod kontrolou. Zde mužete umožnit výběr mezi útočnou, obrannou a podpůrnou třídou.
Velká výhoda je ta, že protivník bude nucen zcela změnit svou taktiku, kterou dříve používal na starou třídu.

5. Typ Crawleru (Útočný)
6. Životní bar
7. Síla a zbývající štít (mění se po každém levelu)
8. Rozložit/složit Crawlera

Volba Crawlera ovlivní jeho celkové statistiky. Například obranný Crawler bude mít lepší štíty a více obranných věží na sobě. Útočný Crawler se bude soustředit na velkou palebnou sílu, bude moci stát hned v první linii. Podpůrná třída bude mít zredukované náklady na budovy stejně jako možnost vzdušných útoků.

Electronic Arts slibují, že boje nebudou rozhodnuty pomocí Crawlerů ani zkušenostních bodů. Nebudou zde žádné krátké, předem vyhrané zápasy jako tomu bylo u starších C&C (např. level 10 vs level 1 - dodatek autora). 

1. Rozložený GDI Crawler 2. složený GDI Crawler

Komentáře

Obrázek uživatele Tiberius

No to bych chtěl vidět jak..

Citace:

"Electronic Arts slibují, že boje nebudou rozhodnuty pomocí Crawlerů ani zkušenostních bodů. Nebudou zde žádné krátké, předem vyhrané zápasy jako tomu bylo u starších C&C (např. level 10 vs level 1 - dodatek autora)."

Chtěl bych vidět... jak obstojí hráč na lvl1 proti např. lvl10, který bude mít přístup k lepším technologiím... Ale třeba na to má EA nějaké "geniální" řešení...


Zelená barva, dělá dobře na oči... U tibéria by se o tom dalo diskutovat :)

 to předem článek o

 to předem článek o Crawlerovi...

Teda ti si věří

Chci vidět, jak to vybalancujou.  Ale aspoň ty Scriny tam mohli dát jako třetí stranu. Prý ve hře také budou (v kampani) a nově i mutanti, tak jsem na to zvědavej. Ale když je z toho teď beztak WoW a Battlefield, tak je to jedno. Škoda mluvit, teda psát.

ach jo ti to pomrvili

ach jo ti to pomrvili ....já se na to nemúžu dívat:-(

Obrázek uživatele -NOD-Sakal.sk.zm

kks bud mam halucinacie nebo

kks bud mam halucinacie nebo to je snad sen RAPTOR napisal pozitivny komentar k novemu cnc4 ty kks neverim neverim UNBELIEVEABLE normal my sanka padla na zem ked som to cital tady i na vokr

Nahodou...

Mne sa tie zmeny pacia.Nechapem preco stale nariekate.Dalsi repas znacky TW2 by C&C polozilo na kolena.

Obrázek uživatele Tiberius

O_o

I ty Brute...

Mě ty jejich změny prostě nezajmaj.. V této hře není nic co by mělo s C&C společného, to už raději to TW, nebo Generals než tohle. 

Aby to pro mě bylo C&C musí mít to co je pro C&C typické..

  • Volně přístupné zrdroje ( Tiberium,Ore ),
  • Ovládací panel vpravo ( podle všeho bude zase dole - DEMENCE ),
  • přístup k technologiím bez nutností mít nějaký lvl... ( Vždyť je to RTS, ne MMORPG, když už bych chtěl MMORPG zahraju si WOW..)

A když už jsme u toho tak sem hodím co všechno se mi přímo protiví na C&C4

  • Na povrchu žádné Tiberium ačkoli v TW ho bylo požehnaně.. Ale jistě podle EA se propadlo do podzemí aby užíralo zemi ze spod.. ( ha ha ha.. goood joke... )
  • Zdroje se získávaj z těch senzačních pozic, které budem muset dobývat.. ( asi to budou vrty co budou to Tiberium těžit, no a nejspíš proto nám ty zelené krystaly zmizely pod zem.. Jinak by tenhle system nemohli zavést )
  • MCV prakticky neexistuje.. je z něj obrovské monstrum.. které když vám sejmou příjde druhé xD samo o sobě vtipné řešení...
  • Pak tu máme ty prazvláštní změny v technologiích GDI... v TS mechové, v TW tanky.. a v TT zase mechové xD ( jsem jedinnej kdo to nechápe? :D ). 
  • "Je zde přibližně 50 velitelských bodů na hráče při módu hry 5v5. Jeden hráč tedy může kontrolovat maximálně 10 jednotek." - roflmao
  • PvP,PvE - no comment...

Raději si zahraju Starcraft 2, nebo starší ze serie CnC než tenhle výmysl..


Zelená barva, dělá dobře na oči... U tibéria by se o tom dalo diskutovat :)

 

Obrázek uživatele Rimtech

Hmmm

Vetsine lidi se to neliby uz to proste neni klasicke RTS ale uz to je uplne o hovne...

 

 

         

                Opravdu je to pravda Tiberium Essence je Opravdu Nejlepši

Obrázek uživatele Mo11er

verdikt

 And that's bullshit :D

Obrázek uživatele DJ Killer

Nad tím se nemá už ani

Nad tím se nemá už ani cenu vztekat.  S EA stejně nikdo nepohne, takže člověk může jen tak přihlížet jak mrví celé C&C. Doufám, že alespoň ten příběh nějak dají do kupy a budu mít alespoň nějaký důvod si to zahrát. Jen nechápu, proč to dělají do stylu Warhammeru(CoH popřípadně) x) , neříkám, že warhammer není hra dobrá, ale jen jako warhammer, ne C&C, z toho je mi ledatak na zvracení.

 

Počkejte až EA příjde třeba s micro-poplatky :D a Mammoth tanka si budete muset koupit za reálné peníze xD  EA je toho, bohužel, asi i schopná. Ale tak nějakým firmám to funguje, např. třeba hra DreamLords se nějakou tu dobu držela(MMORTS s micro poplatky)

Přišel jsem, viděl jsem, nechápu, odcházím :-D

Obrázek uživatele MikeZZ

...

cim viac noviniek je o CnC4 tak tym viac sa mi to hnusi:/

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Komentáře

Aktuální anketa

| Zapnout přehrávač hudby