Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace
header

Bude Arena další Command and Conquer ???

Obrázek uživatele Fidla
252
points

Zatím se toho nic moc neví, nebyla předložena žádná oficiální informace ani žádné prohlášení.
Avšak na webu společnosti The Third Floor (www.thethirdfloorinc.com) se objevil obrázek právě hry Command and Conquer Areny a u něj nápis " Our Work..."  doslova "Pracujeme Na..." . Jakmile se ale začla zajímat komunita o tuto stránku obrázek i krátký popis u něj byl stáhnut. Naštěstí server cncgeneralsworld.com stihl celou stránku uložit do obrázku.

The Third Floor se zameřuje spíše na visuální filmové triky (Letopisy Narnie 2: Princ Kaspian, X-Men Origins: Wolverine), pokud by ale opravdu pracovali na C&C: Aréně, rozhodně by to nebyla první hra této značky. Vytvářeli totiž animace pro poslední Red Alert !
V Aréně měli konkrétně vytvořit se studiem Shadowplay epické robotické bitvy.
Pracovali také na sérii Need For Speed.

Ohledně Arény kolují hodně spekulací. Je možné že chce EA vytvořit, vedle tiberiového a červeného univerzia, univerzium nové. Dále je pravděpodobné, že se může jednat o kódové jméno pro zrušené Tiberium, které by mohla EA vzkřísit. Pravděpodobné je i to, že by to mohla být masivní, placená C&C hra podobná World of Warcraft, kde by hráli milióny hráčů z celého světa, ostatně název tomu napovídá.
Někteří ale nevěří že se bude jednat o nové C&C, spíše věří v to, že se jednalo o Tiberium ještě před jeho zrušením. Proč ale (pravděpodobně) na žádost EA byl projekt ze stránek Third Floor stáhnut ???
Nesmíme také zapomínat na beta registraci, do které se přihlásilo mnoho hráčů, kteří si koupili Premier Edici Red Alertu 3. Mohlo by se totiž jednat o betu C&C: Areny. 

Zajímavost:

Na jejich stránkách je u hry Red Alert 3 popisek: Because of our success on C&C Area, Electronic Arts came back to us with a project that was even more epic. As the much-anticipated next installment of C&C, Red Alert ... - Díky našemu úspěchu na C&C Area, se k nám Electronic Arts opět vrátilo s projektem ještě více impozantním.
Dlouho očekávané, další pokračování C&C, - C&C Red Alert ...

Z této zprávy je jasné, že Arena byla vyvíjena ještě před Red Alertem 3. Mohlo by se tedy jednat o zrušené Tiberium a všechny spekulace by byly ukončeny.
Opět, proč by ale byl projekt ze dne na den stažen ze stránek jakmile na něj upozornila komunita ?

AKTUALIZACE:

V životopise Barryho Howella (ze společnosti The Third Floor) je opět zmínka o Areně. Tentokrát ale o Command and Conquer 3: Arena. Mohlo by se jednat o další datadisk k Tiberium Wars.

Komentáře

Obrázek uživatele -NOD-Sakal.sk.zm

dufam ze to neni nove

dufam ze to neni nove universum ale generals 2 abo tiberium

Obrázek uživatele Fidla

Nevim proč by dávali

Nevim, Generals má být teď jasně na řadě a krycí jméno pro něj je nesmysl. Spíš to Tiberium .

Obrázek uživatele Mo11er

podle myho

 to bude neco jako puvodni arena kde ste meli jednu jednotku a bojovali jste proti ostatnim. Treba i s dinosaurem. Ovsem nova arena by mohla mit vic RPG prvku :) 

EDIT: Kluci z Third Floor se s tim s prominutim neserou, delali i Star wars EP3, cloverfield, Valkyru...a ted delaj Narnia 3... :D Asi nemaj nouzi vo praci. BTW je mozny ze delaj to CnC pro iPhone, nebo intro k tomu, protoze na iPhonu ma vetsina her hezky intro :)

Obrázek uživatele general_D

tak klidně by to mohlo být

tak klidně by to mohlo být to Tiberium

Obrázek uživatele Mo11er

Nezapominat

 Nezapomente na druhe prekvapeni od EA :)

ARENA

Command & Conquer Arena je edice specialně vyvíjená specialně pro herní konzole ;-) .
Je to jasný podle mých dosavadních informací od známých Tento rok Pro PC Žádné cnc neočekávejte ;-)
Další cnc až v roce 2012 uplně v novém kabátě podle informací z Ea forum a podle známých pracující v EA takže uvidíme co z toho bude pravda :-D

Obrázek uživatele sonics31

C&C Arena

podle mě je nedovinutý Tiberian twilight tod vše ....

Obrázek uživatele general_D

 to myslím že ne. Jak už

 to myslím že ne. Jak už jsem psal, v menu je tam vidět položka "STORE". To vypadá na nějaký MMO.... kde se dá přikupovat výbava (proto ten store :) ) . V tt nic takovýho není, a ani pokud vím nebylo plánováno (hrál jsem TT od prvních test  ( loni na podzim ) verzí kdy vypadala trochu jinak než teď, ale po něčem takovém žádný náznak).

Podle mě to je prostě odpískaná MMORTS. Něco jako odpískali to FPS Tiberium, tak zrušili i tohle.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

NOMINUJTE ČLÁNEK MĚSÍCE

SONIC31

hele máte zájem ještě o někoho do týmu v CnC 4 ? jsme ti psal předtím an icq, ale pak mi to nějak padlo...

Obrázek uživatele sonics31

Farson

Hele zatím to zkoušíme ve třech pokud se vrátí bejvalý člen tak tě klidně beru ale vše to zaleží od toho jak se ted budou vyvíjet turnaje apod

Ok, dej mi pak vědět...

Ok, dej mi pak vědět...

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
| Zapnout přehrávač hudby