Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

Blog uživatele Carnius

Obrázek uživatele Carnius
Pá, 10/12/2010 - 00:06 od Carnius

Než dneska začnu chtěl bych poděkovat všem co hlasovali pro tento mod v Mod of the year Awards na moddb, díky vaší podpoře se Tiberium Essence dostala mezi prvních 100 modů s největším počtem hlasů, což je samo osobě slušný úspěch když uvážíme, že se vybíralo z několika tisíc modů registrovaných na moddb. Ale pozor, hlasování ještě není ukonce. Druhá fáze kde se volí do užšího okola je ještě v plném proudu a tak můžete pro tento mod volit znovu pokud se vám líbí.

Link na moddb:

http://www.moddb.com/mods/tiberium-essence

Tak a teď k tomu hlavnímu. Jak sem slíbil minule dneska je to o Scrinech.

Obrázek uživatele Carnius

Tak vzhledem k tomu, že se předchozí model harvestru nesetkal s dobrou odezvou skusil sem to s ním trochu jinak. Není to uplně nový model, ale pokusil sem se to předělat tak aby to vypadalo víc jako panceřovaný náklaďák než APC ve stylu "rakev" :D

 

Jinak hlasování na moddb do Mod of the Year Awards ještě neskončilo, pokud jste to ještě nestihli tak dnes a zítra je poslední možnost.

http://www.moddb.com/mods/tiberium-essence

Obrázek uživatele Carnius
Po, 22/11/2010 - 15:33 od Carnius

Zdravím všechny fandy cnc.

Dál pracuji na vývoji verze 1.5 a pokud pujde vše dobře rád bych vydal tuto verzi ještě před koncem roku, nejlépe ještě před vánocemi, ALE nemohu to slíbit, je to prostě moje osobní přání tak uvidíme jak to pujde.

Další věc je každoroční soutěž na  Moddb  - Mod Of The Year awards, takže pokud si myslíte, že je Tiberium Essence dobrý mod můžete pro něj hlasovat na hlavní stránce TE. Hlasovat mohou i neregistrovnaní návštěvníci i když větší váhu mají členové moddb já říkám každý hlas se počítá :)

http://www.moddb.com/mods/tiberium-essence

Obrázek uživatele Carnius
Pá, 19/12/2008 - 00:23 od Carnius
Tak a konečně je to tu. Trvalo mi to trochu déle než jsem předpokládal, ale s blížícím se koncem roku a svátkami na krku jsem musel řešit problémy s tím spojené. Nová verze 1.2 je v podstatě opravená verze 1.1 takže nic moc nového nečekejte snad kromě pár změn v balanci a pár vizuálních změn.
Obrázek uživatele Carnius
Pár informací a obrázky z další (opravné) verze modu.

Komentáře

Aktuální anketa

Syndikovat obsah | Zapnout přehrávač hudby