Aktivita Komentáře | Halls: Downloads Maps Mupltiplayer Wiki
Přihlásit se Registrace

SCRIN - mimozemská frakce

538
points

S C R I N

Rasa Scrin je mimozemská forma života, nejvyspělejší rasa, která kdy spatřilo světlo světa v tiberiových válkách.

 

 

 

Pěchota -

Pěchota Scrinů mi příde co do účinnosti i zajímavosti asi nejlepší, hlavně kvůli všestranému Shock Trooperovi. Vše začíná základním vojákem, Buzzers, i když to ani tak voják není jak spíš rotující čepele, které proklouznou lidským masem a i slabším pancířem vozidel. Je to podle mě nejúčinnější základní voják ze všech tří frakcí. Je velmi hojně používán, jako jediný může obsadit barák, a můžete stavět protipěchotní, základní obrannou věž, ve které jsou právě tyto jednotky. Druhým, po pěti stavěným vojákem je Disintegrator, kteří jsou účinní zejména proti tankům ( obdoba rakěťáků u lidských frakcí ). Je také často používám a příjde mi na tanky taktéž silnější než lidská obdoba rakeťáků. Třetím je Assimilator, což je prostě inženýr. Pak je už asi nejlepší voják celé hry, Shock Trooper. Ten je velmi účinný na všechny vojáky a troufne si i na tanky, však také ve větších skupinách. Má také mnohem silnější krunýř než Disintegrator a proto může být používán jako velká a silná část tankové armády. Po vylepšení může navíc střílet plasmové disky ještě účinější a může pak zasahovat i vzdušené jednotky ( kvůli takové všestranosti je nejlepší ). A k tomu všemu se může z místa na místo teleportovat. Takže může tak utéct silnějším jednotkách, nebo se přemístit do nepřátelovi báze a napáchat velký nepořádek. Posledním druhem vojáka je Mastermind ( commando ) schopný teleportovat jednotky z místa na místo a ovládat libovolnou jednotku. může také do ní přímo vlézt. Jinak normálně po cíli střílí něco jako kulomet či nějaká energetická zbraň.

Vozidla -

Vozidla Scrinů patří rovněž mezi ty nejlepší, ale GDI mají přece jen trochu navrch. Seeker se dá přirovnat k Pitbullu nebo Attack Bike, je účinný jen na lehké tanky a jeho hlavní výhodou je, že může detektovat neviditelné jednotky. Je to prúzkumné vozidlo a používá se jen ze začátku hry. Gun Walker vypadá sice jako nepotřebná a další zbytečná zbraň, ale je více než dobrý. Je to skvělý doplěnk každé tankové armády, včetně skupiny s Devourer Tanky. Je velmi účinný na vojáky a může střílet na letectvo, na které je mimochodem velmi účinné. Harvester je samozřejmě na zběr tibéria. Další je protipól Predator Tanku. Devourer Tank je ve spolupráci Gun Walkeru velmi silná zbraň, která může např. skvěle bránit vaší bázi. Má velmi dlouhý dostřel a paprsek z jeho děla je velmi účinný na všechny pozemní jednotky. Může také nasávat Tiberium, proto ten název. Je pak mnohem silnější, ale za nějakou dobu vše spotřebuje a musíte Tiberium znovu nasát. Další se dá přirovnat k Flame Tanku - Corrupter je velmi zvláští a především nádherně zpracovaná jednotka, kerá má za úkol čistit obsazené budovy, a zabíjet vojáky. Zajímavostí je, že z něktrých udělá Visceroidy, což jsou mutanti. A mutant je vždy lepší než člověk. Posledním je jedna z nejsilnějších pozemních jednotek. Annihilator Tripod se může rovnat i s Mammoth Tankem. Má tři chapadla, ze kterých střílí účinné lasery, které na dvě střely zabijí většinu vojáků a jsou velmi silní i na ty nejsilnější tanky. Může být navíc vylepšen o energetický štít, který mu dává delší setrvání na bojišti, a na několik výstřelů se stává nepoškozeným, což nakonec může rozhodnout bitvu.

Letectvo -

V letectvu se ukrývá nejvyspělejší technologie Scrinů. Nod mají sice svý neviditelný Vertiga, ale Scrini mají v tomto ohledu velmi navrch a to se nemusí ani skrývat před zraky nepřátel. Stormrider je základní a vlastně taky jedinná stíhačka Scrinů. Je poměrně účinná na jednotky a i budovy. Má sice slabý štít, ale rychlost a malá konstrukce ji činní mimořádně obratnou a je velmi těžké zasáhnout tyto jednotky. Devastator Warship. No teď už přichází to pravý ořechový. Je to dělostřelecká jednotka Scrinů. Má obrovský dostřel a její plazmové disky jsou velmi účinné na všechny struktury. Může být vylepšena o energetický štít. Není však moc účinná na jednotky. A tím se dostáváme k závěru a k nejvyspělejší technologii použité v boji. Planetary Assault Carrier - o tomto vzdušném " korábu " se jinak než v superlativech mluvit nedá. Má velmi silný pancíř, a ten se sám uzdravuje po nějaké době. Může být navíc vylepšena o energetický štít, výdaný u Tripodu a Devastatoru. Ten se po zničení po asi minutě - dvou znovu nabije a je jako neporušený. Jako základní výzbroj má osm malých bojovníků, což jsou malé stíhačky připravené kdykoliv zasáhnout. Jsou velmi účinné na všechny jednotky včetně Mammoth Tanku a na všechny struktury. Pokud je nad soupeřovo bází, může navíc použít Iont Storm, která jednak brání tuto jednotku, ( v jednom videu několik Stealth Tanků střílelo po jedné ze dvou PAC a byla naprosto neporušena : viz. http://www.youtube.com/watch?v=fhMeiDvJlZk) zlepšuje bojovníkům o 25% zdraví a bojové schopnosti a ještě zlepšuje schopnosti i Stormrider a Devastatorům. Je sice pomalá a cena je 3000 kreditů Tibéria, výroba tedy 30 sekund, ale za to co dostanete, se to více než vyplatí a myslím, že to je nejpoužívanější a nejnebezpečnější zbraň mimozemské frakce SCRIN

Komentáře

Obrázek uživatele Fanatic3

Pochvala

moc peknej clanek bambi chvalim te a myslim ze ostatni nebudou sklamani potesilo by mne ne co o Nodech

tak co kdyby ....

si o nich vítku napis neco sám, ty za ne hrajes ne já

Podla videa

Podla videa sa vobec neda posudit ci pozemna palba pri iont storm nemala ziadny ucinok.A samozrejme to video je pravdepodobne z prvych verzii a od vtedy sa toho vela zmenilo.

takale ...

tak si ale skus jak je Stealth Tank účinný na PAC, docela slušně a tolik raket by jí sundalo už

Stealth vs. PAC

Je účinný dost, ale sotva dostřílí salvu, PAC ho rozseká... Chce vyzkoušet kolik Stealth Tanků na to potřebuješ...

Obrázek uživatele Fanatic3

co kdyz to je obrana vec

co kdyz to je obrana vec

je to ...

je to možný, v každým případě je vidět jak silný pancíř PAC má a iont bouře nad Storm Wower odráží některé rakety mimo věž a jsou neúčinné tak. Nevím jak to funguje, ale je možné že to může být i u PAC, ale nemusí také že

a di na ...

a di na ICQ Vítku

Bambi

TY asi moc nevies ze pred patchom 1.05 mal sthealth tank take silne rakety ze som skoro umrel hrozou ked sa 4 sthealthy pustili do mamuta a aj tak ho nedali! Rakety mali slaby damage ako ked vezmes venoma s Laserom a pojdes s nim na mamuta.

no tak !

hm tak to asi ne no, si myslís ze vís vse co ?

s tady tou rasou je tezky

s tady tou rasou je tezky naucit se hrat :D. ja nevim jestli je to vozidlo nebo vojak :D jinak ale slusna sila frakce. nejlepsi je materska lod...;)

Obrázek uživatele Fidla

Souhlas, za Scriny je

Souhlas, za Scriny je celkově hodně těžký hrát, jejich jednotky jsou v úvodní fázi hry velmi slabé. Jakmile ale dosáhne bez problému pozdější fáze hry, porazit ho bude velmi těžké.

Obrázek uživatele -NOD-Sakal.sk.zm

scrin ked sa dostanu

scrin ked sa dostanu devastator,tripodov,shock trooperov vedia pekne zabrat :S

Video - Centrální mozek

Viděl jsem to ve videu dobře, že centrální mozek střílel po GDI. No teda rekne mi někdo jak ? (To je hrozný dělám o scrin web a nevim to.)

Odpověď na centralního mozka

 Taky inteligence 4 lidi tomu daj palec dolu, ale aby řekli, že video je ze jedné z prvních verzí TW to je nenapadne. I v článku to je trošku špatně, protože je starý.Mozekneumí střílet.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Komentáře

Aktuální anketa

| Zapnout přehrávač hudby